Svetska boks scena

DUH

Iskusan
Banovan
Poruka
5.887
Ćao !
Najupečatljiviji mečevi ove godine :
Mart:
Luis Ortiz vs Deontay Wilder
(znači kad sam videla King Konga kako kleči, nije mi bilo dobro...volim tog srčanog Kubanca )

30. jun
TKO u 7- oj rundi, zvanično nazvana "Krvava borba godine"
Alex Saucedo vs Lenny Zappavigna

8.septembar
Iznenađenje za mene, Danny Garcia gubi od Portera jednoglasnom odlukom

15. Septembar
E, ovo je dugo čekani revanš
GGG gubi (hm, diskutabilno?!) Canelo pobeđuje većinskom odlukom

22. Septembar
AJ očekivano dobija Aleksandra Povetkina(kome treba potsetnik, TKO u 7- oj rundi)

Za Novembar, Julio Cesar Chavez Jr. otkazuje meč koji je trebalo da bude VS RTD Sergio "Maravilla" Martinez

Ah, da, zaboravih: kraj JULA
Luis Ortiz bukvalno uništava mladog Cojanu KO/ 2
Bravo, matori ! A plakala sam od sreće jer su mu pare trebale za operaciju bolesne kćerkice...kao na filmu, bravo još jednom King Kong !

Sad se čeka...
*10. Novembar Usyk VS Bellew
*1. Decembar D.Wilder VS Tyson Fury (ne gotivim nikako Fury-a jer je moj dragi bokser Klitschko izgubio od tog klovna, ako se sećate...Nadam se da će Wilder dobro da ga sredi )
*8. Decembar , takoreći "naš čovek", Lomachenko VS Jose Pedraza

I to je otprilike to. Ima li neko nešto da doda?

Pitanje: kako vi gledate boks ?
Ja moram da čekam da ga uploaduju na YouTube, nemam drugu mogućnost.
(Sem ako slučajno naletim, nekad puste na SBB kablovskoj SK2 live, kao pre par sedmica (početkom meseca, da me sad ubijete ne znam datum),kad mladi Britanac DDD (Daniel "Dynamite" Dubois) pokazao stvarno multitalenat VS Kevin Johnson
 
Poslednja izmena:
jel ima danas neko da bar liči na roja džonsa džuniora? ili makar na marvina haglera?

Konačno neko ko zna šta priča.
Nema, naravno i nikad neće ni biti, svaka era ima svoje, ali ima kvaliteta. Evo baš pomenuh "mlađanog" DDD koji stvarno obećava. Britanac, 21 godina, još od Lenoksa Luisa nisam videla takav stil.
Lomachenko je jako dobar borac, AJ sam počela da poštujem iako mi u početku nikako nije vredeo onoliko koliko je bio plaćen, a još uvek mislim da je precenjen.
Prati ovog malog, veruj mi.
Poz.
 
Znaš li kako da znaš kada stvarno znaš dosta o boksu?
Kad gledaš i pomislis nešto u sebi a dve sekunde kasnije to što si ti pomislio, čuješ da kaže komentator :wink:

- - - - - - - - - -

A domaći boks, Nenad Borovčanin je bio moj favorit.
A uz Tajsona sam odrasla, tako da sam emotivno vezana za njega (iako će malo ljudi reći kako "voli" Tajsona.
Jbg, sjebao ga Don King. I uopšte, prosto ga samleo sistem, ali ipak nije završio čisteći ulice da stavi hleb na sto.
Respekt svima i pozdrav.
 
Ćao !
Najupečatljiviji mečevi ove godine :
Mart:
Luis Ortiz vs Deontay Wilder
(znači kad sam videla King Konga kako kleči, nije mi bilo dobro...volim tog srčanog Kubanca )

30. jun
TKO u 7- oj rundi, zvanično nazvana "Krvava borba godine"
Alex Saucedo vs Lenny Zappavigna

8.septembar
Iznenađenje za mene, Danny Garcia gubi od Portera jednoglasnom odlukom

15. Septembar
E, ovo je dugo čekani revanš
GGG gubi (hm, diskutabilno?!) Canelo pobeđuje većinskom odlukom

22. Septembar
AJ očekivano dobija Aleksandra Povetkina(kome treba potsetnik, TKO u 7- oj rundi)

Za Novembar, Julio Cesar Chavez Jr. otkazuje meč koji je trebalo da bude VS RTD Sergio "Maravilla" Martinez

Ah, da, zaboravih: kraj JULA
Luis Ortiz bukvalno uništava mladog Cojanu KO/ 2
Bravo, matori ! A plakala sam od sreće jer su mu pare trebale za operaciju bolesne kćerkice...kao na filmu, bravo još jednom King Kong !

Sad se čeka...
*10. Novembar Usyk VS Bellew
*1. Decembar D.Wilder VS Tyson Fury (ne gotivim nikako Fury-a jer je moj dragi bokser Klitschko izgubio od tog klovna, ako se sećate...Nadam se da će Wilder dobro da ga sredi )
*8. Decembar , takoreći "naš čovek", Lomachenko VS Jose Pedraza

I to je otprilike to. Ima li neko nešto da doda?

Pitanje: kako vi gledate boks ?
Ja moram da čekam da ga uploaduju na YouTube, nemam drugu mogućnost.
(Sem ako slučajno naletim, nekad puste na SBB kablovskoj SK2 live, kao pre par sedmica (početkom meseca, da me sad ubijete ne znam datum),kad mladi Britanac DDD (Daniel "Dynamite" Dubois) pokazao stvarno multitalenat VS Kevin Johnson

Vajlder je fascinanatan lik. Bokserska tehnika mu je ocajna ali ima najjaci udarac u boksu trenutno. Dovoljno je da te pogodi jednom i to je kraj.
Bice zanimljivo protiv ludog Tajsona Fjurija :hahaha: iako ne vidim ni jedan drugi ishod osim Vajlderove pobjede nokautom.

Golovkin je dva puta pokraden protiv Kanela. Bas mi ga je zao ali u boksu je uvijek najvise muljanja bilo.
Prvi mec je sigurno dobio a ovaj drugi je bio nereseno a kad bi morao nekom dati pobjedu onda bi to bio Golovkin.

Usik ce da istambura ovog Engleza . Kakvo ce tu tabanje da padne i to prebijanje ce trajati svih 12 rundi. :lol:

Po meni trenutno tri najbolja boksera na svijetu Loma, Kroford i Usik.

Boks gledam na areni, sport klubu i na hrvatskom rtl kad ga ne blokiraju.
Ove meceve koje niko ne prenosi uglavnom nadjem na netu sutradan snimku citavog meca i na miru uzivam :)
 
Vajlder je fascinanatan lik. Bokserska tehnika mu je ocajna ali ima najjaci udarac u boksu trenutno. Dovoljno je da te pogodi jednom i to je kraj.
Bice zanimljivo protiv ludog Tajsona Fjurija :hahaha: iako ne vidim ni jedan drugi ishod osim Vajlderove pobjede nokautom.

Golovkin je dva puta pokraden protiv Kanela. Bas mi ga je zao ali u boksu je uvijek najvise muljanja bilo.
Prvi mec je sigurno dobio a ovaj drugi je bio nereseno a kad bi morao nekom dati pobjedu onda bi to bio Golovkin.

Usik ce da istambura ovog Engleza . Kakvo ce tu tabanje da padne i to prebijanje ce trajati svih 12 rundi. :lol:

Po meni trenutno tri najbolja boksera na svijetu Loma, Kroford i Usik.

Boks gledam na areni, sport klubu i na hrvatskom rtl kad ga ne blokiraju.
Ove meceve koje niko ne prenosi uglavnom nadjem na netu sutradan snimku citavog meca i na miru uzivam :)

Da, baš si se lepo nadovezao na sve što rekoh
I ja gledam sutradan mečeve, što mi je iskreno žao, ali šta mogu.
Neke mečeve gledam i po nekoliko puta, na primer od ovih novijih pomenuti "Krvavi meč godine" i ako imaš vremena, nađi (ima na YouTube) meč iz 1999. Floyd Meyweader vs Carlos Gerena, taman kad čovek pomisli da je sve video, nešto ga iznenadi :lol:

Kad već vidim da "poznaješ materiju", čisto da te podsetim na Steava Willisa, čovek je šou, ali briljantan u svom poslu, i presimpatican koliko voli i uzivi se u svoj posao. Poslednji put je sudio u meču García vs Porter (pomenuh već taj meč)

Znači, čekamo Novembar da Usyk uništi Bellewa, pa da Wilder pokaže onom idiotu šta je KO :lol:
I naravno, Loma 8.12.
Veliki pozdrav !
Ako sam nešto propustila, potseti me .
 
Usik ce da istambura ovog Engleza . Kakvo ce tu tabanje da padne i to prebijanje ce trajati svih 12 rundi. :lol:

Po meni trenutno tri najbolja boksera na svijetu Loma, Kroford i Usik.

Boks gledam na areni, sport klubu i na hrvatskom rtl kad ga ne blokiraju.
Ove meceve koje niko ne prenosi uglavnom nadjem na netu sutradan snimku citavog meca i na miru uzivam :)

Sinoć na O2 kanalu je bio prenos
Znači, počeće ponovo redovno da prenose, bar se nadam!

Usyk je očekivano odbranio titule i mada se ništa neočekivano nije desilo, meni se meč kao meč svideo, bilo je očigledno koliko koriste mozak, kao šah, samo brže.
Ipak mi je bilo draže videti ovako dobar KO nego da ga je "gnjavio svih 12 rundi", kako su mnogi mislili
Pozdrav!
 
Sinoć na O2 kanalu je bio prenos
Znači, počeće ponovo redovno da prenose, bar se nadam!

Usyk je očekivano odbranio titule i mada se ništa neočekivano nije desilo, meni se meč kao meč svideo, bilo je očigledno koliko koriste mozak, kao šah, samo brže.
Ipak mi je bilo draže videti ovako dobar KO nego da ga je "gnjavio svih 12 rundi", kako su mnogi mislili
Pozdrav!

Dobar je bio Toni ali cim mu je nestalo snage to je bio kraj. Usik bi u ovakvom tempu mogao 30 rundi odraditi.
Bice zanimljivo vidjeti sta Usik moze u teskoj kategoriji.
 
Konačno neko ko zna šta priča.
Nema, naravno i nikad neće ni biti, svaka era ima svoje, ali ima kvaliteta. Evo baš pomenuh "mlađanog" DDD koji stvarno obećava. Britanac, 21 godina, još od Lenoksa Luisa nisam videla takav stil.
Lomachenko je jako dobar borac, AJ sam počela da poštujem iako mi u početku nikako nije vredeo onoliko koliko je bio plaćen, a još uvek mislim da je precenjen.
Prati ovog malog, veruj mi.
Poz.

Da ti nisi slucajno profesorka boksinga, :whistling:
 

Back
Top