Opsesija nekom devojkom

Има једна изрека која ми је окренула свет наопачке, и излечила ме килавог романтичарења (и заблуде да жене воле романтике). Заувек. Гласи отрилике овако: "Жена је опсесија слабог мушкарца, а разонода ратника!"

Ово је наводно рекао Наполеон Бонапарта. Ко год да је -- у праву је. Не надахњуј се симулацијама једне или стотину жена. Опсесије које не воде реализацији су шутање мртвог коња.

Иди и узми то што сматраш да је твоје.
 
Poslednja izmena:
Čuš znam li pesmu knjigu... živeo taj trip, sve što mogu reći (a stane u malo više od dve reči) to je bolest i treba raditi na sebi da do toga ne dolazi, a kad ipak dođe, da se obuzdaš i presečeš na vreme. Ludilo sreću ne nosi, bar ne ovo.
 
Čuš znam li pesmu knjigu... živeo taj trip, sve što mogu reći (a stane u malo više od dve reči) to je bolest i treba raditi na sebi da do toga ne dolazi, a kad ipak dođe, da se obuzdaš i presečeš na vreme. Ludilo sreću ne nosi, bar ne ovo.

Слажем се, нездрава опсесија слабе личности. Могу оне да се мењају с времена на време, ваља то..
 
Šta mislite o slučajevima kad se neki lik totalno zaokupi nekom devojkom, postane kao neki psiho koji je opsednut njom. Ona može i da ne zna za njega ili joj je skroz nebitan.

Znate li neki flim, pesmu, knjigu na tu temu?

baš se danas setih tebe, i već htedoh da priputiam šta li je sa tobom, kad ti vaskrsnu :lol:

- - - - - - - - - -

Има једна изрека која ми је окренула свет наопачке, и излечила ме килавог романтичарења (и заблуде да жене воле романтике). Заувек. Гласи отрилике овако: "Жена је опсесија слабог мушкарца, а разонода ратника!"

Ово је наводно рекао Наполеон Бонапарта. Ко год да је -- у праву је. Не надахњуј се симулацијама једне или стотину жена. Опсесије које не воде реализацији су шутање мртвог коња.

Иди и узми то што сматраш да је твоје.

tema može da se zaključa, ovaj čovek je sve rekao
 
pa de si dragane, jabuko neprskana...

@tema
ume biti gadno kad se nekoj ribi sa instagrama iz mase falovera nakači neka budaletina, krene da joj piše, komentariše slike itd, to je već sfera uznemiravanja... isprepadao sam se gledajući neke yt priloge o tome... mnogo je opičenih ljudi oko nas, da sam žensko bio bih obazriv

a inače, dopala mi se jedna devojka sa posla. mislim da je savršena u svakom smislu i rekao bih da nikada nisam bio u blizini tako top osobe. pričali smo u rl par puta i lepo nam ide razgovor. još uvek ne znam kako se zove.
verovatno ima dečka, ne znam. a i dosta je mlađa od mene.
osećam potrebu da kao pomerim nevidljiv končić sa njenog ramena dok pričamo, kako bih je dotakao, da li je to u redu?
ne bih da pomisli da sam neki frik, samo je gotivim...

- - - - - - - - - -

 
razmišljam o tim devojkama, fb i instagram zvezdama...
s jedne strane, takva ne želi da je neki fan smara, a opet ako ga izbaci sa liste i blokira time smanjuje broj svojih pratilaca i lajkova i praktično joj pada popularnost...
 
pa de si dragane, jabuko neprskana...

@tema
ume biti gadno kad se nekoj ribi sa instagrama iz mase falovera nakači neka budaletina, krene da joj piše, komentariše slike itd, to je već sfera uznemiravanja... isprepadao sam se gledajući neke yt priloge o tome... mnogo je opičenih ljudi oko nas, da sam žensko bio bih obazriv

a inače, dopala mi se jedna devojka sa posla. mislim da je savršena u svakom smislu i rekao bih da nikada nisam bio u blizini tako top osobe. pričali smo u rl par puta i lepo nam ide razgovor. još uvek ne znam kako se zove.
verovatno ima dečka, ne znam. a i dosta je mlađa od mene.
osećam potrebu da kao pomerim nevidljiv končić sa njenog ramena dok pričamo, kako bih je dotakao, da li je to u redu?
ne bih da pomisli da sam neki frik, samo je gotivim...

- - - - - - - - - -


nek i pomisli, al jel ti to smeš da uradiš? verovatno ne
mislim ni ja ne bih smela... al ono dok je ne maltretiraš u redu je što se tebe tiče valjda

- - - - - - - - - -

pa to proganjanje je krivično delo valjda... ako dođe dotle ako se može upakovati u to
bar na papiru
 
nek i pomisli, al jel ti to smeš da uradiš? verovatno ne
mislim ni ja ne bih smela...

ako misliš na pomeranje končića
mislim da bih smeo, u retkim trenucima kada sam na svom najboljem nivou.
ali sam jako nestabilan, dosta mi samopouzdanje fluktuira, uglavnom je na nuli

ne znam reci joj to, onda postaje neki vudi alen ; ))
mislim nećeš verovatno al nisam ni ja primer
 

Back
Top