Sto se dobre ribe tripuju kad ih neko iskulira???

Ja ne kontam to - ona ko zna kolko tipova odbije kad izadje u grad ili uopste bilo gde i sad kad neko nju iskulira to je ono kao mali smak sveta.:histericna::roll:

Razloga uvek ima - neko ima devojku, nekom se jednostavno ne svidja dovoljno, ima neku drugu u planu i jednostavno mu nije merak sad da se bakce sa njom...

Ali koji god da je njegov razlog to ne znaci da ona sad treba da odlepi.:lol:

Ima i onih koje to ne posmatraju tako - e one su obicno pametne, ali ova druga egomanijakalna stvorenjca stvarno ne kontam jbote :malav:

A ima i situacija da podivljaju...:besna:

-----

Ali simpaticno je gledati te scene.:lol:
Becenje ociju :zeek:, dizanje nosica :pms: i ljutito stiskanje zubica :tiganj:, a sve prozeto sa nervozom...:lol:

Ako se "dobra riba" u momentu odbijanja iskompleksira i po*izdi znaci da nije stvarno dobra.
Dobre zenske znaju kako da prihvate i uspeh i poraz na polju startovanja.
Ne mora nuzno da znaci ako je odbijena da je problem ona sama, niti da je problem startovani mladic.
Ne mogu svi svakom da odgovaraju, svako radi na odredjenoj frekvenci.
Nekad je i bolje osetiti "korpu", naucis da nosis korpe, pa se neko nadje da ti ih ponese :cool:;)

Bolje nekad pokusati, pa makar taj neko i odbije. Ko ne pokusa nece znati.
Rizik stvara kapital :D
 
Ako se "dobra riba" u momentu odbijanja iskompleksira i po*izdi znaci da nije stvarno dobra.
Dobre zenske znaju kako da prihvate i uspeh i poraz na polju startovanja.
Ne mora nuzno da znaci ako je odbijena da je problem ona sama, niti da je problem startovani mladic.
Ne mogu svi svakom da odgovaraju, svako radi na odredjenoj frekvenci.
Nekad je i bolje osetiti "korpu", naucis da nosis korpe, pa se neko nadje da ti ih ponese :cool:;)

Bolje nekad pokusati, pa makar taj neko i odbije. Ko ne pokusa nece znati.
Rizik stvara kapital :D

Tako nekako...Samopuzdanje dolazi na isti način..

btw jes malo of topic, ali ruzan ti avatar izgleda nekako kao kineskinja koja puši pritom izuzeztno iritante face,nosa itd..

- - - - - - - - - -

pa ono kao ajd promeni :lol:
 
zato sto su muskarci postali cmizdrave seronje kojima je jedan od glavnih objektiva u zivotu da vorshipuju izjahane gologuzanke

nisu i ne fantaziraj, muškarci su muškarci-bez obzira na okolnosti, ako i izumemo nenke psajho slučajeve /kojih ima i kod žena/ ili versske devijacije, kojih takođe ima u svakom oblku danas (((:

- - - - - - - - - -

родила се љубав, узело се двоје бригадира :инлове:

ne da je teško, nego je nemoguće (:

- - - - - - - - - -

od prilike tako...Muda se uvukla u stomak većini

šta se ti šlihtaš nikovima koji nemaju definiciju života kao ti, niti približno na tu temu isto razmišljaju?
taj poriv nikako ne mogu da skapiram..
 
Vidi, nema žive osobe kojoj se ja šlihtam...To može i dotični da ti potvrdi odmah i sada ako je i dalje prisutan.

Činjenično stanje je da ima previše muškaraca koji nemaju niti jednu pravu mušku vrednost, pritom bi za gram p napravili od sebe budalu odavde do neba, donekle razumem, jadni ne mogu da biraju, ali opet šta ti vredi sve kad ispadneš majmun prema sebi .
 
Vidi, nema žive osobe kojoj se ja šlihtam...To može i dotični da ti potvrdi odmah i sada ako je i dalje prisutan.

Činjenično stanje je da ima previše muškaraca koji nemaju niti jednu pravu mušku vrednost, pritom bi za gram p napravili od sebe budalu odavde do neba, donekle razumem, jadni ne mogu da biraju, ali opet šta ti vredi sve kad ispadneš majmun prema sebi .

ma jasno, postoji svet formulisanih muškaraca koje vi drugi muškaarci ne cenite, jer niste kusali tu čorbu i najlakše je reći: to su gejevi, čičke, naki vaki..
 
ma jasno, postoji svet formulisanih muškaraca koje vi drugi muškaarci ne cenite, jer niste kusali tu čorbu i najlakše je reći: to su gejevi, čičke, naki vaki..

Forum sam po sebi stvara ozbiljne predrasude, stoga je kominikacija otežana u startu..

Ja ne bih gazio svoje principe ni za šta, to nema veze ni sa kime drugim do samnom . Pogotovo ne jurim raštimovane nazovi ribe, sreću koji imam pa mogu da biram, gledam da iskoristim u svim pravcima i na pravi način.
 
:rotf: pa nije da me ovde ne diraju-ali to sve frustrirano i sa snovima da pooše trandži, hbg nisam gandža, al mogu da ližu-ako čemu valjaju,mada sumnjam (((:

prvenstveno mislim da treba da biraš neki bez oštrih ivica i da nije mnogo težak..eto pa ti vidi dal se ispati da uopšte kupuješ :lol:;

Edit- u nekom paralelnom univerzumu .

Nezahvalni ste oboje, stvarno imam i novih na lageru:rumenko:
A umem i kolce da vodim:p
 

Back
Top