Miris ***** :|

slatko volim :)):
...neka infekcija?

Vidiš, toga se nisam setila...:-D Mada, čovek kaže da je ona sva tako nekako čudno mirisala, a čula sam i onu priču da svaka rasa ima neki svoj specifičan miris, pa sad, možda bi i meni neki crnac čudno mirisao, bla, bla, bla, počela sam da lupetam...:-D
 
zelenooka:
Vidiš, toga se nisam setila...:-D Mada, čovek kaže da je ona sva tako nekako čudno mirisala, a čula sam i onu priču da svaka rasa ima neki svoj specifičan miris, pa sad, možda bi i meni neki crnac čudno mirisao, bla, bla, bla, počela sam da lupetam...:-D

wala bash si lupila i ostala ziwa....a shta ako naletish ne daj boze na kineza:lol::lol::lol: ???
 
zelenooka:
Može biti, ali mi se jedan drug žalio na (bivšu) devojku, kaže divna, slatka, okupana, ali neki čudan miris ima, tek izašla ispod tuša, ali ne vredi...Njemu je to strašno smetalo, pa me zanima da li je ovde u pitanju samo higijena, ili...
Svako od nas mirise karakteristicno. Tako kad nekome nesto mirise, drugome smrdi. To da li su genitalije, usta, pljuvacka ili nesto drugo u pitanju potpuno je isto.
Negde sam citao da su mirisi i izlucevine tela od najveceg znacaja dali ce se dve osobe
spojiti.
 
Negde sam citao da su mirisi i izlucevine tela od najveceg znacaja dali ce se dve osobe
spojiti.[/QUOTE]

I čitala i mislim da je zaista tako...............tačno ima osoba čiji vam miris prija i pri tome ne mislim samo na određene delove,već uopšteno...........
 
Ja prdnem, a njoj mirise
c008.gif
 
feromoni definitivno... ja volim prirodne, pa ako mi se svidi super, ako ne, eb ga, odo. Najgore je kad svoj pravi miris (higijena se podrazumeva) prikrivaju gomiletinom parfema dezodoransa i sl. A ne volim ni da osetim ukus sapuna ili zubne paste njegovim ustima ili na kiti. Mislim, ako cu da lizem sapun, onda cu da lizem onaj koji ja odaberem, a ne onaj koji se trenutno nalazi u njegovom kupatilu.
 
[ Mislim, ako cu da lizem sapun, onda cu da lizem onaj koji ja odaberem, a ne onaj koji se trenutno nalazi u njegovom kupatilu.[/QUOTE]

heheheehheheh...definitivno, pogotovu ako mu je sapun neki bljak...evo vec mi je muka :)
 
zelenooka:
Vidiš, toga se nisam setila...:-D Mada, čovek kaže da je ona sva tako nekako čudno mirisala, a čula sam i onu priču da svaka rasa ima neki svoj specifičan miris, pa sad, možda bi i meni neki crnac čudno mirisao, bla, bla, bla, počela sam da lupetam...:-D
Neznam za rase... ali ima devojaka sa karakteristicnim mirisom... nema to veze sa infekcijom i nehigijenom (ako pretpostavimo da se pere redovno) nego jednostavno takva je bioloski... uticu hormoni, ishrana, krvna slika... i takve stvari... Sto bi se dalo zakljuciti da moze i da menja miris ali jako tesko...
Nemojte se opterecivati sa mirisom... mislim da je to manje bitna stavka u svemu tome... Mada jeste plusic kad ima neki lep parfem...
 

Back
Top