D car novi sad iskustva

Nikoladjjj

Početnik
Poruka
2
D car Novi sad najgori auto plac u Srbiji. Vracaju km svakom autu jos kazu kada provalis da je vracena km da ne ocekujem nov auto. Druga stvar kada sam zvao prodavca i pitao za auto rekao mi je top stanje kada sam otisa tamo na auto crko zamajac ceo auto se trese... presao sam 150km na rec da je auto u dobrom stanju da mi je prodavac rekao da je zamajac crko nikada ne bi isao toliki put bzvz. D car Novi Sad nikako nije za preporuku. Treba ih prijaviti za varanje ljudi i zatvoriti odmah!!!!
 
Evo ja sad imam jedan Audi A4 kom je bila ok cena ali sam i otkrio zasto je bila tako dobra pa sam ustanovio kod majstora da je zamajac zakucao i nije bilo druge nego sam kupio ptpuno nov plivajuci zamajac sa setom kvacila i prilazem racun uz auto na kom su inace i potpuno novi diskovi i plocice kako napred tako i nazad.
Sta mislite hoce li mi neko reci hvala?
Ili ce gledati da sto vise ubije cenu?
A ja sam platio set kvacila sa rukama majstora skromnih 80000 dinara.
Devojka koja je radila u prodavnici delova kad je cula da prodajem auto a kupujem potpuno nov set kvacila rekla je "Svaka cast" a ja sam u sebi gutao knedlu misleci kako to nece u ovoj Srbiji ceniti niko ziv. Uostalom eto videcemo jer svakako cenu novog dela moram uracunati u cenu pa da vidimo da li ce porediti cenu sa ovima sto drhte na leru ili ce biti svesni da se dobar auto mora platiti vise.
 
Na paljenju savrsenstvo,rad na leru savrsen,na gasenju savrsen i jedino se manifestovalo sto kad se upali nije hteo u brzine ali to nije bilo u vezi sa zamajcem tj nismo ni pomislili da moze biti ali kod ovog modela kvacila -jeste.
A posto je lamela bila vec blizu kraja kad je bal neka je bal pa sam stavio sve novo i sad bas zelim da vidim kako ce da odreaguje narod na ovakvu radnju.
Znam vec kako al eto cisto da pokusam da objavim racun na oglasu pa da vidim koliko njih ce da me pita prvo za cenu.
 
D car Novi sad, definitivno najgori auto plac na koji sam u zivotu bio. Kada sam zvao prodavca i upitao ga za automobil, rekao mi je da je u top stanju. Nakon mog odlaska na plac, uverio sam se u sve suprotno od onog sto je prodavac rekao. Mnogo skrivenih mana koje na oglasima ne prikazuju, totalno netacna kilometraza vozila. Konkretan primer za BMW 520, 2007 godiste. , vozilo koje je preslo 171 hiljadu kilometra, doterano navodno iz Nemacke, nema nikakvu servisnu knjigu, sto je i te kako cudno, za automobil koji dolazi odakle je dosao, motor proizvodi cudne zvukove, uz obrazlozenje prodavca kako se cuje samo lanac, sto je na tu kilometrazu vrlo malo moguce. To je ukratko sto se tice vozila, i konkretnog primera. Sto se tice prodavca, totalno nezainteresovani, totalno neljubazni, toliko da mi nisu dozvolili da isti automobil isprobam u voznji. Cene automobila daleko vise od onog koliko zaista ti automobili tamo vrede. Preporuka, izbegavati ih maksimalno.
 
Zar nisi mogao da osetis da je propao zamajac pre nego sto si uzeo auto?
I ja sam izgleda naleteo na golfu 1.9 v variant, neki, dan uvali mi jedan , .. Nije to bas lako oceniti svaki put jedino, kad je bas pri kraju .. Pali ko mina ne lupa ne trese ne daje nikakve znakove reko sve ok uzmem ga i dam ženi da vozi dok se ne proda .. Danas ga uzmem do prodavnice osetim vibracije ako nisu nosači a pogleda cu sutra mrka kapa ..
 
Poslednja izmena:

Back
Top