zasto je doveden LIDL kod nas?

Lidl je jeftiniji od maksija rode metroa merkatora i ostalih

Lidl jasno promovise domace proizvode u kojoj god sam zemlji bio po evropi

Za razliku od recimo Ideje u kojoj na primer forumas Tixi kupuje hrvatske salame jer su jeftinije al nema veze sto su GMO i pune kojekakvih E+ otrova
 
Носфи је пристојан господин.

Банди је имао велики потенцијал да то постане, али...

Има црвени педигре и душу.

А од нечега се не прави пита.

Штета, протраћен потенцијал.
 
Srbska Piva Lav, Jelen i Zaječarac sa kukuruznom krupicom su takva da bi proizvodjače trebalo poslati žive na lomaču po Njemačkom Zakonu o Čistoti Piva iz 1516. godine

Zato se radujmo jeftinim pivima iz L I D L A, jer su pod A) Njemačka što je kvalitet #1 a pod B) jeftina su i pod C) nemaju kukurznu krupicu

Čak i je i pokojni Antoni Burden, Bog da mu dušu prosti, prezirao ova kraft piva od 0.33 za 7 evra, te mudro govorio da pivo treba da bude veliko i jeftino, kao i da nije iz Srbije zbog kukuruzne krupice

Perlenbacher-premium(1)_rdax_430x430.jpg
 
Ja ovo iz Lidla i AldiTa ne bih pila da me ubijes.. Mozda je farba u pitanju, prodaje se u belim bocama i onda me to pivo
tako spakovano" podseca na neki konjski urin. Mislim da sam nekada i probala to pivo, ali je bilo ( barem po mom secanju)
stvarno 1 velika katastrofa. U Lidlu ( a i Aldiju) ima i "markiranih" piva ( nazalost uvek su konzerve,a ja to ne volim) tipa
Varstajner, Krombacher, Licher i tako jos nekih zvucnih imena. Varstajner je stvarno vrh. ( Krombacher takodje).
 
Srbska Piva Lav, Jelen i Zaječarac sa kukuruznom krupicom su takva da bi proizvodjače trebalo poslati žive na lomaču po Njemačkom Zakonu o Čistoti Piva iz 1516. godine

Zato se radujmo jeftinim pivima iz L I D L A, jer su pod A) Njemačka što je kvalitet #1 a pod B) jeftina su i pod C) nemaju kukurznu krupicu

Čak i je i pokojni Antoni Burden, Bog da mu dušu prosti, prezirao ova kraft piva od 0.33 za 7 evra, te mudro govorio da pivo treba da bude veliko i jeftino, kao i da nije iz Srbije zbog kukuruzne krupice

Pogledajte prilog 514295

Nemacki lageri su veca govna od Zajecarca.

Holsten je smece od piva i limenka je jeftinija od zajecarca

- - - - - - - - - -

Ja ovo iz Lidla i AldiTa ne bih pila da me ubijes.. Mozda je farba u pitanju, prodaje se u belim bocama i onda me to pivo
tako spakovano" podseca na neki konjski urin. Mislim da sam nekada i probala to pivo, ali je bilo ( barem po mom secanju)
stvarno 1 velika katastrofa. U Lidlu ( a i Aldiju) ima i "markiranih" piva ( nazalost uvek su konzerve,a ja to ne volim) tipa
Varstajner, Krombacher, Licher i tako jos nekih zvucnih imena. Varstajner je stvarno vrh. ( Krombacher takodje).

Mrzim limenke.

Zato postoje u svakom gradu prodavnice i kuce piva gde ko covek kupis staklenjaka i pivo po izboru
 
Nemacki lageri su veca govna od Zajecarca.

Holsten je smece od piva i limenka je jeftinija od zajecarca

- - - - - - - - - -



Mrzim limenke.

Zato postoje u svakom gradu prodavnice i kuce piva gde ko covek kupis staklenjaka i pivo po izboru
Ma to pijes kad moras, ziv covek ne pije pivo iz limenke, u civilizaciji se pivo i ne pakuje u nekim plasticnim flashama,.

- - - - - - - - - -

Ja sam iz Zajecara, jel ova govna iz Zajecara imaju neke veze sa mojim likom i delom?
Zajecarsko je pivo odlicno, potpuno su promenili ukus, meni je ok, kao da je neko jako dobro cesko pivo.
I ne lomite mi bagrenje i ne dirajte mi Zajecar.
 
Vodeća ukrajinska poljoprivredna kompanija MHP planira da preuzme vlasništvo nad slovenačkim prehrambenim gigantom "Perutnina Ptuj" koja je vlasnik srpskog "Topika", pa je moguće pišu "Večernje novosti" da u Srbiju stižu GMO pilići.

- - - - - - - - - -

Stručnjaci objašnjavaju da nije isključeno da veliki deo mesa koje se uvozi potiče od životinja hranjenih GM stočnom hranom, ali naglašavju da je to gotovo nedokazivo.
 
ko je doveo Lidl i zasto. zar to nije udarac domacim prodavnicama,radnjama,supermarketima...domacim trgovcima...zar nemamo dovoljno prodavnica vec? roda,idea,merkator,tempo,maxi,dis,metro...ne znam ni sam koliko ih ima,niti da li su sve nase. gde su SNS glasaci da malo prokomentarisu ovakve stvari...? sta sad,dosli stranci da prodaju svoju robu ovde,da zarade? a radnici u Lidlu ce biti nasi,radice za 25 iljada. a zarada kompanije ce ici u Nemacku? pa srbi valjda mrze nemce cim se rode,sto tamo da idu NASE PARE...?! ne znam, razumem. :neutral: jel ovo bre napRdna srbija?? kao imamo toliko puno para,pa nam samo prodavnice fale...nemamo bre nikakvu kupovnu moc,potrosacka korpa veca od minimalca duplo...penzioneri jedva zive,al tako i zasluzuju,jer se nisu pobunili ni jednom. vlast su cisti IZDAJNICI drzave... hahahahah koja bolest...БОЛЕШТИНА !


tutubanu , koji domaci supermarketi?

rvatine i slovence smatras domacim? jedino kao si katolcina ...


eto tebi ideje i merkatori koji su sad jedno isto...

bas zato sto nemas kupovnu moc teletabisu, lidl ti je spas...

a zans zasto niej mogao uci?

NIJE DAO MISKOVIC!


sad kad nisu imali kud naprdnjaci pustise lidl...

dakle vise ti odgovara da te je.bu ustase i zlovenija, ili tjakuni ljigavi poput miskovica koji rade i u albaniji, da ti kozu deru s velikim marzama i da placas skuplje nego sto je u nemakcoj a radis za deset puta manje?


stvarno treba biti veliki debil da bi ovu temu postavio...


pa idi placaj velike marze i kupuj nekvalitetnije krelcu...
 
Ja ovo iz Lidla i AldiTa ne bih pila da me ubijes.. Mozda je farba u pitanju, prodaje se u belim bocama i onda me to pivo
tako spakovano" podseca na neki konjski urin. Mislim da sam nekada i probala to pivo, ali je bilo ( barem po mom secanju)
stvarno 1 velika katastrofa. U Lidlu ( a i Aldiju) ima i "markiranih" piva ( nazalost uvek su konzerve,a ja to ne volim) tipa
Varstajner, Krombacher, Licher i tako jos nekih zvucnih imena. Varstajner je stvarno vrh. ( Krombacher takodje).
U Berlinu svuda valjaju neko njihovo , nista posebno ,a ovih ostalih marki i nije neki izbor u vecini radnji , bas mi bez veze bilo .
Najbolje mi je u Nemackoj ono bavarsko sa plavo belom šahovnicom u obicnim zidarskim flasama od pola L , ili Paulaner ,a sad zadnji put u Berlinu ih valjda nisam ni nasao za ta dva - tri dana .
 
U Berlinu svuda valjaju neko njihovo , nista posebno ,a ovih ostalih marki i nije neki izbor u vecini radnji , bas mi bez veze bilo .
Najbolje mi je u Nemackoj ono bavarsko sa plavo belom šahovnicom u obicnim zidarskim flasama od pola L , ili Paulaner ,a sad zadnji put u Berlinu ih valjda nisam ni nasao za ta dva - tri dana .

Kakve veze ima Berlin sa pivom?;)

- - - - - - - - - -

Jedno je Zaječarsko iz Zaječara, drugo je ono iz Novog Sada. Veze nemaju.
Ma ja ga i ne pijem ( izuzev kad sam stvarno u Zajecaru pa na kiosku preko puta ima samo tog).
Pre mnogo godina bilo je to OK pivo, onda su dosli neki Turci sto im se po kaldrmi vuku qrtzi pa su smandrljali ukus totalno,
onda () valjda je to sada jos uvek aktuelno) dosli neki drugi i totalno je promenjen ukus tog piva, ali vidim da je to u
Srbiji sada neki hit.
 
zasto je doveden LIDL kod nas?

...

Da vam prodaju svapsku skartiranu robu koju nemogu kod kuce da prodaju...

Da vam uvaljuju GMO sranja, od soje do mesa...

I da ostvare profit na vasoj gluposti i lakovjernosti...

A jesu li ti pričali da se u svakom Lidlu u svetu prodje oko 80% domaćih, lokalnih proizvoda?

- - - - - - - - - -

Reeferu, molim te preuzmi ovog coveka...

Ljudi nisu svesni koliko dugo već koristimo GMO proizvode. I to ne samo u ishrani, nego u nekim ozbiljnijim, za život neophodnim proizvodima.
 
Ено Јухорова чајна у Максију 59,99. Навалите!

- - - - - - - - - -

Ma to pijes kad moras, ziv covek ne pije pivo iz limenke, u civilizaciji se pivo i ne pakuje u nekim plasticnim flashama,.

- - - - - - - - - -

Ja sam iz Zajecara, jel ova govna iz Zajecara imaju neke veze sa mojim likom i delom?
Zajecarsko je pivo odlicno, potpuno su promenili ukus, meni je ok, kao da je neko jako dobro cesko pivo.
I ne lomite mi bagrenje i ne dirajte mi Zajecar.


Хајнекен их је преузео.
 
A jesu li ti pričali da se u svakom Lidlu u svetu prodje oko 80% domaćih, lokalnih proizvoda?

- - - - - - - - - -



Ljudi nisu svesni koliko dugo već koristimo GMO proizvode. I to ne samo u ishrani, nego u nekim ozbiljnijim, za život neophodnim proizvodima.
Lidl ne bi smeo da prodaje namirnice sa tim GMO, to je zabranjeno , a ako ih vec ima onda to stoji na pakovanjima.

Mene vise brinu pomori ptica, srna, u recimo Vrscu,a svaki treci dan je neka vest o pomoru zivotinja koje se ne truju kao recimo psi namerno
nego jedu psenicu bjelicu koju je uzoran srpski seljak stavio u zemlju. GMO nije stetan po zdravlje ( barem to do sada niko nije dokazao), ali su zato
pesticidi koje srpski domacin obilato koristi ne samo stetni nego su zabranjeni cak i u Srbiji, a dostupni su uvek i svuda svima.

Horor u Vršcu: Uginulo više od 70 životinja, za pomor kriva pšenica sa protivzakonitom supstancom


Odmah su obavestili policiju,

https://www.telegraf.rs/vesti/srbij...r-kriva-psenica-sa-protivzakonitom-supstancom
 
Lidl ne bi smeo da prodaje namirnice sa tim GMO, to je zabranjeno , a ako ih vec ima onda to stoji na pakovanjima.

Mene vise brinu pomori ptica, srna, u recimo Vrscu,a svaki treci dan je neka vest o pomoru zivotinja koje se ne truju kao recimo psi namerno
nego jedu psenicu bjelicu koju je uzoran srpski seljak stavio u zemlju. GMO nije stetan po zdravlje ( barem to do sada niko nije dokazao), ali su zato
pesticidi koje srpski domacin obilato koristi ne samo stetni nego su zabranjeni cak i u Srbiji, a dostupni su uvek i svuda svima.

Horor u Vršcu: Uginulo više od 70 životinja, za pomor kriva pšenica sa protivzakonitom supstancom


Odmah su obavestili policiju,

https://www.telegraf.rs/vesti/srbij...r-kriva-psenica-sa-protivzakonitom-supstancom

Ја нисам сељак наш честити и богобојажљиви, али "пшеница са супстанцом" звучи као да је криво семе, а крив је сељак који је прскао неким препотопским пестицидима или фунгицидима, и то вероватно далеко преко мере.

Моје искрено саучешће сваком ко сваког дана једе нешто што је прошло кроз руке тих добрих српских сељака.
 
Ја нисам сељак наш честити и богобојажљиви, али "пшеница са супстанцом" звучи као да је криво семе, а крив је сељак који је прскао неким препотопским пестицидима или фунгицидима, и то вероватно далеко преко мере.

Моје искрено саучешће сваком ко сваког дана једе нешто што је прошло кроз руке тих добрих српских сељака.
Nisam ni ja poljoprivrednica , ali kad sam juce procitala ( link) kako srpski domacin strucno obradjuje zrno psenice pre nego sto ga
turi u srpsku zemlju, stvarno nisam mogla da dodjem k sebi od cuda i neverice. Pa ja nikada nisam cula ( a svasta sam slusala i citala)
da to uopste neko radi.
 

Back
Top