Osveta

ovako..zar ovo zasluzuje bilo sta sem osvete..
sve elemente prica ima.
a prvo isterivanje pravde.
ja bi to uradilla sama ali matori je podmukao i vise nego sto sam cula i ocenila .da jeste.
ja sam.njemu lepo rekla da me ostavi na miru jer imamo istog poznanika iz njegove prolsosti koji je samo potvrdio ono sto sam ja videla.(ja sam mu jedino.i rekla a skoro svi i vide samo onaj koji treba ne vidi)
od pre pola godine matori kada me vidi.odjednom.mora da ide itd.
i to mi je bilo super da ga ne gledam.
dok skoro nisam saznala da svo vreme .od tada kreten svaki dan nabaci u drustvu nesto tipa ..da ja zasluzujem sta mi se dogadja kroz zivot...
(kada ga pitas zasto? on kaze Pa zasluzuje.eto)
i na taj nacin prvo * rusi moj ugled da ja ne bi progovorila ko je on i sta je
* zbog toga ja ne mogu da pokrenem vezu neku za sud da me advokat primi jedan
covek koji ima tu vezu .nece ni da prica sada samnom o tome jer ga
je matori .pod paravanom .godpodina (lik iz filma pokvareni prevaranti sa stiv martinom)..ubedio da Ko zna sta je to i da se ne mesa u to...
a ustvari.matori samo.ima strah da ga ne otkijem da je tom istom nasem.prijatelju ukrao pare.
sto je najgore. Matori je napravio stetu i sada se povlaci..
a glupan ne vidi.Ne bi me cudilo da je matori na mene svalio svoju krivicu.
To je prica.Dakle nije hir i nije bez veze.
 
ovako..zar ovo zasluzuje bilo sta sem osvete..
sve elemente prica ima.
a prvo isterivanje pravde.
ja bi to uradilla sama ali matori je podmukao i vise nego sto sam cula i ocenila .da jeste.
ja sam.njemu lepo rekla da me ostavi na miru jer imamo istog poznanika iz njegove prolsosti koji je samo potvrdio ono sto sam ja videla.(ja sam mu jedino.i rekla a skoro svi i vide samo onaj koji treba ne vidi)
od pre pola godine matori kada me vidi.odjednom.mora da ide itd.
i to mi je bilo super da ga ne gledam.
dok skoro nisam saznala da svo vreme .od tada kreten svaki dan nabaci u drustvu nesto tipa ..da ja zasluzujem sta mi se dogadja kroz zivot...
(kada ga pitas zasto? on kaze Pa zasluzuje.eto)
i na taj nacin prvo * rusi moj ugled da ja ne bi progovorila ko je on i sta je
* zbog toga ja ne mogu da pokrenem vezu neku za sud da me advokat primi jedan
covek koji ima tu vezu .nece ni da prica sada samnom o tome jer ga
je matori .pod paravanom .godpodina (lik iz filma pokvareni prevaranti sa stiv martinom)..ubedio da Ko zna sta je to i da se ne mesa u to...
a ustvari.matori samo.ima strah da ga ne otkijem da je tom istom nasem.prijatelju ukrao pare.
sto je najgore. Matori je napravio stetu i sada se povlaci..
a glupan ne vidi.Ne bi me cudilo da je matori na mene svalio svoju krivicu.
To je prica.Dakle nije hir i nije bez veze.
stavi web kamericu u radnju pa ces otkriti ako jemitan :)
 
Prica mi koleginica, njega drugarica sazna da je muz vara, i umesto da se lepo pokupi i ode, ona skupljanje dokaza pretvori u svoju opsesiju, 3 meseca provede u skrinsotovanja poruka mejlova placenih izlasaka preko kartice i sl, odstampa sve to i ukorici
Sve vreme njemu cuti pravi se blesava
Za to vreme isgubi 20 kg, san, pocne da jede bensedine....
Posle 3 mes ga suoci, on porice, jos besni i ljuti se sto ga klevece
Ona mu tresne knjigu o sto
Sva ponosna pobedonosno
Zavrsi se prica, rastane se, podneseni papiri za razvod
Ona ostane posle svega toga sludjena i izgubljena jos vise, misija zavrsena, ocp skupljanje dokaza nema vise, ostali samo bensedini i naruseno kompletno psihicko i fizicko zdravlje
I aj sad cemu sve to
A mogla je samo kad je prvi put saznala da ga suoci, zavrsi pricu, otpati taj period, ok stres i sve,daj sebi vremena da sve to prodje....
Ali sta je dobila onim opsesovnim uhodjenjem i maltretiranjem sebe
Kao neku pobedu? Koju pobedu? Osvetu? Koju osvetu? Dokazala je kome sta?
 
Код мене у комшилуку, комшија лекар трчао на спрат испод, жена се укочила од шока. И лице и рука. Ни да се помери, ни да проговори. Наишла на мужевљеву преписку са неком женом, сочну и перверзну. А са њом спавао 3 пута недељно у мисионару, само што јој мараму преко очију није стављао, тај фазон. Жена је једва дошла себи. И остала са њим...
 
Код мене у комшилуку, комшија лекар трчао на спрат испод, жена се укочила од шока. И лице и рука. Ни да се помери, ни да проговори. Наишла на мужевљеву преписку са неком женом, сочну и перверзну. А са њом спавао 3 пута недељно у мисионару, само што јој мараму преко очију није стављао, тај фазон. Жена је једва дошла себи. И остала са њим...
Kocenje od soka je nista cudno, desava se....
Ali kako je ostala sa njim to ne razumem i nikad necu razumeti
 
Prica mi koleginica, njega drugarica sazna da je muz vara, i umesto da se lepo pokupi i ode, ona skupljanje dokaza pretvori u svoju opsesiju, 3 meseca provede u skrinsotovanja poruka mejlova placenih izlasaka preko kartice i sl, odstampa sve to i ukorici
Sve vreme njemu cuti pravi se blesava
Za to vreme isgubi 20 kg, san, pocne da jede bensedine....
Posle 3 mes ga suoci, on porice, jos besni i ljuti se sto ga klevece
Ona mu tresne knjigu o sto
Sva ponosna pobedonosno
Zavrsi se prica, rastane se, podneseni papiri za razvod
Ona ostane posle svega toga sludjena i izgubljena jos vise, misija zavrsena, ocp skupljanje dokaza nema vise, ostali samo bensedini i naruseno kompletno psihicko i fizicko zdravlje
I aj sad cemu sve to
A mogla je samo kad je prvi put saznala da ga suoci, zavrsi pricu, otpati taj period, ok stres i sve,daj sebi vremena da sve to prodje....
Ali sta je dobila onim opsesovnim uhodjenjem i maltretiranjem sebe
Kao neku pobedu? Koju pobedu? Osvetu? Koju osvetu? Dokazala je kome sta?
Zar nije lakse resiti to civilizovano, prodje 40 dana, skines crninu i idemo dalje.
Kako ljudi vole drame.
 
Pa smršala je 20 kila, to je prilično velika pobeda, a i nije loše za traženje novog frajera...

Zezam se. Ne razumem tu ženu. Verovatno ima dosta labilnog sveta... ili vole melodramu i misle da tako treba...
Meni je slusajuci tu pricu nje bilo zao, ne zato sto je dozivela prevaru, to manje vise, nego zbog njenog mentalnog zdravlja....to je stvarno jako lose stanje svesti
Ona jednostavno ne zna da joj treba psiholoska pomoc....
 
Misliš da je žena sadista zbog tog silnog špijuniranja? Ko zna, možda je on stalno nešto muljao, a nju ubeđivao da je sve to umislila... Ima takvih tipova, to je valjda taj gaslighting... pa je jadna prikupila dokaze.

Стварно треба бити умоболан па прикупљати архиву, нормална особа се испраска и пошаље га у материну па оде ако има где.
 

Back
Top