PRIKLJEŠTIO MI JE NOGU! PRATIO ME!

Ремонтер

Iskusan
Banovan
Poruka
6.710
Nakon što je snimak na kom se vidi seksualno zlostavljanje tinejdžerke u tramvaju razbesneo javnost, a policija traga za počiniocem, oglasila se još jedna devojka (25) koja je takođe, kako tvrdi, bila žrtva ovog muškarca.




"Ovaj manijak je bio identično ovako obučen u utorak oko 10h ujutru. Uznemiravao je mene, a zatim još dve devojke u tramvaju 2 na Bulevaru. Ukoliko ga primetite, molim vas obavestite policiju!" - napisala je ona na Fejsbuku.




Kasnije je za beogradske medije objasnila u kakvoj se situaciji sa manijakom našla.



- Nije mi se, hvala Bogu, dogodilo toliko strašna stvar kao devojčici na snimku. Vidno je bilo da ima neki psihički problem - mumlajući sebi u bradu je pridikovao putnicima, seo je prekoputa mene i pridikovao i meni mada nisam baš obraćala pažnju. Posle se nabacivao, pa mi je gurkao nogu i na kraju je priklještio svojom... Postalo je neprijatno pa sam se izvukla i otišla u prednji deo tramvaja - ističe devojka.



Kako dodaje, iako se sklonila od njega on je nastavio da je prati.



- Pratio me je, stao opet pored, ali pošto nisam obraćala pažnju na njega prišao je devojkama kojima je takođe nešto dobacivao, zatim im je slao poljupce. Sišla sam na prvoj sledećoj stanici, pa ne znam šta se dalje dešavalo, ali nije bio agresivan kao na snimku.



Kada sam videla ovaj snimak prepoznala sam ga po odeći, isto je bio obučen prekjuče. Grozno je to što radi, nadam se da će ga pronaći i sprečiti da ovako napada devojke ili da kulminira na još gori način - završava ova devojka.



https://www.kurir.rs/crna-hronika/3...vaja-i-opisala-svoje-stravicno-iskustvo-video





Da li je moguće da niko nije reogovao i zašto nije!!!!
 
Sve devojke koje idu na fakultete i u srednje skole moraju da se izuzetno paze u ovom periodu. Ne samo sto su se mahom pojavili teski manijaci po gradu, vec postoji i puno prevara i otimanja novca!

Najvise ih ima kod Z. Venca kao i kod Hemijskog, Filozofskog i Filoloskog fakulteta. Redovno nestaju

- Novcanici
- Torbe
- Lancici
- Mobilni telefoni

Neretko bude i silovanja ili preticanja najrazlicitije sorte jer su devojke od 18 do 27 veoma lake mete za presretace i napadace! Devojke, ako citate ovo molim vas da budete OBAZRIVE.

U slucaju napada morate imati nesto da se odbranite i da budete spremne na TRCANJE od minimum 50 do 200 metara dalje, a najbolje je da nikada ne zalazite u

MRACNE ULICICE
PARKOVE
KAFICE BEZ LJUDI
DA LUTATE SAME GRADOM

Jednostavno morate da se pazite, nemojte da vas bude blam da budete blizu DRUSTVA I SKUPA LJUDI, a novcanike drzite kod sebe ili jednostavno ponesite samo onoliko koliko vam je potrebno tog dana!

NEMOJTE NASEDATI NA LJUDE KOJI PREPADAJU ZA RAZNORAZNE HUMANITARNE POMOCI, JER RADI SE O VELIKOJ PREVARI! NEDAVNO JE GLUVONEMA BANDA POCELA DA HARA CENTROM BEOGRADA!

CUVAJTE SE. NIKO NE ODGOVARA ZA CIFRE ISPOD 10.000 DINARA do 15.000 DINARA, TAKO DA ZALBA POLICIJI NISTA NECE USPETI DA UCINI U KONKRETNOM SLUCAJU.
 
Sve devojke koje idu na fakultete i u srednje skole moraju da se izuzetno paze u ovom periodu. Ne samo sto su se mahom pojavili teski manijaci po gradu, vec postoji i puno prevara i otimanja novca!

Najvise ih ima kod Z. Venca kao i kod Hemijskog, Filozofskog i Filoloskog fakulteta. Redovno nestaju

- Novcanici
- Torbe
- Lancici
- Mobilni telefoni

Neretko bude i silovanja ili preticanja najrazlicitije sorte jer su devojke od 18 do 27 veoma lake mete za presretace i napadace! Devojke, ako citate ovo molim vas da budete OBAZRIVE.

U slucaju napada morate imati nesto da se odbranite i da budete spremne na TRCANJE od minimum 50 do 200 metara dalje, a najbolje je da nikada ne zalazite u

MRACNE ULICICE
PARKOVE
KAFICE BEZ LJUDI
DA LUTATE SAME GRADOM

Jednostavno morate da se pazite, nemojte da vas bude blam da budete blizu DRUSTVA I SKUPA LJUDI, a novcanike drzite kod sebe ili jednostavno ponesite samo onoliko koliko vam je potrebno tog dana!

NEMOJTE NASEDATI NA LJUDE KOJI PREPADAJU ZA RAZNORAZNE HUMANITARNE POMOCI, JER RADI SE O VELIKOJ PREVARI! NEDAVNO JE GLUVONEMA BANDA POCELA DA HARA CENTROM BEOGRADA!

CUVAJTE SE




Tako je.
 
Nakon što je snimak na kom se vidi seksualno zlostavljanje tinejdžerke u tramvaju razbesneo javnost, a policija traga za počiniocem, oglasila se još jedna devojka (25) koja je takođe, kako tvrdi, bila žrtva ovog muškarca.




"Ovaj manijak je bio identično ovako obučen u utorak oko 10h ujutru. Uznemiravao je mene, a zatim još dve devojke u tramvaju 2 na Bulevaru. Ukoliko ga primetite, molim vas obavestite policiju!" - napisala je ona na Fejsbuku.




Kasnije je za beogradske medije objasnila u kakvoj se situaciji sa manijakom našla.



- Nije mi se, hvala Bogu, dogodilo toliko strašna stvar kao devojčici na snimku. Vidno je bilo da ima neki psihički problem - mumlajući sebi u bradu je pridikovao putnicima, seo je prekoputa mene i pridikovao i meni mada nisam baš obraćala pažnju. Posle se nabacivao, pa mi je gurkao nogu i na kraju je priklještio svojom... Postalo je neprijatno pa sam se izvukla i otišla u prednji deo tramvaja - ističe devojka.



Kako dodaje, iako se sklonila od njega on je nastavio da je prati.



- Pratio me je, stao opet pored, ali pošto nisam obraćala pažnju na njega prišao je devojkama kojima je takođe nešto dobacivao, zatim im je slao poljupce. Sišla sam na prvoj sledećoj stanici, pa ne znam šta se dalje dešavalo, ali nije bio agresivan kao na snimku.



Kada sam videla ovaj snimak prepoznala sam ga po odeći, isto je bio obučen prekjuče. Grozno je to što radi, nadam se da će ga pronaći i sprečiti da ovako napada devojke ili da kulminira na još gori način - završava ova devojka.



https://www.kurir.rs/crna-hronika/3...vaja-i-opisala-svoje-stravicno-iskustvo-video





Da li je moguće da niko nije reogovao i zašto nije!!!!

Niko nije reagovao jer postoje dva scenarija:

1. Priđeš liku. Odalamiš ga tako da padne na pod. Ili on pobegne posle toga, ili je agresivan pa mora da ga držiš do dolaska policije.

Sledi: Krivična prijava za napad, ili u najmanju ruku prekoračenje nužne odbrane, jer on nije nikog udario. Protivpravno lišavanje slobode. I na kraju zatvor.


2. Priđeš mu i opomeneš ga. Vikneš na njega. On prvi nasrne i sa ili bez oružja napadne tako da nenese povredu onome ko se umešao i možda još nekome sa strane. U toj tuči možda i on popije koji udarac, pa opet sledi krivična prijava obojici.


Eto zato se niko nije umešao i niko i neće.

Doduše, ja bih. A posle bih se kajao, sigurno.
 
Srbija1.jpg
 
Сунце Јуцо, све неки опасни патосирачи психички поремећених људи у трамвајима....много гледате америчке филмове.

Поента вица је да се ради о очигледно психички поремећеној особи којој треба помоћ, да ли у виду лекова или у виду хоспитализације, то је до здравствених радника да одлуче. И ту лежи и узрок проблема, лоша здравствена заштита, лоши закони везани за здравство, мањак капацитета здравствених установа, антисоцијални начини рада здравствених установа...све то доводи до овога.

Али не, све је то аут, па вама је идол онај кога највише исмевате, онај тужни Мирољуб и његов мач, сви би сте да се за исти ухватите...
 
Ja bih reagovao ali se ne bi kajao.

Ne bih na licu mesta. Ali u zatvoru, da. Po izlasku treba opet naći posao, vratiti dugove. Život ne stoji na pauzi.

- - - - - - - - - -

branimir , nastavak

3. pridjes liku , patosiras ga

kazes da zuris ali da se zoves kraljevic marko, ako nesto zatrebas policiji

izadjes i odes u noc

Svi ovi u vozu bi trčali da daju tvoj opis i da te prepoznaju. A ovom niko ni reč ne sme da kaže.
 
Niko nije reagovao jer postoje dva scenarija:

1. Priđeš liku. Odalamiš ga tako da padne na pod. Ili on pobegne posle toga, ili je agresivan pa mora da ga držiš do dolaska policije.

Sledi: Krivična prijava za napad, ili u najmanju ruku prekoračenje nužne odbrane, jer on nije nikog udario. Protivpravno lišavanje slobode. I na kraju zatvor.


2. Priđeš mu i opomeneš ga. Vikneš na njega. On prvi nasrne i sa ili bez oružja napadne tako da nenese povredu onome ko se umešao i možda još nekome sa strane. U toj tuči možda i on popije koji udarac, pa opet sledi krivična prijava obojici.


Eto zato se niko nije umešao i niko i neće.

Doduše, ja bih. A posle bih se kajao, sigurno.

Tako je, takvi su propisi u celoj Evropi nazalost.

Zato je ok imati ekipicu. Kad dodjes sa ekipom, svi izgube hrabrost.

- - - - - - - - - -

Sudeci po rukama, ovaj je i fizicki prilicno spreman. Tesko da bi prosecna osoba mogla nesto protiv njega.

Forumasi tek.
 

Devojke i devojcice cuvajte se ovih patrijota ...

- - - - - - - - - -

Tako je, takvi su propisi u celoj Evropi nazalost.

Zato je ok imati ekipicu. Kad dodjes sa ekipom, svi izgube hrabrost.

- - - - - - - - - -

Sudeci po rukama, ovaj je i fizicki prilicno spreman. Tesko da bi prosecna osoba mogla nesto protiv njega.

Forumasi tek.

Mracak priveli ti SNS kolegu ...
 
Обавежно у патриЈотској мајици. Бели орао је савршени имунитет од било какве моралне и кривичне одговорности. Браво Срби, браво...

Pa da...i američka zastava na tenku, avionu, šlemu - savršeni imunitet za bombardovanje i ubijanje gde god po svetu :) bravo Amerikanci, bravo... :D
Ovaj majmun (možda i bolesni majmun) sa slike definitivno je anacionalno i amoralno stvorenje kome treba specijalni nadzor...u nekoj od ustanova zatvorenog tipa.
A slažem se sa likom koji je komentarisao zašto ljudi ne reaguju - ljudi su preplašeni od sadističkih zakona koje sa uživanjem sprovode sadističke sudije uz pomoć sadističkih advokata koji će razčerečiti svakoga ko nema zaštitu od moćnika.
Bio sam jednom u prilici da reagujem na maltretiranje starijeg čoveka...stao sam u zaštitu ali su ga pre toga majmuni već dobro izmaltrerirali, izudarali. Stao sam ispred njih rizikujući da me izmlate, psovali su me, vređali, pokušavali da me gurnu u stranu, preko mene pokušavali još jednom da ga mlatnu...razlog, pijani matorac im je dobacio da su slabići, tako nešto...na kraju sam i ja matorog oterao u ku*ac što pijan ide okolo i kači se.
Opet, drugi put, da eto sad se setih, dvoje koje poznajem, ljubavni par...on je izvukao ispred kafića, urla, preti, gura je...on za dve glave viši od mene, ja stao ispred njega, on, opet tako, pokušao da me gurne pa se sam odgurnuo od mene, viče, arlauče...odustao on posle nekoliko minuta. Ona drhti, kaže zovite policiju, moli ga da je ostavi na miru...on sa dvadeset metara i dalje psuje, viče - ne znate vi ko je ona, samo je branite...nastaviše oni posle par dana zajedno, ja ispao majmun...i sad kad ga vidim kao javimo se jedan drugom ali vidim da čeka da mi napakosti kad tad.
Ne treba gubiti osećaj za pravdu, ali moraš biti i pametan. Sebi da sjebeš život...nije baš pametno. Nemamo podršku od mehanizama sile.
 
Patrijote koje nose orlove, krstace i idu u crkvu po pet puta dnevno, bogougodno sto bi rekli.

Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku Mstislav.

- - - - - - - - - -

Ne bih znao, ali ako je tebi bitno da ynas, proveri.

Znas ti vrlo dobro ... nego se pravis mutav.
 
Neverovatno je to kako naš svet voli da gleda gadosti sa bezbedne udaljenosti
nije mi jasno zašto ona tri skota iza sede kao mumije dok ovaj bolesnik nasrće na devojčicu i gura joj ruku među butine.
da je moja ćerka ovako nešto doživela sama bi mu presudila makar ostatak svog života provela u zatvoru.
strašno i uzmenirujuće jer dete od 12 godina stvarno nema mehanizme da se odbrani od ovakvih bolesnika
zgrožena sam.

pravo pitanje je

Zašto Ovaj šeta slobodno po gradu?
 

Back
Top