Da li je Vazan broj?

Žene smanjuju, muškarci povećavaju broj.

Nije bitno koliko sam ih kresnuo,
bitno je koliko je bilo bitnih.

A žene tu imaju problema sa matematikom:
Uglavnom znaju da broje samo do dva:
1. prvi
2. svi ostali

Jes vala, 95% mi se pravdalo. Posle sexa, mame mi ti si mi drugi ili "postenije" recu ti si mi treci. Muz,momak, mi je impotentan, ima neodgovarajuci kalibar (nekad preveliki su losi, za zene sa plicom vaginom, pa ih urnisu),,,ili muz/momak mi brzo svrsava, ko zajcic, ni 2 minuta i izbljuje se, a ja se jos nisam ni zarosila.....lepo je Njegos zene opisao, sto ce vjera promeniti (ku.ca u prevodu), samo da iste sto joj srcu (pi.ki) drago.
 
Sad bas nesto raspravljan na forumu ovde
I jedan decko mi napisao da je spavao sa 50 devojaka a ima 32god....sad meni to nekako malo deluje al opet sta ja znam
Mozda je decko neiskusan a mozda mu je i mali, pa sta vi mislite da li to znaci da ima on iskustva u sexu ili ne?

Msm da prvenstveno govori o nemogucnosti vezivanja za jednu osobu .... a to kakav je ... moras provjeriti sama, neide drugacije :D
 
Hvala ti na odgovoru, cenim tvoju iskrenost.

Pa za mene je malo ta broj neko ko ima 32 ....:think:



Hvala znaci ti mislis da nije normalno sto je spavao samo sa 50 zena?

Samantha previse gledas sex and the city ....:lol:

Covek se danas ponosi grehovima ,nema da se gaje i cene vrline ...vrlo ,vrlo retko .
:think:



Meni to nije malo, ali naravno svako ima svoj način razmišljanja.
I kako može da je neiskusan ako je bio sa 50 devojaka?:think:
Isto razmisljamo .Neiskusan sigurno nije ,jedino ako hoce da ga spusti ovom temom...to mi je prvo palo na pamet .
 
Poslednja izmena:
Medicina je nepobitno utvrdila,da muskarci koji nisu imali seks sa mnogo zena,imaju veoma lose misljenje o sebi.I ne samo sto imaju lose misljenje,nego gube sigurnost
gube psihicku snagu licnosti i postaju nestabilne osobe.Dakle ne mozemo zanemariti cinjenicu,da je muskarac lovac po svojoj psihickoj i fizickoj konstituciji.Svakom
muskarcu,koji nema neki nedostatak,bilo psihicki ili fizicki,potrebno je da da ima seks,sa sto vise zena.To cuva njegovo zdravlje i njegov ego.Ali ovo sadasnje vreme,
ne ide na ruku muskarcima.Vladaju mnoge polne bolesti (Sida pre svih ostalih), koje onemogucavaju muskarce,da imaju slobodni seks,sa velikim brojem partnerki,u
toku svoga zivota.Danas na zalost,muskarci moraju da se ogranice,na dve do tri zenske osobe,koje su priverene,za bezbedan sex.To ne pada muskarcima lako,ta cinjenica,da ima ogtanicenu seksualnu aktivnost,ali cinjenice su takve,da ono sto je najlepse,puno seksualnih partnerki,danas vis enije preporucljivo.:think:
 
Nije Samantha ruzna ,postavljala je fotke ...

tudje. lukavica, da zavodi momcad mladu, neiskusnu, sklonu forumasenju....

- - - - - - - - - -

Medicina je nepobitno utvrdila,da muskarci koji nisu imali seks sa mnogo zena,imaju veoma lose misljenje o sebi.I ne samo sto imaju lose misljenje,nego gube sigurnost
gube psihicku snagu licnosti i postaju nestabilne osobe.Dakle ne mozemo zanemariti cinjenicu,da je muskarac lovac po svojoj psihickoj i fizickoj konstituciji.Svakom
muskarcu,koji nema neki nedostatak,bilo psihicki ili fizicki,potrebno je da da ima seks,sa sto vise zena.To cuva njegovo zdravlje i njegov ego.Ali ovo sadasnje vreme,
ne ide na ruku muskarcima.Vladaju mnoge polne bolesti (Sida pre svih ostalih), koje onemogucavaju muskarce,da imaju slobodni seks,sa velikim brojem partnerki,u
toku svoga zivota.Danas na zalost,muskarci moraju da se ogranice,na dve do tri zenske osobe,koje su priverene,za bezbedan sex.To ne pada muskarcima lako,ta cinjenica,da ima ogtanicenu seksualnu aktivnost,ali cinjenice su takve,da ono sto je najlepse,puno seksualnih partnerki,danas vis enije preporucljivo.:think:

Nismo svi dinaroidi alfa muzjaci iz Duklju, ima nas ravnicarski tipovi. Ja sam Moravac Nisavac....i imao sam malko zena, ali sam siguran u nadmoc i supremaciju, nad tija Don Huani.

- - - - - - - - - -

Sve je to velika laz da ne citiram nekoga.Pedeset sponzorusa moze , ako imas dzep i glupu opsesiju.
Onaj ko je ili koga su smuvale u jednoj godii da kazem tri ribe , pa taj sigurno zna da on vise nema mira od njihovog dosadjivanja , zivkanja, kmezenja i ogovaranja sopstvene svekrve ili muza.
Na kraju mu do q*ce , i da im pedalu.
A postoji i kvaran rod koji muva pijane ribe koje se i ne secaju gde su bile pa sebi upisuju recku , ili neko ko koristi sluzbeni polozaj za dominaciju ili toboze pomoc.

REPKA ko balkonska vrata.....ovija tinejdzeri hvalisavci su truba neuka. Misle da bocnu, zamrkaju 5-10 minuta, i nema obaveza. Mora da je slusas njene davez price, geneze porodicno-familijarnih problema, decijih zlostavljanja, zanemarivanja, i zapustanja u odgoju, jednom recju BIG SIT, po srpski.....zato i kuravele imaju posa preko pic.e....
 
Jes vala, 95% mi se pravdalo. Posle sexa, mame mi ti si mi drugi ili "postenije" recu ti si mi treci. Muz,momak, mi je impotentan, ima neodgovarajuci kalibar (nekad preveliki su losi, za zene sa plicom vaginom, pa ih urnisu),,,ili muz/momak mi brzo svrsava, ko zajcic, ni 2 minuta i izbljuje se, a ja se jos nisam ni zarosila.....lepo je Njegos zene opisao, sto ce vjera promeniti (ku.ca u prevodu), samo da iste sto joj srcu (pi.ki) drago.

:zcepanje:

- - - - - - - - - -

Mislim osobno da je nevina, neprivlacna, da je niko ni stapom ne bi.....pa glumi neku Samantu nafuranu ultra lepu zgodnu ribu sa 2 do 3 snosaja dnevno i drugim tipovima.

Jel ti o meni pricas??:eek::zcepanje::zcepanje:
 

Back
Top