Такмичење на тему - На слово К-

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Moghrion

Veoma poznat
Poruka
12.703
Поучен неким предходним искуствима, а у складу са флексибилношћу ове теме, неизоставно морам да замолим да се уздржите од непримерених коментара а онда и да се извиним онима који до ове молбе нису ни слутили какве су околности довеле до оваквих предострожности...

А сад, да пређемо на ствар.
Победница предходног од редовних тачмичења је била изузетно љубназна да сачека чак пар месеци до постављања нове такмичарске теме, а разлог тако дуге паузе је било дуго и топло лето, са ревијалном и ванредном такмичарском темом, но, то је већ прошло, као и лето и верујем да је време да се полако вратимо устаљеном ритму.
Тема коју за ово такмичење имамо је изузетно широка и слободна. Предмет (или лице) фотографије мора да буде нешто што се зове на слово К...

Фотографије слати мени до вечери среде, 31. октобра.

правила су стандардна...

1. Право учешћа имају сви чланови форума.
2.Фотографије морају да буду ауторско ( лично ) дело.
3.Забрањено је стављати потпис или на било који начин обележавати фотографију.
4.Фотографија може бити највише 800 пиксела по дужој страни.
5.Дозвољена је корекција и обрада у разумним оквирима
6.Дозвољено је слање једне фотографије
7.Фотографија мора да одговора задатој теми.
8.Приликом гласања се не може да гласа за сопствену фотографију.
8-аЈединица за гласање је један поен, а број поена са којима се располаже се утврђује приликом постављања гласања.
9.Победник такмичења бира тему за следеће такмичење.
9 -а Тема коју победник бира треба да буде оргинална и да није коришћена на такмичењима бар годину дана.
10.Не могу се слати фотографије које су већ постављане на Форуму Крстарице.
 
Поучен неким предходним искуствима, а у складу са флексибилношћу ове теме, неизоставно морам да замолим да се уздржите од непримерених коментара а онда и да се извиним онима који до ове молбе нису ни слутили какве су околности довеле до оваквих предострожности...

А сад, да пређемо на ствар.
Победница предходног од редовних тачмичења је била изузетно љубназна да сачека чак пар месеци до постављања нове такмичарске теме, а разлог тако дуге паузе је било дуго и топло лето, са ревијалном и ванредном такмичарском темом, но, то је већ прошло, као и лето и верујем да је време да се полако вратимо устаљеном ритму.
Тема коју за ово такмичење имамо је изузетно широка и слободна. Предмет (или лице) фотографије мора да буде нешто што се зове на слово К...

Фотографије слати мени до вечери среде, 31. октобра.

правила су стандардна...

1. Право учешћа имају сви чланови форума.
2.Фотографије морају да буду ауторско ( лично ) дело.
3.Забрањено је стављати потпис или на било који начин обележавати фотографију.
4.Фотографија може бити највише 800 пиксела по дужој страни.
5.Дозвољена је корекција и обрада у разумним оквирима
6.Дозвољено је слање једне фотографије
7.Фотографија мора да одговора задатој теми.
8.Приликом гласања се не може да гласа за сопствену фотографију.
8-аЈединица за гласање је један поен, а број поена са којима се располаже се утврђује приликом постављања гласања.
9.Победник такмичења бира тему за следеће такмичење.
9 -а Тема коју победник бира треба да буде оргинална и да није коришћена на такмичењима бар годину дана.
10.Не могу се слати фотографије које су већ постављане на Форуму Крстарице.

brate kakva tema...procitaj mi potpis...ne gine mi ban ako posaljem :confused:

:lol:
 
k...kao muruzi

DSC06426.jpg
 
кућа
кључ
катанац
кревет
купус
корито
креденац
кост
клавир
кијање
кревељење
кежење
клиберење
крепати
кавез
кристал
кликер
корпа
кобасица
капут
кладионица
кола
Кипар
Канада
Краљево
Крагујевац
Кикинда
Кладово
Колубара
....

кестен
кафа
колач
коњак
крем
кекс
 
Како то обично бива, ја закасним с постављањем гласања...
Међутим, обично бива и да се као најпродуктивнија мотивација за одабир и слање фотографија показао крај термина за слање...
зато је примерехо да овај пут најавимо који дан закашњења зарад продужетака тог последњег тренутка за слање који почиње... сад! а завршава се у nedelju вече. 4.11
 
Poslednja izmena od moderatora:
Како то обично бива, ја закасним с постављањем гласања...
Међутим, обично бива и да се као најпродуктивнија мотивација за одабир и слање фотографија показао крај термина за слање...
зато је примерехо да овај пут најавимо који дан закашњења зарад продужетака тог последњег тренутка за слање који почиње... сад! а завршава се у nedelju вече. 4.11

ne sviđa mi se ovo pomeranje roka za slanje.. :(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top