jutarnje raspoloženje

avesic

Domaćin
Poruka
3.004
obično je jutro komplikovano za jednostavno "dobro jutro" -- a ja procvrčim ,, valjda mi se dešava onaj fenomen odmornog mozga pa mi se sve brige skupe u zoru ,,, očekujem uskoro jedan mali nervni slom sabajle ,,,, o čemu se radi ?? --- ovako --- teško onome ko je blizak sa mnom a zayebo nešto u životu --- u toku dana imam razumevanja za kojekakve gluposti ali najbolje da grešnika ne vidim rano ;;; jer tada mi krene rafal kritika ,,, ma mogla bi i sama sa sobom da se svadjam ,, ali sve u svemu -- u pravu sam ,,,

OVA TEMA JE ZATVORENA I NE MOŽETE NA NJU ODGOVARATI
 
Од када сам се пробудила у 6.10 часова... боли ме глава од обавеза и од свега и свачега... онда је дошао ред на мој јутарњи чај, укључила форум и почела да читам Бетикине постове и да се смејем... ево престала ми главобоља. Год саве тхе Бетту :Д
 
A ja sam juče čula za sebe nešto krajnje neprijatno,jako sam se neugodno iznenadila,ali dobro.............uvek je bolje znati istinu pa ma kakva bila..............samo želim da kažem da to neće proći samo tako.............i bez obzira na to,dobre sam volje,za razliku od prethodnih dana kada sam bila jako tužna................
 
Ja sam ranije bila uvek ujutru nadrndana... A sad nešto više nisam8-)
Više mi nervoza ne zavisi od doba dana:razz:

Od kako sam se probudila pevam nešto,. mislim da sam sanjala i da me pesma zarazila u snu:?
Eh, a sinoć sam legla oko dva; ustala u 6:|
 
Osim što mi je sam čin buđenja mučan, i svako jutro pomislim isto: - O bože, danas stvarno neću moći , volim jutra i dobro sam raspoložena ujutru.
Ne pričam puno, ne kritikujem druge, samo tako... radim stuff...dolazak na posao, kafica, pošta, jogood, jabuka, ...
Jutros je baš bilo lepo. Hladno, a vedro vreme. Volim.

Dobro jutro.
 
mackica ns:
O, da i ja isto; čim mi zazvoni telefon za buđenje, ja pomislim - spavaću ČIM dođem s posla:lol: I tako već godinama ja ustajem samo sa razmišljanjem kada ću ponovo moći da spavam:razz:

i ja sebi obecavam da cu "veceras ranije u krevet" i tako 28 godina...:D
da sam ja nadrdana makar i jedan momenat u danu ja bih postrojila sve koji me nerviraju pa im izblebetala sve sto mi smeta....

Avesic, ja bih bila sretna da mi se desava to sto i tebi
 
ja sam baš "jutarnji tip". nije mi teško da ustanem, nikad se ne izležavam kad zazvoni sat, odmah sam na nogama i krećem u akciju. Jedino što ne volim ustajanje zimi, uvek mi je hladno.

Najbolje funkcionišem ujutro, sve poslove mogu da pozavršavam do 12, posle ručka nikad nemam inspiraciju i samo gledam kad će 5.:roll:
 
mackica ns:
O, da i ja isto; čim mi zazvoni telefon za buđenje, ja pomislim - spavaću ČIM dođem s posla:lol: I tako već godinama ja ustajem samo sa razmišljanjem kada ću ponovo moći da spavam:razz:


IDENTICNO!!!

Nisam ranoranilac i cesto pomislim, kako su srecni oni koji se sami bude u 7 kad god legli. Ja mogu biti nervozna samo kada legnem bas kasno a ustajanje u 7....samo u poslednjih par godina izbegavam takve situacije, jer sam shvatila da ja ne mogu da funkcionisem bez 8 sati sna.
 
ma ajde pre deset minuta rekoh ajde da se odjavim --- ma ova krsta,,,,,,,,,,

ljudi ja namestim moj telefon da zvoni u 06.50 ,, uzmem od muža i navijem ga u 07,00,,, onda moj telefon odzvoni ,, a njegov uzimam i nameštam ga za 07,15 ,,, yebeš mi m. ako ima neko lek protiv ,,,, a sećam se nekada beše -- sve lepo pa friško onako u zoru ,,, uh ,,, ma sve je u redu posle prve kave ,,, ali sve pre toga ??? evo sada mi je super ,,, a nisam ni doručkovala i da znaš tomi i neću da doručkujem ....--- nikada ,,, sada stvarno moram da se odjavim
 
Pošto svi pišu o jutru i buđenju,ajde onda ću i ja.................:-D
Mrzim ustajanje ujutro,svako jutro ustajem u 5 i 20 kao radnik nadničar;najbolje funkcionišem tamo popodne oko 5 pa sve do kasno u noć tj. jutro.
E lepi moji studentski dani..................gde su nestali.......................
Zato se vikendom ubijem od spavanja................:-D
 
Nekada mi je trebalo 2 sata od budjenja da dodjem k sebi, da podignem sistem polako, da proradim. Onda sam rodila decu. Sad, cim otvorim oci na nogama sam i krecem. Prva kafa me usporava jer je i dalje ostala navika da je gustiram, tako da gledam da poobavljam svasta pre nego sto se dohvatim kafe. Desi mi se da me na prvu jutarnju kafu natera strsna glavobolja kasno poslepodne. Navikao organizam, pa trazi svoje....
A raspolozenje... uglavnom dobro i veselo... novi je dan i tome se radujem.
 
Zvoni mi sat u 7.10 iskljucim ga, a mobilni zvoni kroz 5 minuta u drugoj prostoriji da bih morala da ustanem da ga iskljucim. Ustajem , bauljam imam jutarnju putanju i ritual oblacenja, sminkanja stavljanja u torbicu kojekakvih sitnica i potrebnih i nepotrebnih. Ukljucujem tv, gledam jutarnji program malo rts, malo bk, malo studio b. Nemam pojma kako se osecam ono dal sam nervozna dal nisam jer sam sva bunovna, sve do 10 sati. Tek tad nekako progledam. ;)
 
baki 75:
Zvoni mi sat -> iskljucim ga, a mobilni zvoni kroz 5 minuta u istoj prostoriji da bih morala da ustanem da ga iskljucim. Ustajem , bauljam imam jutarnju putanju i ritual oblacenja, sminkanja stavljanja u torbicu kojekakvih sitnica i potrebnih i nepotrebnih. Ukljucujem tjuner ( i pojacalo :) ). Nemam pojma kako se osecam ono dal sam nervozna dal nisam jer sam sva bunovna, sve do 10 sati. Tek tad nekako progledam. ;)

Otprilike isto kao i ti, sa malim izmenama :razz:
 

Back
Top