Sta vam najvise smeta ,sta vas sputava u zivotu?

Sto se tice sputavanja hm...mislim da me dosta sputava dolazak u Srbiju....
Ima to svojih prednosti ali ima i mana .

Takodje i meni smeta kad se devojke ponasaju ko kraljice (visi nivo od drugih)
Ne volim kada cujem da devojka psuje ili se ponasa kao neki klosar.
Previse sminke mi isto smeta.
Ako mogu zene da objasne zasto skidaju obrve pa posle crtaju?

Ali da budem iskren:
Žene se zaljubljuju u ono sto čuju a muškarci u ono sto vide, pa se zato žene šminkaju a muškarci zato lažu! Muskarci varaju zvučno a žene vizualno.
 
Meni smeta sto vise nema pravog druzenja ,vecinom je sve izvestaceno ili virtuelno ,recimo u mojem mestu mi smeta sto zenske glume neke ribetine a nikakve nisu,barem vecina.

To mi je prvo palo na um ...ima jos stvari ihaha..

Видим да све и свашта није добро, али не смета ми више ништа.
Имам јасан циљ.

- - - - - - - - - -

Najvise me sputava sto zivim u porobljenoj drzavi.

Квалитет живот није био другачији ни 1998.

Слажем се, али ова окупација не може да се сретне на улици.
 
Poslednja izmena:
Takodje i meni smeta kad se devojke ponasaju ko kraljice (visi nivo od drugih)
Ne volim kada cujem da devojka psuje ili se ponasa kao neki klosar.
Previse sminke mi isto smeta.
Ako mogu zene da objasne zasto skidaju obrve pa posle crtaju?

Ali da budem iskren:
Žene se zaljubljuju u ono sto čuju a muškarci u ono sto vide, pa se zato žene šminkaju a muškarci zato lažu! Muskarci varaju zvučno a žene vizualno.

То ти је свуда тако, јуче гледао неку краћу репортажу о младим муслиманкама у Индонезији.
Све више се окрећу западним вредностима, сваки 14-ти млади муслиман је неожењен као последица тога.
Јер се ове удају за Кинезе, и друге мушкарце из региона. А не зна њих. Жена тражи лакши, лепши и узбудљивији живот.
А не тебе конкретно.

Жене и деца се воле због оног што јесу, мушкарац због оно што може да уради. Донесе кући, стави на сто.

Тејк ит ор лив ит.
 
Poslednja izmena:
Meni smeta sto vise nema pravog druzenja ,vecinom je sve izvestaceno ili virtuelno ,recimo u mojem mestu mi smeta sto zenske glume neke ribetine a nikakve nisu,barem vecina.

To mi je prvo palo na um ...ima jos stvari ihaha..




Možda je ipak trebalo da popiješ prvo kafu i da još malo razmišljaš pre otvaranja teme, možda bi ti nešto epohalno palo na pamet videla sam da imaš potencijala :lol:

- - - - - - - - - -

То ти је свуда тако, јуче гледао неку краћу репортажу о младим муслиманкама у Индонезији.
Све више се окрећу западним вредностима, сваки 14-ти млади муслиман је неожењен као последица тога.
Јер се ове удају за Кинезе, и друге мушкарце из региона. А не зна њих. Жена тражи лакши, лепши и узбудљивији живот.
А не тебе конкретно.

Жене и деца се воле због оног што јесу, мушкарац због оно што може да уради. Донесе кући, стави на сто.

Тејк ит ор лив ит.

Ovo je lepo rečeno
 
Mene ne smeta ništa. Izgradio sam svoj mali svet koji je onakav kakav želim, u kome sam slobodan i srećan koliko to umem da budem. U principu, jedino sam sebe sputavam. :cool:

Срећа је увек и била индивидуална одговорност појединца, слично сам прекомпоновао редослед приоритета у свом животу.

С тим што су ми сада па у наредних 5-6 година финансије и што већи напредак у послу на правом месту.
 
Bilo je drugacije, ne moze se ni porediti bolje ili gore alli ajde...

A mozes sresti na ulici, kako ne?

Ја не знам чега се ти сећаш, ја се сећам кајлаша са наци фризурицама, упасивања јакни у тренерке, тамних џипова и декоративних плавуша са несвршеном средњом школом,

као моделом за остале девојке...

Ова окупације не проверава личне карте на пунктовима по граду, убризгава нам се у вене кроз медије. Они од нас праве себе, некада су само хтели да нас поробе какви јесмо.

Опаметили су се.
 
Ја не знам чега се ти сећаш, ја се сећам кајлаша са наци фризурицама, упасивања јакни у тренерке, тамних џипова и декоративних плавуша са несвршеном средњом школом,

као моделом за остале девојке...

Ова окупације не проверава личне карте на пунктовима по граду, убризгава нам се у вене кроз медије. Они од нас праве себе, некада су само хтели да нас поробе какви јесмо.

Опаметили су се.

Hocu da kazem nisu isti uslovi sada i danas, pa ne mogu da poredim, ali ako bih mogao mislim da je sada jos gore! I sada imamo dekorativne plaviuse, dzipove i proveravanje LK na ulici nasumicno, mozda i vise nego pre. :/

Ali def. su digli sistem represije na visi nivo! Onaj je radio sam, iz glave, a ovaj sadasnji ima strane konsultante.
 
Takodje i meni smeta kad se devojke ponasaju ko kraljice (visi nivo od drugih)
Ne volim kada cujem da devojka psuje ili se ponasa kao neki klosar.
Previse sminke mi isto smeta.
Ako mogu zene da objasne zasto skidaju obrve pa posle crtaju?

Ali da budem iskren:
Žene se zaljubljuju u ono sto čuju a muškarci u ono sto vide, pa se zato žene šminkaju a muškarci zato lažu! Muskarci varaju zvučno a žene vizualno.


Oj oj oj oj ih sunce ti....
Zene se zaljubljuju u ono sto cuju pa varaju vizuelno, a muskarci se zaljube u ono sto vide pa varaju zvucno? ? ? Uh majku mu nije valjda da je tako:lol:


Slazem se delimicno sa drugom recenicom (drugi paragraf) ali samo do znaka uzvika. Ovo ostalo nema pojma. Kao da dosla neka deseta osoba pa napisala i vetar taji.....
 

Back
Top