zasto je doveden LIDL kod nas?

Idi u matijevic tamo sigurno nije gmo,od hemije gmo kod njega ne moze da opstane
Срећа те код осталих није ГМО...:lol:
Имам ја мог "дилера" на пијаци, код њега набављам све што ми треба, сељак са Повлена.
Наручим, баја спреми, ништа хистерија и "дајсадодма"...
Код Матијевића узимам само "Мац-мац", Мрак се дави у оном млевеном смећу што ту трпају...:mrgreen:

- - - - - - - - - -

Ali imaju odlične kisele krastavčiće... :rida:
Е јес' стратешки производ, нико други то не уме да направи...:lol:
 
Е јес' стратешки производ, нико други то не уме да направи...:lol:
Ali mnogo su lepi, hrskavi onako, taman kako treba a slatkasto kiselkasti, puno mirođije, luka, crvene papričice i nekih kuglica koje liče na korijander. Baš extra krastavčići.


Ajde paljba... zaiebavaj nekog mlađeg homoeconomicusa
Pazi kad sam desnu ruku mogao da dam da ćeš podviti repić čim vidiš neki konkretan odgovor i konkretno pitanje.
 
Срећа те код осталих није ГМО...:lol:
Имам ја мог "дилера" на пијаци, код њега набављам све што ми треба, сељак са Повлена.
Наручим, баја спреми, ништа хистерија и "дајсадодма"...
Код Матијевића узимам само "Мац-мац", Мрак се дави у оном млевеном смећу што ту трпају...:mrgreen:

- - - - - - - - - -


Е јес' стратешки производ, нико други то не уме да направи..
.:lol:
Ne ume, evo ja ti kazem i ne samo za te iz Lidla ( ja i ne idem u Lidl pa i ne poznajem njihove krastavcice, ali
je kultura kiseljenja krastavcica u Nemackoj zaista nepreyebiva).

Luzicki Srbi su taj sistem kiseljenja preneli Nemcima, to je kod njih ( ovih Srba) poizvod recimo kao sto je u Srbiji sljivovica.
Ja to jedem onako iz tegle, umesto recimo kolaca:D
 
Dobar je Mistični, sve zna sam u sebi, al' malo toga može da objasni i obrazloži tako da i drugi razumeju. Oće to od organskih jaja.

Kerec tvoj površni

Šta si pročitao samo na ovoj temi što sam postavio ?

1) Kapitalizma i šizofrenije: Anti-Edip (1972), Žil Delez i Feliks Gatari
2) Rađanje Biopolitike (Neoliberalizam) (1978), Mišel Fuko


- - -
Paljba na guglanje, ako nema pdf , pravac u biblioteku ...
 
Poslednja izmena:
Naslov knjige nije odgovor na moje pitanje. Imaš li spobnost da u dve-tri smislene rečenice objasniš šta to mene i nas koji kupujemo u LIdlu čini konzumeristima nižnjim, a tebe graciozno izdvaja iz te sive i bezlične gomile... ako ne umeš to da uradiš, džaba si pročitao obe knjige.
 
Naslov knjige nije odgovor na moje pitanje. Imaš li spobnost da u dve-tri smislene rečenice objasniš šta to mene i nas koji kupujemo u LIdlu čini konzumeristima nižnjim, a tebe graciozno izdvaja iz te sive i bezlične gomile... ako ne umeš to da uradiš, džaba si pročitao obe knjige.

Konformisto forumska, gotovanska.

1) Homopoliikus je više biće od homoekonomikusa,a homoekonomikus je više biće od homokozumensa.

2) Ako ćemo o kulturi kao o dinamici, onda je homoludens najviši homo/čovek, tj on je igrač koji se igra, a ne sa kojim se neko drugi igra.

3) Sada rečenicu 2) stavi u rečenicu 1)
 
''Lidl'' u Grčkoj zatvara 14 prodavnica?
Tanjug | 01. april 2019. 14:28 | Komentara: 3

Poznati nemački lanac supermarketa ''Lidl'' planira da u Grčkoj do kraja maja zatvori 14 svojih neprofitabilnih prodavnica

verovatno sto su otvarali lidle u letovalistima... mada je slabo i sitne raje kao gurbeti ili sta vec...da kupuju jetrenbe namaze.. u bg lidl radi ... ako prodju u raskoj ili gadzinom hanu bilo bi cudo
 
verovatno sto su otvarali lidle u letovalistima... mada je slabo i sitne raje kao gurbeti ili sta vec...da kupuju jetrenbe namaze.. u bg lidl radi ... ako prodju u raskoj ili gadzinom hanu bilo bi cudo

Лидл кафа сада није она иста кафа пре 2 месеца....

Исто ј епаковање иста цена кафа ниј еиста ... Иста декларација ......

Видео лидл да се у србији исплати само красти ... Ето и ЛИДЛ су трховци србиј епокварили .....
 
verovatno sto su otvarali lidle u letovalistima... mada je slabo i sitne raje kao gurbeti ili sta vec...da kupuju jetrenbe namaze.. u bg lidl radi ... ako prodju u raskoj ili gadzinom hanu bilo bi cudo

Zatvaraju u letovalištima koji im rade od juna do oktobra a van sezone nemaju promet pa zbirno imaju minus. Dali ljudi konkretno objašnjenje. Sezona im ne pokriva ostale mesece pa imaju gubitke.
 
Srpski pasoš kako bi našo neku dobru kuću jasno na selu.Ala bi uživao u miru i tišini.

Prevod?

- - - - - - - - - -

ima neko švapsko pšenično pivo 70 kinte sabija

i sladoledi su do testisa vrhunski

to preporučujem

Slažem se, imaju odlične sladolede. I sokovi, oni od 100% su im ekstra, a značajno jeftiniji od domaćih. Kupio sam camembert sir da probam, ne očekujem da je kao francuski, ali ko zna, možda i nije loš?
 

Back
Top