STA MISLITE O ATI 9600 PRO

Odgovaracu gde god hocu da odgovaram! Upravo u cilju da ti skrenem paznju na to da SMARAS!
A ti bi trebalo da batalis te decje fazone. Daj se malo uozbilji. Koja je poenta da postavljas svuda isto pitanje?!
I sto je najgore pravis se glupav i mislis da ovde nekoga vuces za nos, a lepo ti napisem da si bar 10 puta dobio odgovor! I jos nista nisi naucio iz onog tvog prvog treada.
Uostalom neka neki mod odluci ko je u pravu!

Evo da nebudem nekonstruktivan - uzmi neki 6600 model (po 11 put)
 
Nemoj zezati coveka, ako je lepo pitao, ti mu i lepo odgovori... Bar te tata ucio takvoj kulturi...

Nije losa ni ATI9600pro, Ali 6600 je best... Ipak je stvar izbora, ko voli ATI, on ce uzeti ATI...

Sada sve katice su sa tv izlazom,,, SKORO
 
lord_tana:
Nemoj zezati coveka, ako je lepo pitao, ti mu i lepo odgovori... Bar te tata ucio takvoj kulturi...

Jesi li procitao moj post? Ja sam mu lepo odgovorio u par navrata.
A tebi je normalno da isti user, isto pitanje na 3 treada postavlja, a to je "Sta da kupim?" i uvek dobije dobre odgovore. E sad mi nije jasno sta jos hoce, pa ga ja ljubazno pitam jel ima neku drugu zanimaciju.
Ovde prvenstveno dodjem da procitam nesto novo, da nesto i saznam, pa tek onda i da pomognem ako znam. Nimalo mi ne odgovara da se gomilaju iste bezidejne teme, a da pritom prethodno ne udare po searchu! Evo da je pretrazio teme tipa "graficka do 100E" mogao je da dodje do odgovora.
 

Back
Top