Žena za volanom

Žene vozači su

  • najčešće bolje od muškaraca

  • najčešće lošije od muškaraca

  • kako koja


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
208.530
Postoji mnogo povika od strane muskaraca na zene za volanom, te spore su, te slabo parkiraju, pa ... a s druge strane one redje izazivaju saobracajne nezgode, narocito one s tragicnim posledicama. Sta je istina, s sta predrasuda? Da li su bolje od muskaraca na ovom polju ili losije?
Moje neko skromno misljenje je da ih kao i muskaraca medju vozacima ima svakakvih, ali da su one koje su odabrale voznju za svoj profesionalni poziv bar iste, ako ne i bolje od vecine muskih kolega.

Evo jedne male ilustracije s damom s kojom bi se mnogi rado provozali. :per:


Sta vi mislite o zenama vozacima?
 
Ima ih i dobrih i losih,kao i muskaraca.
Ja znam muskarce sa kojima ne sedam u auto,osim da mi daju kljuceve.Ili idem taksijem.
A npr moja zena vozi izuzetno dobro,precizno,ostro kad treba,nije panicar u nezgodnim situacijama.
Nekome je Bogom dano nekome ne.Nema veze sa polom.
 
Veci procenat zena ima koje postuju pravila saobracaja,nego muskarci,a i to za parkiranje,nije istina vidjao sam da zene mnogo bolje parkirajku auto nego profesionalni muski vozac.Mozda zbog bahatosti muskaraca.
 
Postoji mnogo povika od strane muskaraca na zene za volanom, te spore su, te slabo parkiraju, pa ... a s druge strane one redje izazivaju saobracajne nezgode, narocito one s tragicnim posledicama. Sta je istina, s sta predrasuda? Da li su bolje od muskaraca na ovom polju ili losije?
Moje neko skromno misljenje je da ih kao i muskaraca medju vozacima ima svakakvih, ali da su one koje su odabrale voznju za svoj profesionalni poziv bar iste, ako ne i bolje od vecine muskih kolega.

Evo jedne male ilustracije s damom s kojom bi se mnogi rado provozali. :per:


Sta vi mislite o zenama vozacima?

kako drzi volan,koliko mu se priblizila,neka fala peske cu
 
parkiranje-garaza-loptica-teniska.jpg


Šta mislite šta je ovo i čemu služi?

Prilikom parkiranja automobila u garažu uvek se javlja problem da li ćemo automobil zaustaviti na bezbjednoj razdaljini od prepreke koja je ispred vozila.
Da bi smo savršeno parkirali automobil, teniska loptica može poslužiti kao “parking senzor”.

Automobil parkiramo na idealnu poziciju, a tenisku lopticu pričvrstimo da vissi sa plafona tako da dodiruje vjetrobran na automobilu. Sledeći put prilikom parkiranja kada loptica dodirne vjetrobransko staklo zaustavimo automobil i parkirali smo se na idealno mjesto u garaži.
Jednostavno a praktično :D (za žene idealno) :mrgreen:
 
Споре су, несигурне.. Кад видите да неко килави на отвореном путу спором вожњом или је жена или пензионер у добрим годинама.
A onda kada prodajte kola stavite u oglas ono: auto očuvan, vozila žena :roll:
Nema veze što je spavala sa nogom na kvačilu da joj se ne ugasi ili što je iz desetog pogodila u rikverc i sl
 
Smotane, brzoplete, nespretne...U kružnom toku samo gas, valjda zbog straha, pa da ga što pre prođu, a onda naprave haos. Gaze belu liniju, seku krivine, gase im se kola na semaforu. Jednom sam se s autobusom punim putnika popeo na trotoar, jer je gospoja rešila da ga u punoj brzini uparkira, ali iz leve trake. Ja sam bio sa njom paralelno u desnoj traci, pa smo se u tri sekunde oboje našli na trotoaru. Imala je sreću što sam bio priseban, jer bi je neko drugi oduvao.
A eto, s druge strane imam koleginicu na busu, koja je baš solidan vozač. Retkost je da je žena dobar vozač.
Dok su muškarci su manje-više bezobrazni, žene su uglavnom smotane.
 

Back
Top