Зашто Срби мисле да их Руси воле?

комшија

Stara legenda
Poruka
90.989
~ АУТОРСКА ТЕМА ~

Руси су хладан северњачки народ, по менталитету далеко сличнији Скандинавцима него "разбарушеним" Балканцима односно Србима. Руси од Балканаца једино воле Бугаре, у које су заљубљени. Знају за Црну Гору, због мора, туристичких аранжмана али и одређеног броја њихових суграђана који живе у Црној Гори као у балканском Монте Карлу; данашња Црна Гора је богаташки playground па је то и разумљиво. За Србију млади Руси чак слабо и знају, јер се у школама више не учи о СФРЈ као у време Њега.
Сви они Срби који раде у Русији, а који нису овдашња руска агентура која тамо заправо одлази по задатке, јединствени су у ставу да Руси не зарезују Србе ни за суву шљиву.
Зашто онда Срби мисле да их Руси воле? осим тога што су "једини који нису бомбардовали Србију" и што су "исте вере"'?
 
Poslednja izmena:
Хвала што си ме послушао :)

Боље отворити теме типа Зашто нас Амери мрзе, али не примећују? или Зашто нас Руси воле, али не примећују?

- - - - - - - - - -

За Србију млади Руси чак слабо и знају, јер се у школама више не учи о СФРЈ као у време Њега.

Е ово вам је децо деградација од које патите ако сте одрасли као Титов пионир :hahaha:
 
~ АУТОРСКА ТЕМА ~

Руси су хладан северњачки народ, по менталитету далеко сличнији Скандинавцима него "разбарушеним" Балканцима односно Србима. Руси од Балканаца једино воле Бугаре, у које су заљубљени. Знају за Црну Гору, због мора, туристичких аранжмана али и одређеног броја њихових суграђана који живе у Црној Гори као балканском Монте Карлу; данашња Црна Гора је богаташки playground па је то и разумљиво. За Србију млади Руси чак слабо и знају, јер се у школама више не учи о СФРЈ као у време Њега.
Сви они Срби који раде у Русији, а који нису овдашња руска агентура која тамо заправо одлази по задатке, јединствени су у ставу да Руси не зарезују Србе ни за суву шљиву.
Зашто онда Срби мисле да их Руси воле? осим тога што су "једини који нису бомбардовали Србију" и што су "исте вере"'?

Ми их волимо, они нас не мрзе - сасвим довољно за један складан савез у борби против НАТО патке :per:
 
Е ово вам је децо деградација од које патите ако сте одрасли као Титов пионир :hahaha:

Смеј се ти али када се у Совјетском Савезу у школама учило о СФРЈ, учило се и да је СР Србија једна од шест република, па су млади то морали знати иначе кец из географије. А данас се о Србији као остатку СФРЈ не учи у школи, а знаш колико просечног младог Руса боли д. за Србију која нема ни море.
 
~ АУТОРСКА ТЕМА ~

Руси су хладан северњачки народ, по менталитету далеко сличнији Скандинавцима него "разбарушеним" Балканцима односно Србима. Руси од Балканаца једино воле Бугаре, у које су заљубљени. Знају за Црну Гору, због мора, туристичких аранжмана али и одређеног броја њихових суграђана који живе у Црној Гори као у балканском Монте Карлу; данашња Црна Гора је богаташки playground па је то и разумљиво. За Србију млади Руси чак слабо и знају, јер се у школама више не учи о СФРЈ као у време Њега.
Сви они Срби који раде у Русији, а који нису овдашња руска агентура која тамо заправо одлази по задатке, јединствени су у ставу да Руси не зарезују Србе ни за суву шљиву.
Зашто онда Срби мисле да их Руси воле? осим тога што су "једини који нису бомбардовали Србију" и што су "исте вере"'?

Kako ti ne dosadi covece.
 
Ми их волимо, они нас не мрзе - сасвим довољно за један складан савез у борби против НАТО патке :per:

Чуо сам да данас предводиш масовне демонстрације против НАТО због вежбе тих зликоваца у Младеновачком крају?
 
Смеј се ти али када се у Совјетском Савезу у школама учило о СФРЈ, учило се и да је СР Србија једна од шест република, па су млади то морали знати иначе кец из географије. А данас се о Србији као остатку СФРЈ не учи у школи, а знаш колико просечног младог Руса боли д. за Србију која нема ни море.

Ево ја познајем млађе Русе и сви су знали за Србију :lol:

Пази те титоистичке фарсе и лажи су могле проћи у доба пре интернета, где би ти сада ово рекао својим друговима, а ја због просторне удаљености не бих могао да демантујем :lol:

Чари интернета.
 
Kako ti ne dosadi covece.

А како вама не досади да онанишете на увек исту к*рву - Русију?

- - - - - - - - - -

Да ли ја то чујем неко кмечање?

Ма јок само питам. Чуо сам да ћеш данас бити главни предводник 100 000 Срба који ће спречити прву вежбу НАТО на тлу Србије!
 
Ево ја познајем млађе Русе и сви су знали за Србију :lol:

Пази те титоистичке фарсе и лажи су могле проћи у доба пре интернета, где би ти сада ово рекао својим друговима, а ја због просторне удаљености не бих могао да демантујем :lol:

Чари интернета.
Не лажи.
 
zato sto misle da je ljubav uzvracena :roll:

Ucila si u istoriji ali verovatno nisi naucila jer nisi bila na casu posto si tog dana vadila zub, koliko puta i kada nam je Rusija pomogla.

U skorijem periodu i nasi ljudi su pomagali njoj u borbama protiv ukrajinskih fasista ali se o ovome malo prica obzirom da ih hapse. Kao sto Bosnjaci pomazu muslimanima na Bliskom istoku u koju su slali armije vojnika a i ovi njima mudzahedine 90-ih. Kao sto je Hrvatska pomagala i pomaze jos uvek svojima na tom istom Bliskom istoku isporucujuci ilegalno naoruzanje koje se koristi u pokusaju svrgavanja Asada.
 
А како вама не досади да онанишете на увек исту к*рву - Русију?

Mi smo otvoreni, sto osecamo i mislimo to i kazemo. Ta iskrenost i dobrota je utkana u slovenski gen.

Kog ste vi gena?

- - - - - - - - - -

Ko su u stvari Hrvati poreklom, znam da ni sami ne znaju, ali sta sebe lazu? Da nisu od neke stare, jake i naravno bogate dinastije?
 

Back
Top