Zalutale ovcice.

Sta smeta ako zena po nesto " popravi " ili " odrzava " ?
Problem nastaje kada se izgubi slika o sebi pa ovaj " maintenance" dobije nove oblike. Najtuzinije je kad vidis curu od 20+ i kontas kako ce izgledati sa 50?

Ako joj je dostupno i ima mogucnosti , kontam tamo negdje od 50 god. mozda bi trebala da se bocka zarad egzistencijalne krize a i nije joj ostalo jos dugo da se opterecuje izgledom pa ako za nekih 10-20 bude ko Frankestein nije vise bitno :mrgreen:

mogu i muškarci nije ograničeno :neutral:
 
Tema su trend obrve koje us kao cokoladne bananice trend...
Znaci o trendu pricamo,.....
Ja nisam u SRbiji dugo ne znam bas sta sedesava ali imam sestricinu koja je 20god i slusam nju pa onda znam sta je u trendu....
Svi pumpaju sad usta cak se i na forumima daju saveti gde da se ide i kod kog Dr, kao i za dupeta i jagodice i macije oci itd....Ja iskreno mislim da sve to pocinje od muskaraca i njhovog ukusa.
Znaci muskarci su pre 10god poceli da se loze na Staniju, Kim Kardashijan i sta ja znam pa su devojcice pocele da je kopiraju,...sad su neke druge uv trendu.
Ali svaki trend prodje

Vidiš Sam, nikada mi se nijedna od tih navedenih nije svidela,
nije da sam imun na starlete i kurvetine, nego te što prodaju poštenje i smaraju
sa selfijima, lajkovima i pratiocima su mi dosadne za medalju... smorovi živi.
Ona raspala Vendi ili čak Branka Blekrouz su pre moji favoriti za pocepati
nešto prosto i animalno, nego te dInstagram "kraljice" :mrgreen:
 
Nista bez prirodne lepote ,ovako izgledaju kao neki androidi .

Moje licno misljenje ,moze neka minimalna korekcija pogotovo ako utice na zdravlje ,recimo devijacija ...ovo ostalo je sve prolazni trend ,nature je klasika.

Zalutale ovcice fizickog izgleda su po meni i one koje botoksiraju zadnjicu ,previse botoksa na licu..
 
Mrzim kad muskarac obraca paznju na detalje.

па на детаље се ваљда и обраћа пажња, нећу обраћати пажњу на то да ли има ноге, руке и сисе, већ какве су те ноге, руке и сисе. Има ли на глежњу изражену ахилову тетиву или стоји на двије ћуте.
 
199026_152549198240734_1991447767_n.jpg
 
па на детаље се ваљда и обраћа пажња, нећу обраћати пажњу на то да ли има ноге, руке и сисе, већ какве су те ноге, руке и сисе. Има ли на глежњу изражену ахилову тетиву или стоји на двије ћуте.

Pa naravno brate. Držiš kriterijume, znači držiš do sebe :ok:
 
Tema su trend obrve koje us kao cokoladne bananice trend...
Znaci o trendu pricamo,.....
Ja nisam u SRbiji dugo ne znam bas sta sedesava ali imam sestricinu koja je 20god i slusam nju pa onda znam sta je u trendu....
Svi pumpaju sad usta cak se i na forumima daju saveti gde da se ide i kod kog Dr, kao i za dupeta i jagodice i macije oci itd....Ja iskreno mislim da sve to pocinje od muskaraca i njhovog ukusa.
Znaci muskarci su pre 10god poceli da se loze na Staniju, Kim Kardashijan i sta ja znam pa su devojcice pocele da je kopiraju,...sad su neke druge uv trendu.
Ali svaki trend prodje

Muški se ne pale na onu žensku, koju ne žele ozbiljno da uzmu za zasnivanje porodice. Te "popularne" ženske su u muškim očima samo predmet za iživljavanje, tj. "iebanje iz osvete" što ih ne mogu dobiti. To bih ja uvek naglašeno razgraničio.

Devojke treba da shvate da muškići, koji misle da će im one biti privlačnije iz određen "trendy" detalj odeće, šminke, ili ugrađene plastike, nisu ništa više od tog "muškići". Drugim rečima, odbijam da te, koji prate modne detalje na ženskama, komad plastike ili šminke, nazivam muškarcima. Ako postoji nešto od modnih trendova, koje će muškarci kritikovati na ženama u smislu suvišnosti, kao što je kolega MrNapokon ovde pokrenuo temu, to je druga tema. To njega ne isključuje iz kluba pravih muškaraca gledano iz mog ugla.

To je moj stav i ne treba niko da misli da ga namećem.

Iskreno, meni je neverovatno žao što čitam ovo što pišeš, ali poručujem tvojoj sestričini i njenim vršnjakinjama: ništa nije lepše od pravog načina da nosiš sa sobom ono čime te je priroda darivala.
 
Veće oči više govore :zaljubljena:

obrvastije oči :twisted:
jel mora kod kozmetičara za te obrve, jel to neka trajnija olovka

- - - - - - - - - -

Muški se ne pale na onu žensku, koju ne žele ozbiljno da uzmu za zasnivanje porodice. Te "popularne" ženske su u muškim očima samo predmet za iživljavanje, tj. "iebanje iz osvete" što ih ne mogu dobiti. To bih ja uvek naglašeno razgraničio.

Devojke treba da shvate da muškići, koji misle da će im one biti privlačnije iz određen "trendy" detalj odeće, šminke, ili ugrađene plastike, nisu ništa više od tog "muškići". Drugim rečima, odbijam da te, koji prate modne detalje na ženskama, komad plastike ili šminke, nazivam muškarcima. Ako postoji nešto od modnih trendova, koje će muškarci kritikovati na ženama u smislu suvišnosti, kao što je kolega MrNapokon ovde pokrenuo temu, to je druga tema. To njega ne isključuje iz kluba pravih muškaraca gledano iz mog ugla.

To je moj stav i ne treba niko da misli da ga namećem.

Iskreno, meni je neverovatno žao što čitam ovo što pišeš, ali poručujem tvojoj sestričini i njenim vršnjakinjama: ništa nije lepše od pravog načina da nosiš sa sobom ono čime te je priroda darivala.

ko ludi su da zasnivaju porodicu
 

Back
Top