Pirgava djavolica...

Do skoro nisam ni znao da više nije društvena norma ovo o čemu pišeš. Nisam baš mogao da poverujem, ali jeste tačno upravo to što navodiš: posvetiti se novoj porodici i ne dozvoliti mešanja u svoju porodicu sa bilo čije strane, a sa druge strane ne zaratiti sa svojim roditeljima zarad porodice. Pri tom umeti sačuvati svoju malu pirgavu đavolicu.

ne mosh da prnesh i da stisnesh... zakon spojenih sudova
 
:think:

koliko sam razumela uvodni post staro momče koje ima jutarnje mladalačke polucije još uvek živi sa majkom,
znači nema devojku pirgavu đavolicu da seva sa svih strana ako joj nešto nije po volji

- - - - - - - - - -



koga bi trebalo da skinemo sa siise da izvineš.
Sinove ili muževe, momke, ljubavnike ili rodbinu?

Ne, odnosi se na sve one koji kmece zbog nepravdnog zivota,
jer zasluzuju ono sto je mama govorila, a neka i pokazala na dva dana...
 
Ne, odnosi se na sve one koji kmece zbog nepravdnog zivota,
jer zasluzuju ono sto je mama govorila, a neka i pokazala na dva dana...

a sto balvanima posvecujes toliko prostora molicu lepo?

- - - - - - - - - -

ova nakaradna vlast i opstaje sto im se pridaje toliko paznje... da ih metemo svi na ignore pukli bi za mesec dana i medju sobom se pobili... ovako ih hranis i dajes im na znacaju... ne mislim ti vec generalno svi koji ih drze za ozbiljno
 
" Mama ima svog zastitnika i pevaca i fudbalera i ebaca na koga padaju sve devojke
(zato ga i hvali okolo da se neka zainteresuje, pa ce mama za njega da laze o njegovim uspesima)
skoro pa idealnog muskarca kome samo treba pametna zena koju ona nauci da njime upravlja..."

- - - - - - - - - -

a sto balvanima posvecujes toliko prostora molicu lepo?

- - - - - - - - - -

ova nakaradna vlast i opstaje sto im se pridaje toliko paznje... da ih metemo svi na ignore pukli bi za mesec dana i medju sobom se pobili... ovako ih hranis i dajes im na znacaju... ne mislim ti vec generalno svi koji ih drze za ozbiljno

Mnogo ih je brate, mozda i procitaju i prestanu da kmece...
 
Osta ovde dobro samo onaj ko još mamu ima ili bilo kakvu podršku.

Gledam mog prvog komšiju. Godinu dana stariji od mene. Odrastao u toj kući, doveo tamo ženu, dvoje dečice... Ona ženica, ona je kanda baš takav tip mirnog i apsorbujućeg stvorenja, jer je došla kod njega i mame. Tamo je baš ono što marlon kaže: ili stisni, ili prdni, nema između.
 
" Mama ima svog zastitnika i pevaca i fudbalera i ebaca na koga padaju sve devojke
(zato ga i hvali okolo da se neka zainteresuje, pa ce mama za njega da laze o njegovim uspesima)
skoro pa idealnog muskarca kome samo treba pametna zena koju ona nauci da njime upravlja..."

- - - - - - - - - -



Mnogo ih je brate, mozda i procitaju i prestanu da kmece...

svako ima svoj put... ljudi vole da uzivaju u samom sebi, ybg takim nas bog stvorio... svako uziva na drugi nacin, sto je nekom milo drugom je strano...
 
Ne, odnosi se na sve one koji kmece zbog nepravdnog zivota,
jer zasluzuju ono sto je mama govorila, a neka i pokazala na dva dana...

za tvoje postove potrebna je enigma - da ih dešifruje :lol:

One koje pokazuju obilato nezadovoljstvo zbog nepravednog života teško da se mogu nazvati đavolicama
Đavolica ne kmeči,
Ona seče vazduh tananim dugim repićem :lol:
 
za tvoje postove potrebna je enigma - da ih dešifruje :lol:

One koje pokazuju obilato nezadovoljstvo zbog nepravednog života teško da se mogu nazvati đavolicama
Đavolica ne kmeči,
Ona seče vazduh tananim dugim repićem :lol:

Pa kad ne citas nego se samo zajebavas....:)

Odnosi se na muskarce, na tom si forumu, a djavolica je samo jedno od resenja za edipov kompleks....
 
shvatila sam da to najmanje boli
evo ti nešto zanimljivo, probaj i ti videćeš da radi.
80356f7fb1f464e2e87a4deec4d01484.jpg


- - - - - - - - - -

juče sam te pitala nešto u reputaciji pa samo da ti kažem da mi odgovor još nije stigo.
 
Dakle, vecina nazovi muskaraca je izbeglo Edipov kompleks samo zato sto je nekoj pirgavoj djavolici bilo dosadno ili je htela da se igra sa nekim likom.

Ali djavolica ode svojim putem, a ostane sofisticirani balvan razocaran nepravednim zivotom, jer nigde nije bolje nego kod mame, pa mu na poslu smestaju umesto da ga tetose, pa devojke izbegavaju potencijalne edipovce,
pa im ne valja vlast jer im nije obezbedila uslove za zivot u kojima bi oni bili ugrozena vrsta i sasvim lepo zasticena u svojim mastanjima....

Muka mi je od tema i diskusija ovog tipa gde se neki zovu muskarcima jer im se ujutro dize jorgan....tacnije,
stalno je dignut jer ne ustaju iz kreveta, ako ih ne cimne neka sredovecna tetka ili drugar da se malo drukaju misici, pije pivo ili igraju igrice ,,,i sve to u godinama kada bi trebalo da cepaju drva i zarade za svoj i zivot nekoga koga treba da stite, a ni sebe ne mogu da zastite od sebe...opravdanja se krecu od nihilizma do idealizma,
od Zarathustre do Rasela, od mame do tate....Ovde pisem o trupcima, a nista bolje nisu heklerice...

Konformizam, da, a zivot? Zivot je tamo negde i odredjuju ga neki trupci koji su morali pod testeru...

Da li mora testera ili moze introspecija sa iskljucenim egocentricnim elementima?

Ovo tema o filmu "Nacionalna Klasa"? :mrgreen:
 
shvatila sam da to najmanje boli
evo ti nešto zanimljivo, probaj i ti videćeš da radi.
Pogledajte prilog 513735

- - - - - - - - - -

juče sam te pitala nešto u reputaciji pa samo da ti kažem da mi odgovor još nije stigo.

Dzabe, ja kada se zezam tebe boli jos vise...a nisi ni reputaciju zasluzila da bih ti poslao odgovor...:)

Zezam se, ali zaista nema veze sa zenama, tema je apsolutno muski razgovor...
 

Back
Top