Lik iz knjige koji vas inspirise koji je bio vas uzor ili mu se posebno divite

nemam omiljenog lika,zašto bih ga imao,nemam 10 godina da imam omiljene likove,omiljene bendove,omiljene boje i brojeve itd

Kad si bezkarakteran...Zasto je lose imati omiljenu boju..?>znati sta volis..?Crno i crveno su oduvek bile moje boje...1 i 13 brojevi...Lk iz knjige...ELrik od Melnibonea...Tarzan-jer je na ubljem nivou strasno kolik oje Tarzan covek rastrzan izmedju 2 sveta ali bukvalno!Jednog u kojem je rodjen a drugom gde porkelom opripada-na kr4aju shvata da nse ne uklapa ni ju jedan..

- - - - - - - - - -

Definitivno Šerlok Holms !

Nije losh, dobro osmisljen karakter, steta sto je izmisljen...Dok Holidej(iako je pisani roman a ne knjiga) ali je stvarno postojao lik..
 
Meni je to Klodin iz Klodin u skoli, htela sam kao tinejdzerka da u svemu budem kao ona, i uspela sam i da je prevazidjem. Pisite i smicalice koje ste radili inspirisani tim likom. <3

Kakve bwe smicalice :think:

Zločin i kazna, Dostojevski, možda najbolji roman koji sam pročitao.

Raskoljnjikov...nije mi uzor, nit mu se divim...više prepoznajem sebe iz prošlosti u toj njegovoj 'filozofskoj dilemi', da tako napišem.
 
hehe ...u redu je :)

Ne moraš nekog da 'rokneš' da bi imao / la grižu savesti, I guess...

'Krivica kao poklon', to bi možda bila zanimljiva forumska tema...

Setih se završetka Heseove 'Igre staklenih perli', gde valjda učitelj umire na plivanju, i ostavlja učeniku kao 'poklon' krivicu, grižu savesti, koja će od njega napraviti boljeg čoveka, valjda tako nešto beše...

...
 
Poslednja izmena:

Back
Top