znaci ......sanjati bezobrazno

sta znaci kad se pojave takvi snovi!? cula sam se sa sashkom sad sam malo ljubomorna na te njene snove veli ona meni

" ajoj sanjam onog X kako me cvrsto zagrlio i cujem kako nam srca lupaju, tako sam se divno osjecala u tom zagrljaju da sam bila tuzna kad sam se probudila"


gledam ja nju nako prerko skajpa sva blistava sanjala tudjeg cojeka nije svog


velim ja njoj "sramota bogumi , gorit ces u paklu kaze ona "aman nek gorim vrijedi gorjeti" pitam je "jel bilo sramote jos nekakve u tom snu ? naprimjer gace spale i tako to "

kaze ona " samo smo se cvrsto zagrlili i poljubio me stidljivo na obraz"

velim ja njoj "to ti je do klimaksa, staris pa se sad hormoni probudili more se reci to su oni zadnji trzaji kad prodje ta faza bices matora tetka i to je to"

nesto nije bila zadovoljna sa mojim odgororom




sta se to desasva sa njom !? :D

ja sam jutros sanjao neke baš gluposti...neke perverzne snove...al ne seksualno perverzne, nego onako životno perverzne...pa sad još slažem utiske i razmišljam kako ti snovi isporuče neke situacije, neke osećaje šta znam...
 
sta znaci kad se pojave takvi snovi!? cula sam se sa sashkom sad sam malo ljubomorna na te njene snove veli ona meni

" ajoj sanjam onog X kako me cvrsto zagrlio i cujem kako nam srca lupaju, tako sam se divno osjecala u tom zagrljaju da sam bila tuzna kad sam se probudila"


gledam ja nju nako prerko skajpa sva blistava sanjala tudjeg cojeka nije svog


velim ja njoj "sramota bogumi , gorit ces u paklu kaze ona "aman nek gorim vrijedi gorjeti" pitam je "jel bilo sramote jos nekakve u tom snu ? naprimjer gace spale i tako to "

kaze ona " samo smo se cvrsto zagrlili i poljubio me stidljivo na obraz"

velim ja njoj "to ti je do klimaksa, staris pa se sad hormoni probudili more se reci to su oni zadnji trzaji kad prodje ta faza bices matora tetka i to je to"

nesto nije bila zadovoljna sa mojim odgororom




sta se to desasva sa njom !? :D


Sanjala bezobrazno kako ju grli? Nek se javi kad skinu gaće. Ako preživi san. :mrgreen:
 

Back
Top