Call of Duty 2 Multiplayer

damnjan:
Ja sam probao igrati preko net-a,iam kablovski internet,al ne FLAT.........iam 2 pitanja:

--------da li bi mi skidao brzo MBS kad bi igrao preko neta?
--------sta je to autorizacioni kljuc??? meni uvek nesto pishe o KEY i ne mogu igrati preko NETa..........!?!
koliko trosi vec sam pisao ranije u jednom postu. Pogledaj malo teme vezane za ovu igru. Nesecam sesad tacno koliko trrosi na sat igranja.
Sto se tice autorizacije da.
Skini allseeing eyes i nadji crackovane servere i moci ces da igras.
 
Ej ljudi,ja sam novi pa bi molio da netko od vas majstora odgovori na moja pitanja.....
Sta je to ping?
Postoji li nacin da se smanji zapinjanje igre na serveru?Jucer mi je radilo kako treba,ali sad nesto zapinje...O cemu to ovisi?


Unaprijed hvala!
 
Sarafim:
Ja sam na bezicnom imam protok 200k pa se desi da je ping veliki.Ne znam da li je to do njih nesto?
i ja sam na bezicnom ( 256k ) i ping nije do tebe nego do provajdera ja nemogu da nadjem server sa manjim pingom od 120 i to je zato sto je puno ljudi nakaceno na jedan AP (koji moze da vuce max 15 ljudi ) pa taj AP mora da "razmishlja" za 15 osoba plus nema fiziske veze izmedju tebe i interneta a wirellesu smeta svaki sum i svaki drugi signal pa ti toplo preporucujem da Predjes na ADSL (do 15 marta treba da budu pokrivena sva naselja koja imaju iznad 2000 tel. prikljucaka ) ADSL ako imas mogucnosti: Wireless ako moras: Kablovski ne !
 

Back
Top