Zalutale ovcice.

MrNapokon

Legenda
Poruka
58.877
Odakle ova moda sa obrvama? Malo malo pa sve vise vidjam devojke kako setaju sa dzunglom iznad ociju. O cemu se radi? Ko ih je zeznuo da to izgleda sexy?
Da pomognem tim slatkim izgubljenim stvorenjima. Ne, ne izgleda sexy. Izgleda kao drag queen- strugar kojeg su, iz politickih razloga, pustili na Evroviziju.
 
Odakle ova moda sa obrvama? Malo malo pa sve vise vidjam devojke kako setaju sa dzunglom iznad ociju. O cemu se radi? Ko ih je zeznuo da to izgleda sexy?
Da pomognem tim slatkim izgubljenim stvorenjima. Ne, ne izgleda sexy. Izgleda kao drag queen- strugar kojeg su, iz politickih razloga, pustili na Evroviziju.
evo jednom i ja da se složim sa tobom.
stvarno je užasna ta moda sa obrvama, ne mogu svoje žensko dete da ubedim da ne pada pod uticaj trendova, troši za kreone i četkice i paste novac da bi izgledala kao odžačar.
ne mogu da shvatim, užasno je.

- - - - - - - - - -

Trebalo je da gledaš malo gore, a ne tamo gde si gledao, pa bi video. :lol:

....:lol:
 
што би рекла она једна кад је кишан дан и кад си тужна и сморена сети се да негде тамо постоје ђевојке којима је овај пљусак избрисо обрве
 
ма мени је ок ако неко мало попуни, шта год, ал да изгледа нормално
ал тај изглед ко да је угљем цртала обрве а нарочито онај облик "заувек изненађена" кад их нацрта подигнуте до пола чела
втф
 
images.jpg
 
Odakle ova moda sa obrvama? Malo malo pa sve vise vidjam devojke kako setaju sa dzunglom iznad ociju. O cemu se radi? Ko ih je zeznuo da to izgleda sexy?
Da pomognem tim slatkim izgubljenim stvorenjima. Ne, ne izgleda sexy. Izgleda kao drag queen- strugar kojeg su, iz politickih razloga, pustili na Evroviziju.



Prirodno je najlepše. Što da se lažemo. Bar se izbegnu traume i šokovi kad ju ranom zorom vidiš prvi put bez šminke. :mrgreen:
 
ISta je stvar i sa popunjavanjem usana, obrva dupeta sisa itd na sve sto se vi muskarci lozite,...i nemojte da mi se folirate kao priroda je najbitnija kad svi znamo da se lozite na starlete.

Pošto sam ja seljak čovek, da kažem seljačina, priprosta i nezasita, meni smeta i kondom. Zapravo, ja osećam odbojnost čak i prema ljubljenju, ako postoje veštački zubi, mada znam da dama ne bi volela, baš da joj fale zubi.

Čak mi ni šminka na dami ne znači ništa, a što više šminke, to me više udaljava. Video sam par puta te sa usnama i sisama i odmah pomislim na to kako neko uopšte može da bude blizak sa ženama, koje se podvrgavaju tim "shemale" zahvatima. Odmah pomislim da neko ko ljubi te usne je kao ona mala beba, kojoj izrastaju zubi, pa joj daš nešto gumeno da žvaće...

Časniji su ostaci rezova posle operacije kod lekara, ili od carskog reza, nego ti rezovi od plastificiranja i nikako ne mogu da se porede, a čak ne bi ni smeli biti "turn off" za pravog muškarca.
 
Sta smeta ako zena po nesto " popravi " ili " odrzava " ?
Problem nastaje kada se izgubi slika o sebi pa ovaj " maintenance" dobije nove oblike. Najtuzinije je kad vidis curu od 20+ i kontas kako ce izgledati sa 50?

Ako joj je dostupno i ima mogucnosti , kontam tamo negdje od 50 god. mozda bi trebala da se bocka zarad egzistencijalne krize a i nije joj ostalo jos dugo da se opterecuje izgledom pa ako za nekih 10-20 bude ko Frankestein nije vise bitno :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Pošto sam ja seljak čovek, da kažem seljačina, priprosta i nezasita, meni smeta i kondom. Zapravo, ja osećam odbojnost čak i prema ljubljenju, ako postoje veštački zubi, mada znam da dama ne bi volela, baš da joj fale zubi.

Čak mi ni šminka na dami ne znači ništa, a što više šminke, to me više udaljava. Video sam par puta te sa usnama i sisama i odmah pomislim na to kako neko uopšte može da bude blizak sa ženama, koje se podvrgavaju tim "shemale" zahvatima. Odmah pomislim da neko ko ljubi te usne je kao ona mala beba, kojoj izrastaju zubi, pa joj daš nešto gumeno da žvaće...

Časniji su ostaci rezova posle operacije kod lekara, ili od carskog reza, nego ti rezovi od plastificiranja i nikako ne mogu da se porede, a čak ne bi ni smeli biti "turn off" za pravog muškarca.

Tema su trend obrve koje us kao cokoladne bananice trend...
Znaci o trendu pricamo,.....
Ja nisam u SRbiji dugo ne znam bas sta sedesava ali imam sestricinu koja je 20god i slusam nju pa onda znam sta je u trendu....
Svi pumpaju sad usta cak se i na forumima daju saveti gde da se ide i kod kog Dr, kao i za dupeta i jagodice i macije oci itd....Ja iskreno mislim da sve to pocinje od muskaraca i njhovog ukusa.
Znaci muskarci su pre 10god poceli da se loze na Staniju, Kim Kardashijan i sta ja znam pa su devojcice pocele da je kopiraju,...sad su neke druge uv trendu.
Ali svaki trend prodje
 

Back
Top