Ucenom do seksa

to sam hteo da kažem
al marija računa da se isplati
pi.čka je njena, njeno je pravo da radi sa njom šta hoće
to je veoma moćno sredstvo za manipulaciju...al samo dok se ne da, ali i odugovlačenje veoma slabi njenu pregovaračku poziciju
okreni - obrni, isplativije je biti moralan
em ti je mirna savest, em te ne bije loš glas, em se osećaš kao ljudsko biće sa dostojanstvom, em mirno spavaš, em ti to što postigneš neće oteti mlađa ku.rvica, em ti neće svi redom podmetati nogu i vrebati kako da te zgaze u kaljuzi

Ali, neke očigledno vole da se nasade jbg :lol:
Inače ne bi branile tako sulud stav.
 
Ali, neke očigledno vole da se nasade jbg :lol:
Inače ne bi branile tako sulud stav.

žene su, objektivno, inferiornija bića
prema njima se treba odnositi kao prema deci
one se ne brane argumentima, niti za nih argumenti imaju težinu
ui stanju su da se obmanjuju na hiljadu načina, kao da se ubede da su pristale iz racionalnih i materijalnih razloga
ili ubede sebe da su zaljubljene u njegovu harizmi
istina je da se predaju autoritetima i da su nesposobne i nemoćne da se odbrane
čovek koji stvarno hoće, uvek može da ih uzme
ipak, uvek ima ljudi koji se sete one
" junbaštvo je braniti sebe od drugog, a čojstvo je braniti druge od sebe"
čovek, ako je čovek, neće ni ucenjivati, a ako je nečovek, ali pametan nečovek, opet to neće uraditi, zato što će ga to , potencijalno, mnogo koštati
 
Menjaš teze, imputiraš svoje mišljenje i reči drugome...Uopšte nije u redu, medjutim ovde ne govorimo o tim pojavama, već o onome što se naziva kurvanjem.

Pritom, sve ostale pobrojane stvari imaju niz drugih opisnih prideva, pregršt atributa, a to nije reč qrva.


a zasto te ostale pobrojane nisu na stubu srama, a qrva jeste?
ok je prodavati gazdi svo slobodno vreme, a nije ok prodati jednom telo pa time sacuvati mnogo slobodnog vremena?

mislim da je svima ovo jasno, no licemerje, i dvostruki arsini

no u pravu si, priznajem, odlutala sam daleko od teme..
 
to sam hteo da kažem
al marija računa da se isplati
pi.čka je njena, njeno je pravo da radi sa njom šta hoće
to je veoma moćno sredstvo za manipulaciju...al samo dok se ne da, ali i odugovlačenje veoma slabi njenu pregovaračku poziciju
okreni - obrni, isplativije je biti moralan
em ti je mirna savest, em te ne bije loš glas, em se osećaš kao ljudsko biće sa dostojanstvom, em mirno spavaš, em ti to što postigneš neće oteti mlađa ku.rvica, em ti neće svi redom podmetati nogu i vrebati kako da te zgaze u kaljuzi

pa upravo si potvrdio moju tezu da je u pitanju samo isplativost i racunica i toliko o Moralu
to sto neko bolje racuna ga ne cini 'moralnijim' ii se preracuna.
ili cini...?:think:
 
pa upravo si potvrdio moju tezu da je u pitanju samo isplativost i racunica i toliko o Moralu
to sto neko bolje racuna ga ne cini 'moralnijim' ii se preracuna.
ili cini...?:think:

zato sam upotrebio tvoju reč isplativije

i toj isplativosti nas uče od davnina, više hiljada godina iskustva naših predaka

al, eto, mi smo pametniji, mi smo slobodni, mi bolje znamo
a, i glupa nam je ta ogavna reč - moral
radije govorimo o isplativosti
ništa nije sveto, sve je bruto i neto
 
a zasto te ostale pobrojane nisu na stubu srama, a qrva jeste?
ok je prodavati gazdi svo slobodno vreme, a nije ok prodati jednom telo pa time sacuvati mnogo slobodnog vremena?

mislim da je svima ovo jasno, no licemerje, i dvostruki arsini

no u pravu si, priznajem, odlutala sam daleko od teme..

Pa osudjuje se, ali to nije tema :lol:
No, to nije kurvanje..

- - - - - - - - - -

bice da je zbog toga :mrgreen:
a ne zbog kontemplacije o Moralu
i ja sam nasla gde da dodjem da teoretisem:mrgreen:

Pa to...'de ćeš pred rudu:mrgreen:
 
zato sam upotrebio tvoju reč isplativije

i toj isplativosti nas uče od davnina, više hiljada godina iskustva naših predaka

al, eto, mi smo pametniji, mi smo slobodni, mi bolje znamo
a, i glupa nam je ta ogavna reč - moral
radije govorimo o isplativosti
ništa nije sveto, sve je bruto i neto

cekaj sad
sam si rekao da se moral svodi na isplativost, sto je tacno i sto je potvrdjeno visevekovnim proveravanjem, i sta sad trpas tu svetost i lement neki pocinjes?
 
žene su, objektivno, inferiornija bića
prema njima se treba odnositi kao prema deci
one se ne brane argumentima, niti za nih argumenti imaju težinu
ui stanju su da se obmanjuju na hiljadu načina, kao da se ubede da su pristale iz racionalnih i materijalnih razloga
ili ubede sebe da su zaljubljene u njegovu harizmi
istina je da se predaju autoritetima i da su nesposobne i nemoćne da se odbrane
čovek koji stvarno hoće, uvek može da ih uzme
ipak, uvek ima ljudi koji se sete one
" junbaštvo je braniti sebe od drugog, a čojstvo je braniti druge od sebe"
čovek, ako je čovek, neće ni ucenjivati, a ako je nečovek, ali pametan nečovek, opet to neće uraditi, zato što će ga to , potencijalno, mnogo koštati

e ove bisere ne smem preskociti
znaci zena pristaje na sex, ne zato sto je proracunata kucka ili zajubljena iracionalka, nego zato sto dobije blokadu pred autoritetom?
svasta cu ja ovde nauciti
kako pre nisam otkrila ovaj nadnaravni pdf? kakooo:besna:
 
Istina je da od morala ( ustanovljenih odnosa u odredjenoj sredini ) zavisi kako se sta zove ili kako se karaterise...
Posto su vam ameri prodali holivudski moral koji ste izmesali sa srpskim i napravili neku monetarno egocentricno
pravoslavno cigansku mesavinu, moral je postao relatvivan pojam u gradovima, a vrlo odredjen u selima( direktno zavisi od baba Natinog
raspolozenja i emotivnog dozivljaja pojedinaca) tako da je nekome sasvim normalno da zbog "visih" interesa kao sto su recimo forumski
odjebe pola foruma, a neko ima strah i od pisane komunikacije. To je sto se tice morala...
Iz takvog morala jasno je da je nekome ucena sasvim normalna bez obzira na pol, a drugima je ucena svaki vid komunikacije makar on bio banalan...

I Perfi, ti se vrlo varas, ako mislis da zene ne vole vise pristojnu sexi obucenu koleginicu s kojom otvoreno komunicira, nego zarozanu koja moli i da ode u toalet...
a naravno, neki mogu da nalaze uvrede i ako im se ne svidja nick ili su jednostavno usle na forum da malo isprazne bes nakupljen uticajem faktora prirode...i ako nisu znale nesto mogle su da polako sricu, podvlace i tumace, a menje da lupetaju...
 
e ove bisere ne smem preskociti
znaci zena pristaje na sex, ne zato sto je proracunata kucka ili zajubljena iracionalka, nego zato sto dobije blokadu pred autoritetom?
svasta cu ja ovde nauciti
kako pre nisam otkrila ovaj nadnaravni pdf? kakooo:besna:

upravo tako
naravno, slobodno nastavi da vrištiš kako nije tako, i kako si ti jedno ili drugo, nastavi i da se praskaš do mile volje, ili mimo volje, sve ubeđujući sebe u šta god hoćeš.
 
Zenu koja je obrazovana,koja pripada krugu osvescenih zena,nikakvi "autoriteti" nece navesti na nezeljeni seks.Danas je velika vecina zena,veoma obrazovana i
veoma svesna svojih vrednosti.Muskarci su definitivno izgubili onu svoju "nadmoc" nad zenama.Vise muskarci ne mogu da manipulisu sa zenama.Zene su nadmasile
u mnogim poslovima musku populaciju.Ono sto nije za pohvalu,to je sto cini mi se,sve vise zena pribegava lezbejstvu,verovatno razocarani prazninom i sirovoscu
najveceg dela,muske populacije.!:think:
 
žene su, objektivno, inferiornija bića
prema njima se treba odnositi kao prema deci
one se ne brane argumentima, niti za nih argumenti imaju težinu
ui stanju su da se obmanjuju na hiljadu načina, kao da se ubede da su pristale iz racionalnih i materijalnih razloga
ili ubede sebe da su zaljubljene u njegovu harizmi
istina je da se predaju autoritetima i da su nesposobne i nemoćne da se odbrane
čovek koji stvarno hoće, uvek može da ih uzme
ipak, uvek ima ljudi koji se sete one
" junbaštvo je braniti sebe od drugog, a čojstvo je braniti druge od sebe"
čovek, ako je čovek, neće ni ucenjivati, a ako je nečovek, ali pametan nečovek, opet to neće uraditi, zato što će ga to , potencijalno, mnogo koštati

Potpisujem...
Više puta iz iskustva što neposrednog, što ličnog mogu reći da ovo stoji kao apsolutna istina...
 

Back
Top