SEDAM GODINA OD UBISTVA “Te 2011. sa velikim žarom sam rušio Gadafija. Sad priznajem

Mračak@

Elita
Poruka
24.612
https://www.blic.rs/vesti/svet/seda...m-sam-rusio-gadafija-sad-priznajem-da/lxy7pk3

Kada je pre sedam godina Moamer Gadafi ubijen na ulicama rodnog Sirta, mnogi Libijci osetili su nadu. Posle 42 godine u njihovu zemlju stigle su „revolucija i demokratija“, a diktator je srušen. „Te 2011. sam sa velikim žarom rušio Gadafija. Sad priznajem da mi je to najveća greška“, rekao je libijski lekar šokiranom novinaru BBC-ja u Sirtu...



Ovo se nezanicno moze pgorlasiti i najavi unistenja etnicke slike Evrope, jer je vise miliona ljudi za ovih sedam godina prokrijumcareno bas preko bivse drzave Libije, koj to vise nije od 2011.
 
Dok je vladao diktator Gadafi
Libija je bila "Istočna Švajcarska"
Benzin skoro džabe.
Studentima plaćao školarinu, smeštaj i davao džeparac
(u SFRJ školovao pilote) samo uz jedan uslov:
Da se vrate i duplo toliko vremena rade u Libiji.

Pred smrt je rekao:
"Zapad me ruši, a ja sam poslednja brana Evrope od džihadista"

Pogledajte Jevropu danas.
Ali, uvodjenje demokarcije nema cenu.
Cenu uvodjenja demokratije u SFRJ još plaćamo.
I plaćaćemo još dugo.
 
Dok je vladao diktator Gadafi
Libija je bila "Istočna Švajcarska"
Benzin skoro džabe.
Studentima plaćao školarinu, smeštaj i davao džeparac
(u SFRJ školovao pilote) samo uz jedan uslov:
Da se vrate i duplo toliko vremena rade u Libiji.

Pred smrt je rekao:
"Zapad me ruši, a ja sam poslednja brana Evrope od džihadista"

Pogledajte Jevropu danas.
Ali, uvodjenje demokarcije nema cenu.
Cenu uvodjenja demokratije u SFRJ još plaćamo.
I plaćaćemo još dugo.

Што га убише кад им је био толико добар?
 
Што га убише кад им је био толико добар?

Чули да на Западу тече мед и млеко
Источна верзија петлистопадних шерпара
Сад су у СНС-у по сендвич и 1000 динара
То ти је таква сорта, нит да искорениш нит да заливаш.
 
Vratili su se u zivi pesak i blato iz kojeg je pokojni Gadafi pokusao da ih izvuce. Ali, ne mozes od mudzoskih g**** da napravis pitu....

Подсетио бих на одмазду ... Детаље нек изнесу Крстини НАТО-гузи
Мала помоћ пријтеља: амбасадор
 
https://www.blic.rs/vesti/svet/seda...m-sam-rusio-gadafija-sad-priznajem-da/lxy7pk3

Kada je pre sedam godina Moamer Gadafi ubijen na ulicama rodnog Sirta, mnogi Libijci osetili su nadu. Posle 42 godine u njihovu zemlju stigle su „revolucija i demokratija“, a diktator je srušen. „Te 2011. sam sa velikim žarom rušio Gadafija. Sad priznajem da mi je to najveća greška“, rekao je libijski lekar šokiranom novinaru BBC-ja u Sirtu...



Ovo se nezanicno moze pgorlasiti i najavi unistenja etnicke slike Evrope, jer je vise miliona ljudi za ovih sedam godina prokrijumcareno bas preko bivse drzave Libije, koj to vise nije od 2011.

Сад једи сва говна која си изасрао тада, као што једемо и ми још од 2000.
 
Gadafi je imao veliku podršku u Libiji.

To dokazuje npr. ovaj video iz aprila 2011:


Ili ovaj masovni skup podrške Gadafiju iz jula 2011:


Ali stvar je u tome što NATO ne mari mnogo za volju naroda, bez obzira da li je u pitanju Libija, Makedonija, Crna Gora, Abhazija, Južna Osetija, Krim, Donjeck, Luganjsk... NATO se stalno poziva na demokratiju, pluralizam, ali to je uvek samo deklarativno. U realnosti NATO uopšte ne voli istinsku demokratiju i politički pluralizam: npr. NATO ne voli referendume, ne voli da se čuju dijametralno suprotna mišljenja od onoga što je već zacrtano i sl.
 
Чули да на Западу тече мед и млеко
Источна верзија петлистопадних шерпара
Сад су у СНС-у по сендвич и 1000 динара
То ти је таква сорта, нит да искорениш нит да заливаш.

Неће бити.

Свака диктатура на овоме свету је иста, Тито, Гадафи, Стаљин, небитно. Постоји група привилегованих и остали. То што сте ви гледали синове привилегованих како се башкаре по Београду и што су наши доносили фантастичне приче из Триполија не значи да су у Либији сви живели добро.

Уосталом, зашто би ја то морао да објашњавам, Гадафија је његов властити народ погубио ко пса на улици.
 
Неће бити.

Свака диктатура на овоме свету је иста, Тито, Гадафи, Стаљин, небитно. Постоји група привилегованих и остали. То што сте ви гледали синове привилегованих како се башкаре по Београду и што су наши доносили фантастичне приче из Триполија не значи да су у Либији сви живели добро.

Уосталом, зашто би ја то морао да објашњавам, Гадафија је његов властити народ погубио ко пса на улици.

Da li si bio u Libiji pre rata??? Ne nisi vec si klasicno propagadno ***** zapadne masinerije....zabi se u rupu i ne izlazi.....
 
Da li si bio u Libiji pre rata??? Ne nisi vec si klasicno propagadno ***** zapadne masinerije....zabi se u rupu i ne izlazi.....

Нисам али сам открио велику тајну овог света.

Сваки вођа влада по истом принципу и нема праведне диктатуре.

Али шта би ти о томе могао знати.
 
Нисам али сам открио велику тајну овог света.

Сваки вођа влада по истом принципу и нема праведне диктатуре.

Али шта би ти о томе могао знати.

A sta ti znas o svetu osim sa CNN,BBC,History,Diskavery i te gluposti,,,,izadji malo i osvrni se oko sebe ne budi glup citav zivot.....
 
Da li si bio u Libiji pre rata??? Ne nisi vec si klasicno propagadno ***** zapadne masinerije....zabi se u rupu i ne izlazi.....

Jesi li bio u Libiji posle rata? Jedino Srbi pate za Gadafijem ,priznajem i mene je kupio sa svojim forama ,satorima ,kamilama, Ali Libijci ga nisu voleli,lincovali su ga stapom koji su nabili u anus i pocepali mu utrobu, Vrlo surovo.
 

Back
Top