Ana Brnabić za Nedeljnik: Razmišljam da se učlanim u SNS

ScipioAfricanus

Stara legenda
Poruka
91.058
Ana Brnabić za Nedeljnik: Razmišljam da se učlanim u SNS


Premijerka Srbije Ana Brnabić u intervjuu za Nedeljnik je govorila o predsedniku Vučiću, pitanju Kosova, opoziciji, rijalitijima, problemima sa komšijama...

Miloševićeva vladavina nije donela Srbiji ništa dobro. Iz tog perioda se sećam samo strašnih sankcija, hiperinflacije, praznih prodavnica, jadnih ljudi koji na trotoarima prodaju šta stignu, plastičnih boca benzina na ulici, ratova i razaranja. To vam valjda dovoljno govori na kojoj strani sam bila Petog oktobra, kaže premijerka Ana Brnabić u velikom intervjuu Nedeljniku.

"Nisam član SNS-a da bih pričala o povlačenju Vučića sa čela stranke. Mogu kao njegov saradnik da kažem da ne bih volela da se povuče, jer je Vučić taj kohezioni faktor koji pobeđuje različita mišljenja i viđenja u toj stranci, a Srbiji je potrebno jedinstvo. Moram da kažem da sam počela da razmišljam da se učlanim u SNS", ispričala je predsednica Vlade Srbije.

Ona je u intervjuu govorila i o Nikoli Koju, Biljani Srbljanović, Sergeju Trifunoviću, Goranu Ješiću...

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=10&dd=11&nav_category=11&nav_id=1454516

Ajme
 
Katastrofa je sto se tebe tice sta ko misli, ali dobro, cenzura od 2008 do 2012 godine bez ijednog medija protiv Djilasa se nikada nece ponoviti, ma koliko zeleo.

:eek: :rotf: Pa jel sme neko da kritikuje vučića i sns na televizijama sa nacionalnom frekvencijom?Jel sme tamo da se pojavi SZS najači opozicionari?Kad će nekom iz SZS vučić izaći na duel?Mi danas imamo najgoru cenzuru..Ovo čak i prevazilazi cenzuru nego prerasta u neki rijaliti orkestriran izdajničkim sns-om.:dash:
 
I Djindjic bi bio u SNS. A Curuvija bi bio novi Sarapa.
Verovatno, Danas je situacija gora nego u vreme Saveza Komunista. Ti si za to najbolji primer. Tada je ( za vreme komunista)
covek jos mogao da dobije neko radno mesto bez da je bio clan partije, ali si ti i ini napravili drzavu tako da svako mora da bude
clan partije. To je jos gore nego jednopartisjki sistem i diktatura SSSR-a.
Sve sad radite dobrovoljno, niko vas ne tera.
 

Back
Top