Da li je bolje imati 400 kvadrata u Kuli ili 50 kvadrata u Beogradu? Vol.2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U Beogradu se sad duva hipotekarni balon ko onomad u Americi 2008

Ljudi ulecu u to "ko budala u kredit" . 90% beogradjana je u kreditima sto stambenim, sto za auto, sto potrosackim.

Jako je mali broj ljudi bez kredita gore jer tako ljudi gore zive potrosacki takmice se ko ce vise para da potrosi, na izdrkaniji auto, stan, ko ce da ode na izdrkanije eksluzivnije letovanje i zimovanje da bi izbacio slike na instagram twitter facebook

Vlada puki materijalizam. Svi smo skoro danas po prirodi materijalisti ali u Beogradu je situacija po tom pitanju najgora.

Ja to vidim sad za raspust na Kopaoniku, mora brate da se dodje na Kop, da se odsedne u Greju, Andjeli, Gorskom, Grandu po ceni od 3000e/zimovanje i ako moze za 500-600e cela porodica jako pristojno da zimuje 5 km dalje u vikend naselju u privatnim apartmanima....

Ali posle kako da izbaci sliku na instagram iz vile Zorka u Treski a drugarica sa posla izbacuje slike iz Greja ili Gorskog?

E sad takav zivot na visokoj nozi mnogo kosta i vecina sebi to ne moze da priusti iz svojih redovnih prihoda pa su svi u kreditima do guse.

E posto svaki balon kad se duva na kraju pukne tako ce i ovaj.

Kad se to desi, a desice se kad ECB odluci da digne euribor na 5% recimo , ili kad dinar izgubi 30% vrednosti prema evru ko onomad 2008 vecina ljudi koji su u kreditima nece moci da ih servisiraju i izgubice te svoje nekretnine.

Onda ulece ekipa tu iz stecajne mafije koja ce da kupuje te stanove za kes, za 30% vrednosti na namestenim licitacijama kod javnih izvrsitelja.

ponavljas peti put isti post samo malo zamenjen. ne vidim svrhu...
 
u sustini ako nekome bg je ludnica, neka ide, ne vidim problem, tim pre ako je to 30 km od bg :)

podrzavam ga i ja, jer znam koliko je 30km malo u bg srazmeri. da je otisao u rasku dao bih mu minus...

pa realno jeste ludnica

Evo mi smo za Sretenje mogli da osetimo delic te vase svakodnevne beogradske ludnice i na Kopaoniku

Zbog toga sto je bio vikend praznik i lepo vreme pola beograda je doslo na Kopaonik. Nastao je totalni kolaps u saobracaju zbog tog priliva beogradjana i novosadjana pre svega i ako ima turista sa raznih strana .

Od Srebrnca do Olge Dedijer sto je relacija od tipa 3-4 km i generalno je skoro ravno i putuje se tako 5-6 minuta, su ljudi putovali popodne preko 3 sata verovao ili ne.

Evo jos je ludnica ,jer je raspust produzen , al istrpecemo jos ovu nedelju dana da uzmemo pare, a onda cemo da se lecimo kuvanom rakijom i vinom i oslobadjamo stresa setnjama u sumi, skijanjem i sankanjem :)
 
pa realno jeste ludnica

Evo mi smo za Sretenje mogli da osetimo delic te vase svakodnevne beogradske ludnice i na Kopaoniku

Zbog toga sto je bio vikend praznik i lepo vreme pola beograda je doslo na Kopaonik. Nastao je totalni kolaps u saobracaju zbog tog priliva beogradjana i novosadjana pre svega i ako ima turista sa raznih strana .

Od Srebrnca do Olge Dedijer sto je relacija od tipa 3-4 km i generalno je skoro ravno i putuje se tako 5-6 minuta, su ljudi putovali popodne preko 3 sata verovao ili ne.

Evo jos je ludnica ,jer je raspust produzen , al istrpecemo jos ovu nedelju dana da uzmemo pare, a onda cemo da se lecimo kuvanom rakijom i vinom i oslobadjamo stresa setnjama u sumi, skijanjem i sankanjem :)

samo cepajte, na zdravlje vam bilo :)
 
Ima istine, recimo na selu je mnogo lakše izvesti ovce na pašu nego u gradu. Ili kopati krompir.

- - - - - - - - - -



Opet ti o marksizmu? Ma crklo ti to Marsi.

- - - - - - - - - -

Meni postovi nestaju brže nego što ih pišem. Bravo!

a dje bre ti vidis ovde marxa i njegovo ucenje

mislim to ucenje je bilo za dobrobit vecini

upss

pa tvoji su te u skladu sa takvim ucenjem i napravili , obrazovali i eto , danas

ti i imas mogucnost , stim da si se i pridruzio , kako se ono kaze u knjizi bajki PASTVI ili ti po narodnom STOKA.

i ides da ljubis skute , blejis sta ti crnokosuljasI kaze/u i prica a ti , otvorenih usta, blejis.

i tako EVOLUCIJA NAPRETKA se u tvom slucaju zavrsila i ti se polako , ono retrogradno vracas , u proslost.

umesto da koristis mozak za bolje , ti

polako mozak ostavljas na pasu , nekoj livadi i

cim ti pastir u ime tamo nekoga izmisljenoga lica , kaze.

dolazi vamo , treba da te osisam i da vunu tvoju prodam..

ti ces da sa zahvalnoscu spram drugih ovaca , jer bo si Ti i prvi IZABRAN da das VUNU.

e a i pitanje

kako se osecas , da te TI - bilo koja religija na ovom svetu a narocito te takozvane NEBESKE...

muzu, zu , zu , zu
 
Poslednja izmena:
naravno da sam citao .

- - - - - - - - - -



pa ? Tu se coveku svidelo

Voli Dunav

Sad bih s tobom raspravljao o Starom zavjetu, ali neću jer to iz principa ne radim. Glupo mi je da uvrijedim možda nenamjerno jednog iskrenog vjernika zbog manipulatora kao ti koji se krije iza grupe ljudi.

- - - - - - - - - -

U Beogradu se sad duva hipotekarni balon ko onomad u Americi 2008

Ljudi ulecu u to "ko budala u kredit" . 90% beogradjana je u kreditima sto stambenim, sto za auto, sto potrosackim.

Jako je mali broj ljudi bez kredita gore jer tako ljudi gore zive potrosacki takmice se ko ce vise para da potrosi, na izdrkaniji auto, stan, ko ce da ode na izdrkanije eksluzivnije letovanje i zimovanje da bi izbacio slike na instagram twitter facebook

Vlada puki materijalizam. Svi smo skoro danas po prirodi materijalisti ali u Beogradu je situacija po tom pitanju najgora.

Ja to vidim sad za raspust na Kopaoniku, mora brate da se dodje na Kop, da se odsedne u Greju, Andjeli, Gorskom, Grandu po ceni od 3000e/zimovanje i ako moze za 500-600e cela porodica jako pristojno da zimuje 5 km dalje u vikend naselju u privatnim apartmanima....

Ali posle kako da izbaci sliku na instagram iz vile Zorka u Treski a drugarica sa posla izbacuje slike iz Greja ili Gorskog?

E sad takav zivot na visokoj nozi mnogo kosta i vecina sebi to ne moze da priusti iz svojih redovnih prihoda pa su svi u kreditima do guse.

E posto svaki balon kad se duva na kraju pukne tako ce i ovaj.

Kad se to desi, a desice se kad ECB odluci da digne euribor na 5% recimo , ili kad dinar izgubi 30% vrednosti prema evru ko onomad 2008 vecina ljudi koji su u kreditima nece moci da ih servisiraju i izgubice te svoje nekretnine.

Onda ulece ekipa tu iz stecajne mafije koja ce da kupuje te stanove za kes, za 30% vrednosti na namestenim licitacijama kod javnih izvrsitelja.

Znaš li ti uopšte zašto se to zove balon i to još hipotekarni? Zašto se razbacuješ pojmovima?

- - - - - - - - - -

ponavljas peti put isti post samo malo zamenjen. ne vidim svrhu...

Ne samo da ti ne vidiš svrhu. Ne vidim ni ja, a izgleda, ni on...
 
koje crno sirenje grada?

Srbija pod vasm vlascu gubi 40-50.000 stanovnika godisnje

Za 50 godina sve zemlej balkana ce izgubiti 50% stanovnistva u proseku i imaces gomilu nekretnina koje ce se prodavati po ceni dzak krompira/kvadrat jer nece imati ko u njima da stanuje, a vlast ce u nedostatku novca dizati poreze na nekretnine

Kad sam bio dete tamo gde je sada Arena otac me vodio da precamo ribu,karase,bila je velike vodena povrsine, Grad je tada imao milion stanovnika,Arena nije vise periferija NBGD, Vec unutrasnji prsten, Znaci od rodjenja do danas kakav god period bio grad je rastao ,bio sve veci i veci, Koliko god da ode jos vise ih dodje, Mozda ce Srbija izgubiti deo stanovnistva ali to nece biti Beograd ,nece ni Novi Sad. Oni ce i dalje rasti,
 
Da to je jedna od najvecih podvala Satane

Nazvao Alaha bozjim imenom tako da ljudi koji nisu u veri , ne znaju sustinu, pomisle "sve je to isto"

I sledjenjem Alaha umesto Boga, svoju dusu isprate u pakao umesto u raj....

i kazes SATANA

eto koristis terminologiju iz katolickoga miljea.

i kazi ti meni

sta se desilo sa onim bogovima , koji i jesu bili i u narodu ranije , pre , ovoga vasega izmisljenoga , podmetnutoga od strane- izabranih.

- - - - - - - - - -

Jel me provociraš ili ozbiljno pitaš?

evo

hajde pokusaj da objasnis nebulozu , tu sa kojom se tako dicite.

kazete PRAVOSLAVAC

da li ti i drugi mozete da mi odgovoriti

dal ima i KRIVOSLAVACA.

i kako i na koji nacin , delite svoju ljubav , svoje postovanje , svoju toleranciju , i suzivot.
 
i kazes SATANA

eto koristis terminologiju iz katolickoga miljea.

i kazi ti meni

sta se desilo sa onim bogovima , koji i jesu bili i u narodu ranije , pre , ovoga vasega izmisljenoga , podmetnutoga od strane- izabranih.

- - - - - - - - - -



evo

hajde pokusaj da objasnis nebulozu , tu sa kojom se tako dicite.

kazete PRAVOSLAVAC

da li ti i drugi mozete da mi odgovoriti

dal ima i KRIVOSLAVACA.

i kako i na koji nacin , delite svoju ljubav , svoje postovanje , svoju toleranciju , i suzivot.

Ja lično ganjam srpkinje i hrvatice da uživamo u ljubavi. Ni od ostalih ne bježim ako mi zalutaju na nišan.
 
Sad bih s tobom raspravljao o Starom zavjetu, ali neću jer to iz principa ne radim. Glupo mi je da uvrijedim možda nenamjerno jednog iskrenog vjernika zbog manipulatora kao ti koji se krije iza grupe ljudi.

- - - - - - - - - -



Znaš li ti uopšte zašto se to zove balon i to još hipotekarni? Zašto se razbacuješ pojmovima?

- - - - - - - - - -



Ne samo da ti ne vidiš svrhu. Ne vidim ni ja, a izgleda, ni on...

kada narod listom uzima kredite raste broj hipoteka tako raste hipotekarni balon

I tu imas konstantan rast cene nekretnina sve dok ljudi uzimaju sve vise kredite i vracaju ih tj placaju rate

Problem nastaje kad ljudi dodju u skripac da vise ne mogu , ili en zele da servisiraju svoja velika dugovanja a to se desava kad ostanu bez posla, kad se povecaju kamatne stope pa poraste rata, i u slucaju nas balkanskih kolonija kad kljokne domaca valuta prema valuti u kojoj se izdaju krediti pa preko noci se povecaju rate 30-40%

Onda dolazi do sloma hipotekarnog trzista jer se na trzistu odjednom pojavljuje ogroman broj nekretnina za koje prvo nema kupaca, jer su krediti preskupi, a onda usled toga dolazi do sloma i kreditnog trzista tj bankarskog sektora i samog trzista nekretnina

TO se desilo onomad u Americi

I to se namerno i vestacki pravi da bi na taj nacin ultra bogatasi postali jos bogatiji ,jer kad ti banka aktivira hipoteku , prvo se ta nakretnina prodaje na prvoj licitaciji na 70% procenjene vrednosti, a onda na 30% . AKo se ne proda na 30% ide slobodna pogodba

Sta mislis ko tada kupuje u 20-30% cene? Pa ultra bogati.

A sirotinja zavrsi u dugovima do kraja zivota ....

Zato pametan covek ne uzima nikad kredit . Narocito ne stambeni vec se pruza prema jorganu koliko trenutno moze.

- - - - - - - - - -

Kad sam bio dete tamo gde je sada Arena otac me vodio da precamo ribu,karase,bila je velike vodena povrsine, Grad je tada imao milion stanovnika,Arena nije vise periferija NBGD, Vec unutrasnji prsten, Znaci od rodjenja do danas kakav god period bio grad je rastao ,bio sve veci i veci, Koliko god da ode jos vise ih dodje, Mozda ce Srbija izgubiti deo stanovnistva ali to nece biti Beograd ,nece ni Novi Sad. Oni ce i dalje rasti,

nece rasti prvo jer nema ni posla za te tolike ljude a drugo beograd je grad staraca u kojem vlada bela kuga u kojem je skoro 50% zena neudato i u kojem zene vise setaju kerove po ulici nego decu.

U centru beograda na 3 starca vidis tek 1 dete.

Ne moras da budes genijalac da skapiras kuda to vodi i gde ce da zavrsi za 10-20-30 godina

Beograd je narastao totalno vestacki . 3 od 4 radna mesta su u Srbiji u drzavnom a 1 u privatnom sektoru

Danas na vestima kaze plata u drzavnom mnogo veca nego u privatnom. Znaci drzava tj Beograd BUKVALNO PLJACKA privatan sektor ,otima im enormne pare i onda njima ostavlja minimalac crkavicu a sebi od otetih para od privatnog sektora deli mnogo vece plate.

Sta mislis koliko ce to moci jos da funkcionise?

Pa ne jos dugo , jer je Nemacka i veci deo Evrope usled bele kuge koja isto tamo vlada otvorio granice.

Svako ko radi u privatnom sektoru narocito u gradjevini uslugama gleda da se dokopa nemacke i tamo da radi jer se vrlo lako dobija posao , plate su nekoliko puta vece jednostavno FK Cukaricki nikad ne moze da ponudi uslove kao FK Bayern iz Minhena

Zato ko god moze ide u Minhen. Onomad vam je otislo 10 vozaca GSP-a u minhenski GSP

Za 10 godina cete ici svi pesaka u Bg jer autobuse nece imati ko da vozi.
 
Poslednja izmena:
kada narod listom uzima kredite raste broj hipoteka tako raste hipotekarni balon

I tu imas konstantan rast cene nekretnina sve dok ljudi uzimaju sve vise kredite i vracaju ih tj placaju rate

Problem nastaje kad ljudi dodju u skripac da vise ne mogu , ili en zele da servisiraju svoja velika dugovanja a to se desava kad ostanu bez posla, kad se povecaju kamatne stope pa poraste rata, i u slucaju nas balkanskih kolonija kad kljokne domaca valuta prema valuti u kojoj se izdaju krediti pa preko noci se povecaju rate 30-40%

Onda dolazi do sloma hipotekarnog trzista jer se na trzistu odjednom pojavljuje ogroman broj nekretnina za koje prvo nema kupaca, jer su krediti preskupi, a onda usled toga dolazi do sloma i kreditnog trzista tj bankarskog sektora i samog trzista nekretnina

TO se desilo onomad u Americi

I to se namerno i vestacki pravi da bi na taj nacin ultra bogatasi postali jos bogatiji ,jer kad ti banka aktivira hipoteku , prvo se ta nakretnina prodaje na prvoj licitaciji na 70% procenjene vrednosti, a onda na 30% . AKo se ne proda na 30% ide slobodna pogodba

Sta mislis ko tada kupuje u 20-30% cene? Pa ultra bogati.

A sirotinja zavrsi u dugovima do kraja zivota ....

Zato pametan covek ne uzima nikad kredit . Narocito ne stambeni vec se pruza prema jorganu koliko trenutno moze.

- - - - - - - - - -



nece rasti prvo jer nema ni posla za te tolike ljude a drugo beograd je grad staraca u kojem vlada bela kuga u kojem je skoro 50% zena neudato i u kojem zene vise setaju kerove po ulici nego decu.

U centru beograda na 3 starca vidis tek 1 dete.

Ne moras da budes genijalac da skapiras kuda to vodi i gde ce da zavrsi za 10-20-30 godina

Beograd je narastao totalno vestacki . 3 od 4 radna mesta su u Srbiji u drzavnom a 1 u privatnom sektoru

Danas na vestima kaze plata u drzavnom mnogo veca nego u privatnom. Znaci drzava tj Beograd BUKVALNO PLJACKA privatan sektor ,otima im enormne pare i onda njima ostavlja minimalac crkavicu a sebi od otetih para od privatnog sektora deli mnogo vece plate.

Sta mislis koliko ce to moci jos da funkcionise?

Pa ne jos dugo , jer je Nemacka i veci deo Evrope usled bele kuge koja isto tamo vlada otvorio granice.

Svako ko radi u privatnom sektoru narocito u gradjevini uslugama gleda da se dokopa nemacke i tamo da radi jer se vrlo lako dobija posao , plate su nekoliko puta vece jednostavno FK Cukaricki nikad ne moze da ponudi uslove kao FK Bayern iz Minhena

Zato ko god moze ide u Minhen. Onomad vam je otislo 10 vozaca GSP-a u minhenski GSP

Za 10 godina cete ici svi pesaka u Bg jer autobuse nece imati ko da vozi.

De se zamisli malo šta ti porediš. SAD sa 300 godina kapitalizma i BG koji je izašao iz komunizma, gdje porodice izlaze iz socijalističkih solitera i mogu i žele sebi da priušte dobre stambene prostore. To ljudi kupuju jer žele i jer im treba a ne jer banke dijele kredite šakom i kapom, a cijene rastu jer BG raste i raste potražnja. Da sela izumiru, to je drugo.

Što se tiče kredita. Ti si jedan obični fićfirić koji nikad ništa veliko nije stekao nego čeka da ko od starih umre pa da naslijedi. Da nije tako, ti bi znao da pametni ljudi uz pomoć pametnog kredita za pametnu stvar ostvaruju velike poslovne i privatne uspjehe. To ćeš nekad možda i skontati ako stisneš mu.dešca u šake pa izađeš iz banovine u realni svijet.
 
kada narod listom uzima kredite raste broj hipoteka tako raste hipotekarni balon

I tu imas konstantan rast cene nekretnina sve dok ljudi uzimaju sve vise kredite i vracaju ih tj placaju rate

Problem nastaje kad ljudi dodju u skripac da vise ne mogu , ili en zele da servisiraju svoja velika dugovanja a to se desava kad ostanu bez posla, kad se povecaju kamatne stope pa poraste rata, i u slucaju nas balkanskih kolonija kad kljokne domaca valuta prema valuti u kojoj se izdaju krediti pa preko noci se povecaju rate 30-40%

Onda dolazi do sloma hipotekarnog trzista jer se na trzistu odjednom pojavljuje ogroman broj nekretnina za koje prvo nema kupaca, jer su krediti preskupi, a onda usled toga dolazi do sloma i kreditnog trzista tj bankarskog sektora i samog trzista nekretnina

TO se desilo onomad u Americi

I to se namerno i vestacki pravi da bi na taj nacin ultra bogatasi postali jos bogatiji ,jer kad ti banka aktivira hipoteku , prvo se ta nakretnina prodaje na prvoj licitaciji na 70% procenjene vrednosti, a onda na 30% . AKo se ne proda na 30% ide slobodna pogodba

Sta mislis ko tada kupuje u 20-30% cene? Pa ultra bogati.

A sirotinja zavrsi u dugovima do kraja zivota ....

Zato pametan covek ne uzima nikad kredit . Narocito ne stambeni vec se pruza prema jorganu koliko trenutno moze.

- - - - - - - - - -



nece rasti prvo jer nema ni posla za te tolike ljude a drugo beograd je grad staraca u kojem vlada bela kuga u kojem je skoro 50% zena neudato i u kojem zene vise setaju kerove po ulici nego decu.

U centru beograda na 3 starca vidis tek 1 dete.

Ne moras da budes genijalac da skapiras kuda to vodi i gde ce da zavrsi za 10-20-30 godina

Beograd je narastao totalno vestacki . 3 od 4 radna mesta su u Srbiji u drzavnom a 1 u privatnom sektoru

Danas na vestima kaze plata u drzavnom mnogo veca nego u privatnom. Znaci drzava tj Beograd BUKVALNO PLJACKA privatan sektor ,otima im enormne pare i onda njima ostavlja minimalac crkavicu a sebi od otetih para od privatnog sektora deli mnogo vece plate.

Sta mislis koliko ce to moci jos da funkcionise?

Pa ne jos dugo , jer je Nemacka i veci deo Evrope usled bele kuge koja isto tamo vlada otvorio granice.

Svako ko radi u privatnom sektoru narocito u gradjevini uslugama gleda da se dokopa nemacke i tamo da radi jer se vrlo lako dobija posao , plate su nekoliko puta vece jednostavno FK Cukaricki nikad ne moze da ponudi uslove kao FK Bayern iz Minhena

Zato ko god moze ide u Minhen. Onomad vam je otislo 10 vozaca GSP-a u minhenski GSP

Za 10 godina cete ici svi pesaka u Bg jer autobuse nece imati ko da vozi.

Sto kaze jedan moj prijatelj NISTA SE TI NE SEKIRAJ, jedni odu ,hvala bogu jedna nasa porodica ce biti imucna ,imace i vise nego sto joj treba,doci se druga bas iz te tvoje Raske i zauzece njihovo mesto nece biti bogata ali nece ni crknuti od gladi i neizvesnosti kao dole. Ako ti nije problem kazi gde su otisli najvise mladi iz Raske ,pa naravno u Beograd odatle u taj Minhen ili dalje to ti je logican prirodan put. Tako su i nasi preci dosli u Beograd,
 
Nije to uvreda, sarajevo jeste krenulo u terorističke akcije, kao i Slovenci i Hrvati. Vi ste, samo, bili poslušnici zapada u razbijanju SFRJ. Zašto se stideti istine?

A ti zalis za SFRJ? To imje i ako je tako, jedina dobra stvar bila.

Nacin nije bio samo dobar.

- - - - - - - - - -

ne mislim na tebe :D

ja sam napisao sta znam da radim... svi ovde znamo ko sta zna itd... isto kao sto znamo da Tihi ne zna nista da radi, a ni ovaj Vladan.

nije to hvalisanje, znas, ali moramo malo da uporedimo. cisto zabave radi. nista strasno. samo ti uzivaj :mrgreen:

Pa ner znate jer ne moraju niti zele svi o sebi da otkrivaju podatke.

Slucajno znam sa neke druge teme sta Vladan radi ili je radio i to ni najmanje nije lak posao, stavise redak je i dobro placen.
 
komedija , mizerne razlike u religiji

a spremni da se ubijaju medjusobno samo tako

i jos se ponose tom spremnoscu

Razlike nisu mizerne, a ne ubijaju se vernici. Ubijaju se oni koji se bore za meterjalno, za resurse.

- - - - - - - - - -

odma bi ti odsekli usi

a mozda i glavu

Samo da mu ne diraju ćunu. :sad2:

- - - - - - - - - -

i nista se nije promenilo u religijama covecanstva u svetu

iste su

imati stoku neobrazovanu i sa njom manipulisati.

sa obrazovanm ljudima , neces moci ali sa neobrazovanima - VEOMA LAKO

i jos ces i lako napujdati ih , k pametnim ljudima- profesijama.

i bit ce i dalje ctnokusaljasa koji ce se oblaciti u svili , kadifi , u ZLATU I SREBRU, stoci govoriti da ce na ONOM SVETU ICI U RAJ I DA CE IM BITI SVE U MUZICI -HARFI I LJEPOTI

a za to vreme na zemlji , oni sve to i imaju.

Marsi, to o čemu ti pišeš se zove komunizam. Sa druge strane, zahvaljujući našoj religji, našim crkvama, mi danas imamo naše pismo, a verovatno i našu naciju. Kad pišem našu, ne mislim na vas Jugoslovene, već nas Srbe.

- - - - - - - - - -

A ti zalis za SFRJ? To imje i ako je tako, jedina dobra stvar bila.

Nacin nije bio samo dobar.

- - - - - - - - - -



Pa ner znate jer ne moraju niti zele svi o sebi da otkrivaju podatke.

Slucajno znam sa neke druge teme sta Vladan radi ili je radio i to ni najmanje nije lak posao, stavise redak je i dobro placen.

Odajle ti ideja za žalim za SFRJ? Gde si to priltala i na osnovu kojih kratkih spojeva u mislima si to zaključila? :lol:
 
Pa ner znate jer ne moraju niti zele svi o sebi da otkrivaju podatke.

Slucajno znam sa neke druge teme sta Vladan radi ili je radio i to ni najmanje nije lak posao, stavise redak je i dobro placen.

pa da li je pristojno onda da mene pita to, ako sam nece da odgovori na isto pitanje? zasto bi krio tako nesto, ako je vec pokrenuo razgovor u tom pravcu?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top