Da li je bolje imati 400 kvadrata u Kuli ili 50 kvadrata u Beogradu? Vol.2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ali druže Moljac, u ovoj priči ti si grbavi komunalac, dok sam ja gospodin, nedostižan za tvoje niske pokušaje letova, ustvari skokve na jednoj čvornovatoj nozi.
Zato neki pametni znaju gde je i kako je Win registrovan, dok oni koji skakuću i kukaju, pojma o tome nemaju. To ujendo znači da je nemanje pojma isto kao glupost.

kakve se price odvijaju u tvom mozgu me ne zanima, i nikog drugog sem tvog psihijatra. ja da ti dajem dijagnozu necu, vredan mog vremena - nisi. prividja se tebi mnogo stvari, da si gospodin, neki muski baletani, ne znam ni ja sam. bolje da ne zalazim u tu rupcagu.
 
Sa druge strane kod vas je izgleda obicaj LITE verzije Lapota, sto odfrknete, zaposlite se i osamostalite se, roditelji vam postaju teret, "mrtav kapital" i jedva izgleda cekate da pandrknu da bi ste se resili tereta, jer vi roditelje gledate kao teret, i prigrabili i podelili imovinu koju imaju.
Mislio sam na ovo da ti napišem da jedeš govna, ali ne znam da li bi moderacija odobrila.

Sram te bilo.
 
У Беочину ни нема старбакса.

Odem ti ja tako peške od svoje Zgrade do starbaksa na tzv. Šnali Fermonta u monte karlu, a tamo neki šiljokuran istovara kutije raznix hrana u frižider Starbaksa.

I ta scena onako Zaudara. Pošto, svo to meso i karton mora zaudarat' ujutru.

To doka3uje da ni fensi stvari ne moraju biti Mirišljave all the time.
 
E ali zamisli ovaj scenarij.

Čovek ima sve u životu, ali nije bogat. Probudi se i kaže: "Jao! Što je život lep kad imaš decu, i komforan stan na Goliji."

Međutim otvorivši svoj Instagram, on spazi: "Novi Rolz Rojs Don, samo 400.000 evra bez dodataka."

On kaže: "***** te ružnog! Pa ovo ja ne samo da ne mogu priuštiti sad, nego ni za 20 godina!"

Koji trash jbt...

- - - - - - - - - -


Ne smem naglo sjebe mi desni.
 
Odem ti ja tako peške od svoje Zgrade do starbaksa na tzv. Šnali Fermonta u monte karlu, a tamo neki šiljokuran istovara kutije raznix hrana u frižider Starbaksa.

I ta scena onako Zaudara. Pošto, svo to meso i karton mora zaudarat' ujutru.

To doka3uje da ni fensi stvari ne moraju biti Mirišljave all the time.

Није битан старбакс као старбакс, он је ту само симбол.

Симбол места где неки људи који не носе гуњеве седе и пију нешто што се зове, рецимо, американо.

И као такав је подобан за распаљивање гнева и шкргутање једним зубом који наши драги и нимало поштовани сукорисници форума имају.
 
Није битан старбакс као старбакс, он је ту само симбол.

Симбол места где неки људи који не носе гуњеве седе и пију нешто што се зове, рецимо, американо.

И као такав је подобан за распаљивање гнева и шкргутање једним зубом који наши драги и нимало поштовани сукорисници форума имају.

Ево на једној теми се повела расправа како је Немачка богата јер су Американци тако удесили својим милијардама, кажу Швабо се обогатио незаслужено, треба им то одузети и тако.
 
Није битан старбакс као старбакс, он је ту само симбол.

Симбол места где неки људи који не носе гуњеве седе и пију нешто што се зове, рецимо, американо.

И као такав је подобан за распаљивање гнева и шкргутање једним зубом који наши драги и нимало поштовани сукорисници форума имају.
Da.

Još jedna moja skorašnja poseta Starbaku (kako izgovaramo mi Vrancuzi) bila je na Aveniji Viktora Iga.

Tu me je donekle oduševilo da su moji izgovori fraza "a porter" "rechauffer" ili šta znam, doveli do toga da kelnerica nastavlja na Vrancuskom.

To znači da mi se fluentnost poboljšava naime.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top