Sto se dobre ribe tripuju kad ih neko iskulira???

Pa to, to se I ja pitam?
Ajde muskarci ovo je pitanje za vas, kakvi su to muskarci I zasto se tako ponasaju? Sta je cilj, sta time zele da postignu?

i ja se to pitam
tj evo konkretno
zašto muškarac na fB POŠALJE MENI ZAHTEV za prijateljstvo
znači, na profilu mi slika sa porodicom...
koj će mi moj on u prijateljima

vidim imamo tri zajedničke prijateljice
s jednom sam baš dobra, ali je na putu, pa čekam da dođe da je pitam :ko ti je ovaj balvan što mi šalje zahtev???

Onom svom da sam pokazala, dosad bi mu već znao istoriju bolesti babe, šećer u trećem kolenu i te stvari
nego ćutim i ignorišem

ali me nerviraaaaaaa
Zašto to rade?
Ne verujem da hoće da razmenimo političke stavove...
 
a što miš da ako ti muško pošalje zahtev da je to da bi te muvo ?

- - - - - - - - - -

i što miš da su udate koje vole sa strane lujke ? :sad2:
:lol:

ne kažem odmah da bi me muvo
ali zašto šalje nepoznatoj ženi zahtev
ajde...logika????

ja za sebe samo kažem za ovo lujka
ostale poštujem tj njihove izbore...

- - - - - - - - - -


šta s esmeješ
zamisli da ga pitam
Šta hoš ti?
Maleni?

hahahah

ja moram ići
eto, malo sam se požalila...msm strašno!
 
Ja ne kontam to - ona ko zna kolko tipova odbije kad izadje u grad ili uopste bilo gde i sad kad neko nju iskulira to je ono kao mali smak sveta.:histericna::roll:

Razloga uvek ima - neko ima devojku, nekom se jednostavno ne svidja dovoljno, ima neku drugu u planu i jednostavno mu nije merak sad da se bakce sa njom...

Ali koji god da je njegov razlog to ne znaci da ona sad treba da odlepi.:lol:

Ima i onih koje to ne posmatraju tako - e one su obicno pametne, ali ova druga egomanijakalna stvorenjca stvarno ne kontam jbote :malav:

A ima i situacija da podivljaju...:besna:

-----

Ali simpaticno je gledati te scene.:lol:
Becenje ociju :zeek:, dizanje nosica :pms: i ljutito stiskanje zubica :tiganj:, a sve prozeto sa nervozom...:lol:
Ženska sujeta,valjda!Muškarac koji udara na žensku sujetu je p.der!Ne mora to biti stvarno, ali očigledno ne ume sa ženama.
P. S. Ponašanje devojaka ili žena koje si opisao u uvodnom postu je... "zaostali u razvoju"-tipično za klinke i tinejdžerke!
 

Back
Top