Andrea Trinkjeri je novi trener KK Partizan

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.184
Trinkijeri je nasledio je na klupi Partizana Nenada Čanka, koji je posle debakla od Zadra podneo ostavku na mesto prvog trenera.
Trinkjeri potpisao trogodišnji ugovor, kao i da će mu prvi pomoćnik biti Vlado Šćepanović, nekadašnji košarkaš crno-belih.
Šćepanović je za "Informer" rekao da je Trinkijeri "sigurno jedan od najboljih trenera u Evropi", ali da niko ne može da garantuje momentalni preokret.
"Trudićemo se da vratimo Partizan na pobednički put, ali svi moraju da budu svesni da to ne ide preko noći. Potrebno je vreme i mnogo rada kako bi stvari krenule u dobrom pravcu, što svi očekujemo".

Trinkijerijeva promocija zakazana je za petak, a ostaje da se vidi da li će stati pored aut-linije već u subotu (17.00, Arena sport 2), kada crno-beli u okviru 6. kola ABA lige gostuju Mega Bemaxu.

http://mondo.rs/a1142796/Sport/Kosarka/Vlado-Scepanovic-Andrea-Trinkijeri-KK-Partizan.html
98869998bce20c3b89b5463cffd19b7e.jpg
Andrea-Trinkjeri
 
Nisam Nina znao da navijaš za Partizan...

Možda i najveće strano ime u našoj košarci posle mnogo godina (ako ne računamo košarkaše)
Inače, i Čanak je bio dobar trener ali nije imao sreće.
Drago mi je što ćemu Vlado Šćepanović biti prvi pomoćnik, i generalno mi je jako drago kad neka Legenda dobije šansu da vodi tim, tj. makar i da bude rezerevni trener (za početak)
 
Poslednja izmena:
180.000 andrea + strucni stab. kakav posao tviterasa ostoje, svaka mu cas' , malo je pametnih LJUDI koji bi odradili ovakav posa'. a neka to, no sto kad ga vidis na one slike on izgleda toliko prirodno da mi je neprijatno.
jedan jako neusiljen COVJEK, fotogenican, voli ga kamera, vidi se to.
bezebancije, bas vam zavidim kakvog coeka imate na vr' kluba. rispekat.
over&out.
 
Naravno, bila je i lepa prilika i bilo je dosta upitnika za trenera. Njegove rotacije, neiskorisceni igraci, najvaznija utakmica sezone potpuno nespremljena i fijasko... Ali opet, mislim da je tim i zbog njega dosao u priliku da ima takvu priliku, koju je sam uprskao. To je tim koji je u Areni prsao od Zadra 20 razlike... Trinkijeriju ce najveci ispit biti naredna sezona, kada ce sve biti njegova odgovornost.

I Dzikic i Canak su dobro radili bez pritiska, kada su preuzeli ekipu posle necijeg fijaska, a onda se raspadali kad su kretali iz pocetka...

Ali nazalost, ne zavisi ni sve od njega vec dosta i od uprave koja ga je i dovela da bi mogla sa sebe da skine odgovornost za sportski deo, i koja je direktno potcinjena vlastima, od cega ce nam zavisiti mnogo toga naredne sezone.
 

Back
Top