Лидл

Обилић

Veoma poznat
Poruka
12.759
Сутра се отвара,
али мене интересује јесте ли оболели од потрошизма ?

Тресе ли вас купохоличарска грозница пред сутрашњу јагму ?
Ако не, како сте се спасли од потрошачког менталитета ?

И који је ваш смисао живота ако не маштате о трошењу, трошењу, куповању .......
 
О јбт, радња као и свака друга. Сачекаћу да прође гунгула па ћу да одем да видим шта нуде.

Да волим да купујем - волим, али не без мозга.
 
Мени жао тих људи који се гушају због невелике разлике у цени. Понашају се као да ће сутра бити нуклеарна апокалипса.
 
Сутра се отвара,
али мене интересује јесте ли оболели од потрошизма ?

Тресе ли вас купохоличарска грозница пред сутрашњу јагму ?
Ако не, како сте се спасли од потрошачког менталитета ?

И који је ваш смисао живота ако не маштате о трошењу, трошењу, куповању .......

ono što je bitno, ne bolujem od otvaranja prodajnih objekata-šta god da se otvara i kakve god da su povlastice tj žvake..
imam averziju od krkljanca u raji, tako da ako i odem, biće za koji mesec..
 
Најмање ће бити оних сиромашнијих, гураће се поткожени што имају већ набијене замрзиваче.

- - - - - - - - - -

ono što je bitno, ne bolujem od otvaranja prodajnih objekata-šta god da se otvara i kakve god da su povlastice tj žvake..
imam averziju od krkljanca u raji, tako da ako i odem, biće za koji mesec..

Замисли блам да те сниме за ТВ како се гураш. :mrgreen:
 
Најмање ће бити оних сиромашнијих, гураће се поткожени што имају већ набијене замрзиваче.

- - - - - - - - - -



Замисли блам да те сниме за ТВ како се гураш. :mrgreen:
nije to, nego ne idem na takve skupove, jer nemam tu žeđ u sebi-tipa da sam nešto pametno uradila, ako se pojavim na otvaranju prodavnice..Blam tu ne igra nikakvu ulogu. Šta mi se radi-to i radim-makar i da je blam za te drušvene norme..
 
Slicna zvaka je bila i pred otvaranje one svedske radnjice, a treceg dana svi prepricavaju dozivljaje sa otvaranja...

I tacno bih isao na otavarnje neke od tih radnji cisto da vidim kako izgleda to desavanje, uvek mi se nesto ispreci

da ne odem, bar da vidim oko cega se guraju...
 
Biće krvavo kao što reče peca panker na maksimiru onomad kad je zvezda igrala protiv dinama, kladim se da će neko d'umre od penzosa tamo sutra, biće nešto slično kao kolone za lebac 90tih.
 
Biće krvavo kao što reče peca panker na maksimiru onomad kad je zvezda igrala protiv dinama, kladim se da će neko d'umre od penzosa tamo sutra, biće nešto slično kao kolone za lebac 90tih.

Ako samo penzosi idu na ta otvaranja i domacice da negde izadju iz kuce onda ne bi ni bilo guzvi, nego
jadni oni koji moraju da ih prate da se ne zagube u guzvi koji dupliraju guzvu i najvise se zalazu za kupovinu
posto nije od njihovih para...
 
Сутра се отвара,
али мене интересује јесте ли оболели од потрошизма ?

Тресе ли вас купохоличарска грозница пред сутрашњу јагму ?
Ако не, како сте се спасли од потрошачког менталитета ?

И који је ваш смисао живота ако не маштате о трошењу, трошењу, куповању .......

baš me briga
 
...
kladim se da će neko d'umre od penzosa tamo sutra
...

А што ћемо ми остали сутра на текму и сајам аутомобила,
а што ће деца да нам ослепе од куцкања по геџетима ..?

Потрошачки менталитет је свеприсутан,
треба то знати и признати,
пре но што се будемо смејали пензосима !

И признајем,
данас скоро ништа нисам пазарио - чувам се за сутра ! :rumenko:
 
Poslednja izmena:
Ali ja sam samo hteo da gledam realan rijaliti. Ne ovaj namešten. Plus bih navijao za neku babu sa korpom od pletenog pruća, veštačkim kukom i štapom od suve lipovine.

Pravi lik...cim joj se neko ispreci na putu za jeftinu serpu ona povice "decooooooo", a onda iskoce tri grmalja bistrog pogleda i niskog cela da osmotre situaciju....mada, mozda ipak tipovati na likove u skupom odelu sa picnutom zenom kako nonsalantno odbacuju jeftine komade i uzimaju najskuplje,
tu je zanimljivo provaliti zasto je dosao prvi dan da se gura...
 
jedino da vidim koje su nove cake u odnosu na dosadašnje lance... izgleda da nema pipkanja hleba rukom

- - - - - - - - - -

mada i ne kupujem baš nešto, al to je isto što i već ima, pa ko je moćniji pobediće a neki neće preživeti... mislim lanac samoposluga
 
jedino da vidim koje su nove cake u odnosu na dosadašnje lance... izgleda da nema pipkanja hleba rukom

- - - - - - - - - -

mada i ne kupujem baš nešto, al to je isto što i već ima, pa ko je moćniji pobediće a neki neće preživeti... mislim lanac samoposluga

Ima pokretna traka za hleb? Od njive do trpeze....

- - - - - - - - - -

To bi bilo zanimljivo videti cime se utovara, istovara i slazze hleb...

videh dosta traka za proizvodnju gde se ne pipa rukom nista, ali hleb....jok.
 

Back
Top