Како да спасим мачке?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Хранићи их него шта! Само незнам да ли би и ти тако поступила у оваквој ситуацији, да храниш туђе мачке- НЕ ВЕРУЈЕМ! Ја јесам хуман човек. Није по теми, али ето...кад је био овај рат, као радиоаматер са својом личном радио станицом, урадио сам 24.000 спајања очајни људи, без икакве наплате. Давалац крви и добровољац где год затреба и т.д. И овде ћу показати своју човечносст и хуманост, код ових напуштених и гладних мачака, не брини.
На крају не бриши овај коментар, као што имаш обичај да чиниш, ако ти није по вољи, јер ти си супермодератор. Боље закључај ову тему! Ја се овде више нећу јављати!

Знаш шта је исто јефтино а мачке баш воле - гирице смрзнуте у великим кесама. То свака већа самопослуга има.
 
Хранићу их него шта! Само незнам да ли би и ти тако поступила у оваквој ситуацији, да храниш туђе мачке- НЕ ВЕРУЈЕМ! Ја јесам хуман човек. Није по теми, али ето...кад је био овај рат, као радиоаматер са својом личном радио станицом, урадио сам 24.000 спајања очајни људи, без икакве наплате. Давалац крви и добровољац где год затреба и т.д. И овде ћу показати своју човечносст и хуманост, код ових напуштених и гладних мачака, не брини.
На крају не бриши овај коментар, као што имаш обичај да чиниш, ако ти није по вољи, јер ти си супермодератор. Боље закључај ову тему! Ја се овде више нећу јављати!

Za brisanje komentara postoje moderatori.Pri tom ni jedan komentar na ovoj temi nije obrisan.I da ti odgovorim bez obzira sto se neces javljati vise na ovu temu
Hranim samo svog psa, tudje ljubimce ne hranim. A te macke bih odnela na nadlezno mesto, ili bih se obratila Orki, Levijatanu,Zoo higijeni i slicnim nadleznim orgnizcijama...Ili bih sama udomljavala macke ,ali ih sigurno ne bih kao kukavica jaje spakovala i odvezla u grad, gde bi skapale od gladi ili bi ih rastrgli gradski psi lutalice, kojih ima.....ta suluda ideja me je i navela da napisem komentar i protestujem
 
Они сигурно неће доћи. Ако ипак дођу, доћи ће да их еутанизирају и да им платим, проверио сам сада, 1800 дин. по једној мачки. Не, то нећу дозволити, спасићу их. А ти се немој бринути да ћеш их видети у твом граду. Нагласио сам горе да је та идеја пуштање мачака и град сулуда, па то нећу свакако ни чинити. Ма да би тамо преживеле зиму, овде у селу не, јер овде нема никакве хране у контејнерима.

Obrati se nekoj organizaciji za zbrinjavanje zivotinja, na kraju ce biti eutanazija, ali ti tu nista ne placas. Nisi ti njihov vlasnik.
Ima i u manjim gradovima takvih oragnizacija. A i da ih prihvatis nista im ne pomazes jer nisu sterilisane pa ce za pola godine biti i 100 macaka.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top