Da li je bolje imati 400 kvadrata u Kuli ili 50 kvadrata u Beogradu? Vol.2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:lol: E, pa vidis, nisam, baj baj bejbi baj baj...!

Jesi, jesi, samo to još ne znaš. :mrgreen:

- - - - - - - - - -

:cepanje: :roll: :eek: cek, pa ti si ozbiljan
molim te nemoj nikada vise u svom zivotu da pricas o oruzju niti da mislis da si pametan za sve teme
ovo cu morati da podelim na sajtu gde pricamo mi, malo iskusniji na ovu temu, da ti se smejemo :cepanje:

Nemoj da te Motorkotač obrije po celom telu! :lol:
 
:cepanje: :roll: :eek: cek, pa ti si ozbiljan
molim te nemoj nikada vise u svom zivotu da pricas o oruzju niti da mislis da si pametan za sve teme
ovo cu morati da podelim na sajtu gde pricamo mi, malo iskusniji na ovu temu, da ti se smejemo :cepanje:

Moljac, ako si iskusan reci koju utoku da kupim. Ne treba mi za samoodbranu, hoću nešto vredno, lepo, precizno i pouzdano za držanje u fijoci i povremeno za strelište.
 
Ne mogu gledat ovog Miroljuba slosilo mi se pa da zalijem :mrgreen:

opravdano. :mrgreen: dokle si stigao? :D

- - - - - - - - - -

napisao sam poruku bajkeru u privatno iskopiracu i tebi sta sam napiso njemu

napisi ovde, sta. ja se nesto ne razumem u to, ono kao iz entuzijazma, ali ne posedujem vatreno oruzje niti zelim da ga posedujem.

ali zanima me, cisto teorijski. sta preporucujes?

- - - - - - - - - -


hvala buraz :)
 
Smejali ste se zecevima kad ono stanko iz samca kesnuo 6000 evrica na prodaji 60 komada zeceva divljih lovackom udruzenju Lijevce iz Nove Topole

meni je i dalje smesno. smesno mi je sto ne odustajes. sve ti je lepo receno, sto se mene tice ti gaji zeceve do mile volje... ali nemoj da lozis ovaj narod k'o pojedini novinari, da ima leba od tih uzgajanja bradavicastih svinja...

nego, je l' si cuo na snimku da covek pominje pse lutalice i macke kao problem, jer su predatori zecevima... da li se secas da smo ti lepo pricali ovde da je to tako? kaze cak covek i da je video nekog sakala...
 
Smejali ste se zecevima kad ono stanko iz samca kesnuo 6000 evrica na prodaji 60 komada zeceva divljih lovackom udruzenju Lijevce iz Nove Topole


Tihi - zecicu! :zag: :ljubomoran: :heart:

Sve si to lepo objasnio, ali shvati da je tu veliko ulaganje potrebno i ne mozemo da toliko ulozimo. ;)

Daj neki drugi primer.

- - - - - - - - - -

Jesi, jesi, samo to još ne znaš. :mrgreen:

- - - - - - - - - -



Nemoj da te Motorkotač obrije po celom telu! :lol:

Ma Kerky mene voli još od iha-ha dana. Pusti ti njene priče, lukavo je to žensko. :lol:

Nisam i ne volim te.

Opa, vidite Rifata kako je okrenuo utakmicu u svoju korist. Iz 2 u 1.

Nista nije preokrenuo.
 
meni je i dalje smesno. smesno mi je sto ne odustajes. sve ti je lepo receno, sto se mene tice ti gaji zeceve do mile volje... ali nemoj da lozis ovaj narod k'o pojedini novinari, da ima leba od tih uzgajanja bradavicastih svinja...

nego, je l' si cuo na snimku da covek pominje pse lutalice i macke kao problem, jer su predatori zecevima... da li se secas da smo ti lepo pricali ovde da je to tako? kaze cak covek i da je video nekog sakala...

Mozda ko ima da ulozi, ima koristi, mozda on razmislja o tome jer ima, medjutim nema svako, to je ono sto treba da se zna.;)
 
Mozda ko ima da ulozi, ima koristi, mozda on razmislja o tome jer ima, medjutim nema svako, to je ono sto treba da se zna.;)

ma nece on to da radi, samo lozi ljude. to nije dobar posao i da imas novca da ulozis u njega. pisao sam kako su zecevi na dnu lanca ishrane, i kako za 3-5 godina koliko ti treba samo da vratis ulozeno, postoji fina sansa da ti predatori ubiju deo zeceva, ili cak sve. tako da, sa ekonomske tacke gledista, za tu investiciju to nije dobro vreme povrata i nije dobar stepen rizika... takodje sam pisao i o tome koliko smrde ti kavezi sa zecevima, ako imas 100 zeceva... i sada zasto bi neko dao tolike pare da mu nesto smrdi u dvoristu? bolje se bavi vocem ili povrcem onda... ali ne vredi... ja pisem, pisem... bez efekta. ja u klin, on u plocu. kao zidu da pricam.
 
ma nece on to da radi, samo lozi ljude. to nije dobar posao i da imas novca da ulozis u njega. pisao sam kako su zecevi na dnu lanca ishrane, i kako za 3-5 godina koliko ti treba samo da vratis ulozeno, postoji fina sansa da ti predatori ubiju deo zeceva, ili cak sve. tako da, sa ekonomske tacke gledista, za tu investiciju to nije dobro vreme povrata i nije dobar stepen rizika... takodje sam pisao i o tome koliko smrde ti kavezi sa zecevima, ako imas 100 zeceva... i sada zasto bi neko dao tolike pare da mu nesto smrdi u dvoristu? bolje se bavi vocem ili povrcem onda... ali ne vredi... ja pisem, pisem... bez efekta. ja u klin, on u plocu. kao zidu da pricam.

Pa jeste, to sve sigurno stoji, ali mozda neko ima uslova da se izbori sa tim, da budu dalje od dvorista npr. a da ih sacuva od predatora, to je jedna od ideja, sad naravno nije lako za svakog ostvariva, ali nije da je nemoguca.

Pre svega potrebno je veliko ulaganje i to vidim kao osnovni problem.

- - - - - - - - - -

Pun je ideja i to je lapo.

- - - - - - - - - -

I treba ohrabriti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top