On visok, ona niska

Можда одем за викенд...

- - - - - - - - - -

Не волим Фриком сладоледе. Поготово не те са преливима, преслатки су ми.

moras sama da odes. i to mislim bolje ranije dok ima robe. kod mene do popodne ispraznili neke stvari. imaju boraniju 1 kg za 85 dinara...ali ljudi manje kupuju nego grasak. vole vise grasak.

- - - - - - - - - -

ove dve treba streljati odo u lager po 13 cokoladu iz lidla... 12 pojo za 5 dana :sad2:

palacinkica sa cokoladom topljenom unutra, a preko tricolor. :rotf:
 
burek <3
a sto si valjata (izraz za vrijednu, dobru zenu u bosni) :)))))

Не знам ја те разлике, бурек, пита...
Ово је са куповним корама, када је нафиловано, исечено па преливено умућеним јајетом са пивом и онда печено. Мислим да то није бурек :)
 
smoki im je odlican..upravo prozdraknula kesicu od 100 grama za samo 36 dinara. nije preslan kao original smoki, a nije bljutav ko ostali flipsevi. inace je gluten free.

- - - - - - - - - -

rum stanglice nekih 35 dinara 52 grama ...mljac mljac, htela da pazarim i beli cips, ali prc kod mene narod iskupovao taj cips. :(

- - - - - - - - - -

nasla japanske jabucice, ostalo ih bas malo bilo...uzela kulen i par japanskih jabuka. kulen je yuhorov.

- - - - - - - - - -

pomfritica i graska nema ni za leka..ni pizza podloga od 25 dinara. :(

- - - - - - - - - -

imaju neki margarin pola kg 104 dinara. pa ko jede margarin maze na hleb, eto prilike...na stranu sto su kod mene stajala samo 2 margarina jos. i kore z apite su im 54, neke mekane, nisu one lomiljve.

- - - - - - - - - -

instant kafa je odlicna, uzela sam onu sto je na akciji strong..bas lep ukus.

imaju i odlicna tijesta
lisnato, podloga za pizzu i jos jedno za rolnice
za one sto ne vole pravit tijesto
svjeza, nisu smrznuta
samo ne znam jesu ih kod nas vec uvrstili u ponudu

- - - - - - - - - -


75 i 85 posto kakao
one u tvrdom pakiranju cokolade
od mislim 125 grama
lidlove
 
imaju i odlicna tijesta
lisnato, podloga za pizzu i jos jedno za rolnice
za one sto ne vole pravit tijesto
svjeza, nisu smrznuta
samo ne znam jesu ih kod nas vec uvrstili u ponudu

- - - - - - - - - -



75 i 85 posto kakao
one u tvrdom pakiranju cokolade
od mislim 125 grama
lidlove

jel to testo stoji tamo gde stoje sirevi, mleka, jogurti? videla sam i lisnato testo i testo za pizzu. a ovo sto je nestalo su gotove smrznute podloge....bukvalno dzabe 25 dinara 1 podloga. ja testa u sustini ne volim...mogu da jedem, ali lisnata mi nisu nesto specijalno. tako da ne znam kakva su im...nisam pazarila zu zu koji je bio na akciji prvi dan. a da sam znala da sam uzela to zivo za pizzu, pa da razvucem sama...kontam da se razvuku, formiraju.

- - - - - - - - - -

cokolade vidjene :zcepanje:
 
jel to testo stoji tamo gde stoje sirevi, mleka, jogurti? videla sam i lisnato testo i testo za pizzu. a ovo sto je nestalo su gotove smrznute podloge....bukvalno dzabe 25 dinara 1 podloga. ja testa u sustini ne volim...mogu da jedem, ali lisnata mi nisu nesto specijalno. tako da ne znam kakva su im...nisam pazarila zu zu koji je bio na akciji prvi dan. a da sam znala da sam uzela to zivo za pizzu, pa da razvucem sama...kontam da se razvuku, formiraju.

- - - - - - - - - -

cokolade vidjene :zcepanje:

tamo stoji obicno
urolano je u papir za pecenje
samo razmotas u pleh
 
dakle, bila i ja u lindu
nista narocito
razocaravajuce mali izbor robe
npr samo jedna vrsta kis. pavlake koja je 200 din za kilo
ja mogu na pijaci da nadjem150 dih
takodje slab izbor kekseva itd
ima stvari koje su jeftine npr smrynuta hrana
deterdzent za sudove je takodje jeftin, ali ne valja za krivi k. vec sam i probala
mislim da su ljudi tamo otisli najvise ybog reklame
 
nemacka strudla od jabuka, trenutno na akciji, je njam njam...jabuke su seckane, ima malo suvog grozdja i cimeta.

ja stvarno ne znam al meni se svidja skoro sve sto sam kupila. tecnost za sudove ne znam kakva je, ja imam aro 5 litara (metro).

meni sad nije jasno po cemu se ceni ta tecnost. aro pere sudove ko i skuplje tecnosti i plus skida masne fleke s odece, bez da unisti tkaninu. skinuo je masnu fleku sa jakne, koja je dugo vremena bila na jakni, a tu fleku nije venish skinuo iz vise puta.

majonez je vitalov, cisto da se zna. :lol:
 
dakle, bila i ja u lindu
nista narocito
razocaravajuce mali izbor robe
npr samo jedna vrsta kis. pavlake koja je 200 din za kilo
ja mogu na pijaci da nadjem150 dih
takodje slab izbor kekseva itd
ima stvari koje su jeftine npr smrynuta hrana
deterdzent za sudove je takodje jeftin, ali ne valja za krivi k. vec sam i probala
mislim da su ljudi tamo otisli najvise ybog reklame

Jel ta tecnost za sudove ona zelena od litar i po? Kupila sam je i ja,al nisam jos probala,hocu da zavrsim feri.meni deterdzent treba samo za serpe,ostalo ide u masinu
 
Zlozi,tečnost za sudove cenim po tome koliko je gusta i koliko daje pene
Da je retka videla sam doduše odma
Al i da ne peni..to ne mogu da znam dok ne probam
Kupila sa beli od litar ipo i ja mislim da je razlika samo u mirisu

Inače lidl me podseća na tsv, znate te prodavnice ima ih svuda

Kupila sam i mast 119 din kilo joši u kantici
Al kad sam otvorila, a ono ostaci od čvaraka
******, oni nama šalju smeće,
Kakvi li su ti pilići bili lol što su se tukli oko njih
 
Neutralisaću nekome apetit za danas... sori bat jbg :lol:

stjuartlidl.png


Tviter me je pretekao za Stujart Lidl fazon :besan2:
 
Zlozi,tečnost za sudove cenim po tome koliko je gusta i koliko daje pene
Da je retka videla sam doduše odma
Al i da ne peni..to ne mogu da znam dok ne probam
Kupila sa beli od litar ipo i ja mislim da je razlika samo u mirisu

Inače lidl me podseća na tsv, znate te prodavnice ima ih svuda

Kupila sam i mast 119 din kilo joši u kantici
Al kad sam otvorila, a ono ostaci od čvaraka
******, oni nama šalju smeće,
Kakvi li su ti pilići bili lol što su se tukli oko njih

aro tecnost peni. ja kupujem ono od 5 litara za 270 dinara, bila je ranije (2016) i 250 dinara 5 litara i stavljam u dozer. posto mene mrzi da uzimam mala pakovanja, vise volim velika pa zaboravim kad sam kupila.

znaci lidlovu da ne kupujem kada potrosim ovu, a to ce biti za par meseci.

a mast kupujem ili trlic ili aro, a aro je zapravo trlic mast u aro pakovanju. :lol: kilo aro je ista cena bila kao i ta lidlova, nekih 120 dinara. nema ostataka od cvaraka, jedino sto se poznaje po ukusu da je svinjska mast, nije ona bez ikakvog ukusa, ali se u jelu ne oseti. i ne smrdi im mast, samo kad se lizne oseti se po ukusu da jeste mast.

- - - - - - - - - -

sad sam pogledala proizvodjac aro tecnosti je neki lavazza doo iz novog sada, i rekla bih da jeste gusta tecnost, sad sam je prevrtala. :lol:

- - - - - - - - - -

proizvodni pogon rimski sancevi :lol:
 
pa, je l' mis il se ubudjalo? buljim u monitor ali vidim samo neku braon sivu amorfnu masu.
ih, pa snikers bese povukao ceo kontigent proizvoda, onomad? isto nasli misa valjda...i, ne zaboravimo, nasu bonzitu ravanicku, sa sve bubasvabom izmedju kornfleksa i suvog grozdja :heart:

ali, nekontrolisano popvraca :mrgreen:
 
od aro sma kupovala - boraniju, grasak, spanac, kukuruz secerac, konzervirani pasulj (osim salatnog crvenog, koji je sladji), socivo u konzervi, paradajz u tetrapaku ili aro ili gurman, tecnost za sudove, tolet papir, koji je jeftiniji, a nista losiji od perfexa, jer je deblja rolana (osim perfex cotton like, taj perfexov je dobar), mast, barene filete paprike zimnicu, mesanu salatu, krastavcice kad moje nestane, ajvar mi se nijedan ne svidja, jer ovi jeftiniji su od barenih pa uprzenih paprika, ljute papricice ukiseljene, aro kafu kada je bila 80 dinara za 200 grama (nju ili c sam kupovala)...i brendirane stvari u metrou, jer su cesto imali akcije 1+1 koje jos ne mogu da prezalim, sto su smanjili broj proizvoda na tim akcijama. pa je moglo da s ekupi dve flase kecapa polimark mislim po ceni jedne i dijamant majonez, dve simka cokolade po ceni jedne

- - - - - - - - - -

cak su im i jogurti bili na akciji 1+1 zaboravila sma koja firma. ispadao jogurt 55 dinara litar.
 

Back
Top