Seks-simbol-vatikana-lepotica-iz-vrha-katolicke-crkve-uhapsena-jer-je-izigrala-papino

ISTRAZIVAC9

Elita
Poruka
15.219
https://www.blic.rs/vesti/svet/seks...crkve-uhapsena-jer-je-izigrala-papino/6lbxd74

Frančeska Šauki (33), PR stručnjak za društvene mreže koju je papa Franja angazovao 2013. kao člana komisije za ekonomsku reformu crkve, uhapšena je tokom vikenda, a Vatikan je saopštio da je izdala papino poverenje.
Zajedno sa Frančeskom uhapšen je i monsinjor Lusio Anhel Valjeho Balda (54), član kontroverzne katoličke organizacije Opus dei i broj dva u Vatikanu kada su u pitanju ekonomska pitanja.

Oni su optuženi su za odavanje informacija, a Šaukijeva, Italijanka marokanskog porekla, već juče je napustila pritvor što bi moglo da znači da je sarađivala sa vatikanskom žandarmerijom i da će biti novih hapšenja.

Frančeska, koja ima 32 godine, u italijanskim medijima bila je poznata kao "seks simbol Vatikana ".Zanimljivo je da je dobila posao u vrhu katoličke crkve iako je na Tviteru imala postove u kojima kritikuje Vatikan i na Fejsbuku provokativne slike. Prema navodima medija, bila pod zaštitom monsinjora Valjeha Balde.

- NIsam izdala papu, nisam nikada nikome odala nijedan dokument. Uskoro će sve biti jasno. Ne postoji ništa što volim više od crkve i pape, čak ni svoje dostojanstvo. Nemam čega da se stidim - napisala je Frančeska na svom Fejsbuk profilu.


Procitati nastavak
 
Poslednja izmena od moderatora:
Јел ће је на ломачу?
А наша црква? Јел има бар неког ко сабира финансије?

Сви они раде без Тендера за Васељенске Фреквенције које издаје једино Творац
Где им је дозвола за сезону 2018/19?
Ајте молим вас...
 
Sta ja znam, nije ona meni bas nesto specijalno lepa, pogotovo ne seks simbol. Ako je munula nesto para, pa bar toga u Vatikanu ne fali, sta su sad digli frku?

Проблем може бити и кад "дисциплинујеш финансије", тачније - њихов ток
О какав само то проблем може да испадне.
Против себе натовариш хорде разбеснелих паразита који не пропуштају ни једну прилику.
Небитно дал си у државној служби или у верској институцији без валидне дозволе за представљање.
!
 

Back
Top