zasto je doveden LIDL kod nas?

Nisam pročitao da si objasnio. Pročitao sam da tvrdiš da je roba nekvalitetna, ali nisam saznao kako to znaš, ako već nisi kupovao.
Rekao ti komšija koji je kupio 120 komada pilića?

Normalan covek je u stanju na prvu da proceni da je original Nike ili Sergio Tacchini dux dosta kvalitetniji od onog kineskog sa pijace. Tako je isto i pile koje je hranio moj ujak ili ono u KFC-u mnogo bolje od gnojavog iz Lidla....
 
Nisam pročitao da si objasnio. Pročitao sam da tvrdiš da je roba nekvalitetna, ali nisam saznao kako to znaš, ako već nisi kupovao.
Rekao ti komšija koji je kupio 120 komada pilića?

Иначе су такви ланци добри за ''суве'' производе, чоколадице и слично.

За намирнице које су лако кварљиве типа месо, млеко, хлеб? Цјок.

Једино ако нису Био продукти, ал' сумњам да тога има у овом у Србији, барем у већим количинама.

Видео сам шта излази из Линдиних пилића, довољан разлог да не улазим.
 
Ali nisi ga kupio, kako znaš?

Jel moram da kupim kineski dux sa pijace da bi se uverio da je original Nike i Sergio Tacchini neuporedivo bolji.

Meni je ok ako neko nema para ako je bas teska sirotinja neka kupuje u Lidlu ali nemoj da me ubedjuje da ne kupuje smece ako to jeste smece.

E sad sto je narod lud pa je Lidl glavna vest u drzavi to je poseban problem. Jeftine i lose robe je u Srbiji bilo i pre dolaska Lidla, to nikako da ukapiraju...
 
Pitao sam da li je PLAZMA otrovna. Niko mi nije odgovorio.

Zašto sam pitao? Često kupujem PLAZMU i ona košta minimum 95, pa do 100 i par dinara. Duplo pakovanje najčešće u našim trgovimama ne košta manje nego dve pojedinačne PLAZME ili bude 1-2 dinara jeftinije.
U LIDL-u pakovanje od 4 PLAZME (600g) košta 335 dinara. Dakle, oko 84 dinara po jednom pakovanju. Da li je PLAZMA iz LIDL-a (BAMBI PLAZMA, ne neka kopija, da se razumemo) otrovnija od one iz MAXI-ja, DIS-a...?
 
ko je doveo Lidl i zasto. zar to nije udarac domacim prodavnicama,radnjama,supermarketima...domacim trgovcima...zar nemamo dovoljno prodavnica vec? roda,idea,merkator,tempo,maxi,dis,metro...ne znam ni sam koliko ih ima,niti da li su sve nase. gde su SNS glasaci da malo prokomentarisu ovakve stvari...? sta sad,dosli stranci da prodaju svoju robu ovde,da zarade? a radnici u Lidlu ce biti nasi,radice za 25 iljada. a zarada kompanije ce ici u Nemacku? pa srbi valjda mrze nemce cim se rode,sto tamo da idu NASE PARE...?! ne znam, razumem. :neutral: jel ovo bre napRdna srbija?? kao imamo toliko puno para,pa nam samo prodavnice fale...nemamo bre nikakvu kupovnu moc,potrosacka korpa veca od minimalca duplo...penzioneri jedva zive,al tako i zasluzuju,jer se nisu pobunili ni jednom. vlast su cisti IZDAJNICI drzave... hahahahah koja bolest...БОЛЕШТИНА !

Nema veze, važno da su
avatar299301_37.gif.jpeg
60 dindži.
 
Подржавам конкуренцију.
Ми сада имамо скоро бипол... Максија и Идее. Сви остали су премали, сумњам да ико други добацује до 10 посто. Чак бих и за Темпо посумњао, јер њих има мало, а обичних продавница "ко Кинеза". Питање је количине промета.

Око тога "наше" и "њихово"... Макси је био фирма регистрована у Луксембургу, а то што су Срби били (и остали) запослени, то је споредно.

Критике Лидла за ово или оно... Отворили 11 продавница и сад је то проблем, а Максија по Србији има... 300? 500? 2000? Да ли је десетак према неколико стотина такав проблем? Или је проблем што конкуренција уопште постоји? Биће да је ово друго.
 

Back
Top