neko ko se dobro razume u domacu kinematografiju pomoc

Moljac64

Elita
Poruka
16.586
kamiondzije i onaj nastavak kamiondzije opet voze iz 1983 sam gledao kad su one jos nove bile (64 godiste sam) i sad kad kucam na internetu hteo sam opet da pogledam seriju a ustvari kamiondzije opet voze su ustvari 2 sezona kamiondzija (kamiondzije 2) a postoji i neki film kamiondzije PONOVO voze (znaci ne opet) koji je izasao 1984 a kog se nesto ne mogu setiti. film je nemoguce naci na internetu a po onome sto sam nasao na internetu, to je ustvari sve isto kao i u seriji samo su dodati novi likovi i serija je nekako sabijena u film, dodaje se jos konteksta na sve to (:eek:??) i sad meni nije jasno sto je neko pravio film ceo cisto da bi izmenio 10min sadrzaja iz serije. jel moze neko da mi objasni o cemu se radi u tom filmu posto ga ne mogu naci a izgleda da su 90% scena iste kao iz serije, i po cemu se on razlikuje od serije, koja mu je svrha?
 
ima i paja i jare

- - - - - - - - - -

MV5BMzIwNjRmY2ItYjAyMy00ZmVhLTgyNzItYWRhMTczNjBjZmZjXkEyXkFqcGdeQXVyNDU2ODI0Njg@._V1_.jpg


- - - - - - - - - -

MV5BOTc1YjQ0YmMtY2NjMC00ODVlLWI3Y2MtMzI5MDY1NTg0ZmFmXkEyXkFqcGdeQXVyMjQ1NTU3Nzg@._V1_SY1000_CR0,0,584,1000_AL_.jpg


- - - - - - - - - -

MV5BYTBhNTQ1OGEtM2JiOC00MTVhLTliM2YtNmY3NGRkZWQxZTRlXkEyXkFqcGdeQXVyMzU0NzkwMDg@._V1_.jpg


- - - - - - - - - -

MV5BNjc3OGM5YWMtODM2OS00NGQ1LTliMDEtNDA4MjI1Y2M1OWJiXkEyXkFqcGdeQXVyNjExODE1MDc@._V1_.jpg
 

Back
Top