Inspiracija

Guede

Buraz
Poruka
11.277
Kako se nosite sa manjkom iste, i sta taj deficit znaci?

Licno dobijem osjecaj specificne vrste zaglupljenosti gdje mi intelektualnu egzistenciju jedino odrzava steceno, tj iskustvo.

Oni trenutci gdje iz mene govori to steceno, izlazi napamet, cisto tek tako da bi nesto izaslo, bez neke iskrene povezanosti svog bica s tim ... onaj tren gdje se u biti pretvaran da sam ja, a u stvari sam sova iz Kikinde :D
 
iskustva su uglavnom poželjna koliko i muve ali sa muvama je lakše izaći na kraj
taj deficit je opomena ukoliko smo ga svesni
to je crvena lampica, alarm, naše pravo jadno ja se dernja iz nas da prestanemo da ga zatrpavamo đubretom (starim iskustvima)
 
Poslednja izmena:
Net ,tv ,ljudi to moze da zaglupi,da sedis ceo dan ili lezis ispod lipe ti se se prosvetlio i inspirisao na bolje od svega drugog sto mislis da je kreativni napredak,i za takvo lencarenje je potrebno iskustvo da ga mozes priustiti i da ti puca k za sve
 
Kako se nosite sa manjkom iste, i sta taj deficit znaci?

Licno dobijem osjecaj specificne vrste zaglupljenosti gdje mi intelektualnu egzistenciju jedino odrzava steceno, tj iskustvo.

Oni trenutci gdje iz mene govori to steceno, izlazi napamet, cisto tek tako da bi nesto izaslo, bez neke iskrene povezanosti svog bica s tim ... onaj tren gdje se u biti pretvaran da sam ja, a u stvari sam sova iz Kikinde :D

Nosim se u pm:D
Fali mi inspiracije za ovozemaljske stvari...praktične...
a imam viška za budaleštine (noge na zemlji, glava gore negde boga ti pitaj...)
 
Kako se nosite sa manjkom iste, i sta taj deficit znaci?

Licno dobijem osjecaj specificne vrste zaglupljenosti gdje mi intelektualnu egzistenciju jedino odrzava steceno, tj iskustvo.

Oni trenutci gdje iz mene govori to steceno, izlazi napamet, cisto tek tako da bi nesto izaslo, bez neke iskrene povezanosti svog bica s tim ... onaj tren gdje se u biti pretvaran da sam ja, a u stvari sam sova iz Kikinde :D
Improvizacija i thc
Deficit znaci da je doslo vreme za resetovanje
 
Poslednja izmena:
Kako se nosite sa manjkom iste, i sta taj deficit znaci?

Licno dobijem osjecaj specificne vrste zaglupljenosti gdje mi intelektualnu egzistenciju jedino odrzava steceno, tj iskustvo.

Oni trenutci gdje iz mene govori to steceno, izlazi napamet, cisto tek tako da bi nesto izaslo, bez neke iskrene povezanosti svog bica s tim ... onaj tren gdje se u biti pretvaran da sam ja, a u stvari sam sova iz Kikinde :D

Доста неодређен увод. Инспирације за шта?
 
he pa ne moram da proizvodim neku umetnost pa da mi treba, ali pitanje je da li ti je neophodno i kako se s tim barata ili se nauči nešto
a kad nema onda ništa iskuliram ne dam da izađe neinspirativni kao napolje

- - - - - - - - - -

Za bilo sta ... inicijativu, pokretacku misao, igru, uzivanje, razmisljanje, iki kvalitet u necemu, ljepotu, naravno stvaranje bilo cega :D

misliš nisi mozart il tako neki
 
Kako se nosite sa manjkom iste, i sta taj deficit znaci?

Licno dobijem osjecaj specificne vrste zaglupljenosti gdje mi intelektualnu egzistenciju jedino odrzava steceno, tj iskustvo.

Oni trenutci gdje iz mene govori to steceno, izlazi napamet, cisto tek tako da bi nesto izaslo, bez neke iskrene povezanosti svog bica s tim ... onaj tren gdje se u biti pretvaran da sam ja, a u stvari sam sova iz Kikinde :D

Jel poznaš ti inspiraciju, momče iz Kekinde?
 
Zavisi šta je u pitanju, nekad zavisi i od momenta u kome sam trenutno... Ovaj sumanuti životni ritam baš ne ostavlja mnogo prostora za prazan hod, a to je potrebno da se čovek malo opusti, da se približi sebi.
Ljudi me nekad umore, onda tražim neku distancu malo, da bih se ponovo vratila među njih.
Ako je neki kreativan ili konstruktivan rad u pitanju, inspiracija mi dolazi tokom rada, što više radim to više imam i inspracije, sam proces rada nekad ode drugim tokom koji ne bih ni uočila da nisam počela da radim.
Ali nema baš nekog pravila tu, nekad počnem nešto i to ne daje očekivani podstrek za dalje, pa onda odlažem ili odustanem, menjam...
 
Zavisi šta je u pitanju, nekad zavisi i od momenta u kome sam trenutno... Ovaj sumanuti životni ritam baš ne ostavlja mnogo prostora za prazan hod, a to je potrebno da se čovek malo opusti, da se približi sebi.
Ljudi me nekad umore, onda tražim neku distancu malo, da bih se ponovo vratila među njih.
Ako je neki kreativan ili konstruktivan rad u pitanju, inspiracija mi dolazi tokom rada, što više radim to više imam i inspracije, sam proces rada nekad ode drugim tokom koji ne bih ni uočila da nisam počela da radim.
Ali nema baš nekog pravila tu, nekad počnem nešto i to ne daje očekivani podstrek za dalje, pa onda odlažem ili odustanem, menjam...

Jel poznaš ti inspiraciju, momče iz Kekinde?

Vidis ... ovo gore ti je odgovor i post, dok ta tvoja skrabotina ne lici ni na jedno ni na drugo.

:D
 
Za bilo sta ... inicijativu, pokretacku misao, igru, uzivanje, razmisljanje, iki kvalitet u necemu, ljepotu, naravno stvaranje bilo cega :D
Stvaralac uvek ima inspiraciju.
E kad se na njegovo mesto nagoozi ego, nastaje problem zvani "nemam inspiraciju, ponavljam vec vidjeno". Naravno. Ego drugo I ne ume sem da gundja, trazi rezultate I ponavlja.
 
Kako se nosite sa manjkom iste, i sta taj deficit znaci?

Licno dobijem osjecaj specificne vrste zaglupljenosti gdje mi intelektualnu egzistenciju jedino odrzava steceno, tj iskustvo.

Oni trenutci gdje iz mene govori to steceno, izlazi napamet, cisto tek tako da bi nesto izaslo, bez neke iskrene povezanosti svog bica s tim ... onaj tren gdje se u biti pretvaran da sam ja, a u stvari sam sova iz Kikinde :D

Mene inspirisu ljudi sa kojima komuniciram.
Inspiraciju trazimo u sebi.
 

Back
Top