Orban i Putin čestitali Dodiku

LorneMalvo

Domaćin
Poruka
3.346
Predsjednik Vlade Mađarske Viktor Orban čestitao je predsjedniku Srpske Miloradu Dodiku pobjedu na izborima.
067258.jpg

Mađarski premijer poželio je Dodiku uspješno obavljanje dužnosti srpskog člana Predsjedništva BiH, te dobro zdravlje i mnogo sreće



http://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=312944

- - - - - - - - - -

Lavrov uime Putina telefonski čestitao Dodiku na izbornoj pobjedi
Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik razgovarao je danas telefonom sa ministrom vanjskih poslova Ruske Federacije Sergejom Lavrovom, koji mu je uime ruskog predsjednika Vladimira Putina i u svoje ime čestitao pobjedu za člana Predsjedništva BiH.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/lav...cestitao-dodiku-na-izbornoj-pobjedi/181010120
 
Честитали му на "успелој" изборној крађи..

Tak i oni kradnu u svojim despotijama. Slican se slicnoom raduje i podrzava. Osobno mi je RF dosta pala u ocima, da ocigledne prevarne izborne radnje i kradju zataskava.

Dudler je i prosao, ali je trandza, ustaska, satnikova unuka pala, jer su Govedarici ponistili, obesmislili dopisivanjem, nevazecih 30 tisuca CISTIH listica, i time ga diskfalificirali.

RF u cilju IMPERIJALNEPOLITIKE na Balkanu gazi sve norme pristojnosti, pravde, prava i ljudskosti. Veliki minus, koji ce jos vise otrezniti neodlucne ili njine fanove. Osobno i mene.
 
Vidi se ko vrědi. :D

- - - - - - - - - -

Tak i oni kradnu u svojim despotijama. Slican se slicnoom raduje i podrzava. Osobno mi je RF dosta pala u ocima, da ocigledne prevarne izborne radnje i kradju zataskava.

Dudler je i prosao, ali je trandza, ustaska, satnikova unuka pala, jer su Govedarici ponistili, obesmislili dopisivanjem, nevazecih 30 tisuca CISTIH listica, i time ga diskfalificirali.

RF u cilju IMPERIJALNEPOLITIKE na Balkanu gazi sve norme pristojnosti, pravde, prava i ljudskosti. Veliki minus, koji ce jos vise otrezniti neodlucne ili njine fanove. Osobno i mene.

Vama vrěme trěžnjenja tek slědi, a zna se kakve goleme glavobolje svaki mamurluk sobom donosi.
 

Back
Top