SonyEricsson k700i

Odlican telefon. Ima najbolje karakteristike u svom cenovnom rangu, licno sam ga koristio. I sto treba istaci, SE je kod ovog modela u potpunosti otklonio softverske bagove vezane za njegove prethodne modele(jedan od najvecih je bio spor softver). Kamera mu je odlicna i skroz upotrebljiva i moze da snima u rezoluciji pribliznoj 1 megapixelu. Sto se tice tema i ostalog suvisno je govoriti, ipak je SE u ovoj oblasti najaci. Idi na internet i pogledaj koliko imas dodatnog sadrzaja za SE telefone, a koliko za ostale i sve ce ti biti jasno. Mana jednostavno NEMA.
 
I ja sam pre par meseci posedovao K700i telefon je prosto receno ODLICAN... Kamera EXTRA, Melodije BEST OF, Mp3 super, video zapis odlican... Fon je stavro za tu cenu EXTRA...

Nije bas da nema mana...(ali su podnosljive)

Ima jako osetljiv dzoestik, tako da pazi kako rukujes...

Maskica mu je super, ali se malo kliza u ruci...

Prednosti...

SE ima extra softver
Super bateriju
Multimedi-a opcije da ne govorim EXTRA

Moja preporuka...

Ako hoces dobar, lep, pouzdan, koristan telefon, bez razmisljanja uzmi SE 700i

Pozdrav
 
Pozdrav.Imam K700i, uglavnom se slažem sa prethodnim ocenama.Jedino što me nervira je poklopac baterije.Škripi svaki put kada pritisnem dugmiće.Kamera daje dobre snimke ako ima dosta svetla, ali to je normalno za digitalce.Za te pare nema boljeg i kompletnijeg telefona, u stvari suviše je jeftin. :D
K700 je i u svetu mnooooogo popularan, pa ima zaista mnogo tema (na hiljade), igrica, slika, aplikacija, videa, isl.Ako baš ne nađeš temu koja ti odgovara, mogu da probam da napravim jednu po tvom izboru (sve za nove vlasnike SE K700i). 8) :lol:
 
Juce sam kupio telefon i prezadovoljan sam!
Nemam nikakve zamerke............ radi kao sat :) ......

Ako neko ima neki link za teme, programe, igrice neka napise (nemam bas puno vremena da trazim po internetu)!!!

Pozdrav svima!
 

Back
Top