Jez u dvoristu? Da li je to mucenje?

Pa nije zatvoren, na otvorenom je u dvoristu.
Svako je dvoriste zatvoreno, cime bi se hranio taj jez. Oni nocu predju i nekoliko km u potrazi za hranom.
Ne, nikako ne bi trebalo da cuvas u dvoristu divlje zivotinje. Cak mislim da je to i zakonom zabranjeno jer je to
zlostavljanje zivotinja.

- - - - - - - - - -


- - - - - - - - - -

Ovi su jadnici izgubili majku pa ih odgaja macka:heart:
 
Evo ga, pojavio se :D
Slikali ga i pustili. Još uvek je kod nas.

7Ub9QCu.jpg
 
Jedva nadjoh jezeve:)

Do sinoc nisam znala da su jezevi jako glasni za vreme svog seksualnog akta:D
U Nemackoj ljudi zovu komunalnu policiju misleci da su neke cudne zivotinje tipa
divlje svinje dosle u dvoriste, policija i dodje, nekada i vatrogasci i sta vide?
Jezevi vode ljubav:D To je toliko glasno, uvek je oko ponoci tako da se ljudi
stvarno uplase, a traje satima. Pogledajte ovaj video klip, tu dolazi i treci jez,
kao voajer ili je homoseksualan.
 
Jedva nadjoh jezeve:)

Do sinoc nisam znala da su jezevi jako glasni za vreme svog seksualnog akta:D
U Nemackoj ljudi zovu komunalnu policiju misleci da su neke cudne zivotinje tipa
divlje svinje dosle u dvoriste, policija i dodje, nekada i vatrogasci i sta vide?
Jezevi vode ljubav:D To je toliko glasno, uvek je oko ponoci tako da se ljudi
stvarno uplase, a traje satima. Pogledajte ovaj video klip, tu dolazi i treci jez,
kao voajer ili je homoseksualan.

:hahaha:
 
U dvoristu sam primetila dve rupe u zemlji, precnika oko 10cm. Nalaze se na cistini gde je samo trava koju redovno kosim. Nedavno sam u jedan od otvora ubacila sisarku, koja je u toku noci bila izbace a i doneta oko 50cm od otvora. Znaci, neko tu zivi. Nikada nisam videla stanovnika te rupe. Volela bih da je jez
 
U dvoristu, u zemlji sam otkrila dve rupe, precnika oko 10cm. Nalaze se na sredini dvoriste, gde je samo trava. U blizini nema zbunja. Nedavno sam u jednu rupu stavila sisarku koja je preko noci izbacena odatle i cak doneta nekih 50cm odatle. Znaci neko zivi tu. Ne lici mi da je jez, iako bih jako volela.Bojim se da nije pacov,sto jako ne bih volela. Ima li neko slicno iskustvo?
 
U dvoristu, u zemlji sam otkrila dve rupe, precnika oko 10cm. Nalaze se na sredini dvoriste, gde je samo trava. U blizini nema zbunja. Nedavno sam u jednu rupu stavila sisarku koja je preko noci izbacena odatle i cak doneta nekih 50cm odatle. Znaci neko zivi tu. Ne lici mi da je jez, iako bih jako volela.Bojim se da nije pacov,sto jako ne bih volela. Ima li neko slicno iskustvo?

Ne znam ko bi tu mogao da zivi, ko zna, mozda neki migranti...
 
Kažu da jež donosi sreću kad sam dođe u dvorište ili kuću. Meni često dođu, ali i odu dalje. Mačke ih ne diraju, samo onjuše, malo iz zezaju dok se ne bocnu i to je to, pas takođe. Nemam pojma da li ježevi ili mačke imaju zasluge za to, ali više mi se ne pojavljuju krtičnjaci u dvorištu.
 

Back
Top