On visok, ona niska

Kapiram da je većina videla bilborde... ispostavilo se da je u pitanju reklama za Lidl.

DopBvb5X0AAIGus.jpg



Na tviteru je ova slika podigla mnogo prašine, kažu da je reklama degradirajuća po žene, da sugeriše da je muškarac visokog kvaliteta, a ženina cena niska. Poziva se Lidl na odgovornost, traži smena direktora marketinga, priželjkuje Me too pokret i u Srbiji...


Kako vi to gospođe tumačite, jeste uvređene?

Kad procitah temu, pomislih da je stvarno rec o fizickoj visini partnera, pa mi nekako i simpaticno "On visok, ona niska", u prevodu moj slucaj:cool:
Elem, shvatih da je u pitanju reklama
Nisam uvredjena jer ne shvatam licno. Premda je reklama odbojna....
 
znaci nisam jedini koji je detektovao taj vajb kod tebe

A inače sam je bezazleno zezao na tu temu samo jednom, tamo na "žene pitaju, muškarci odgovaraju", jer je ona počela isto nešto da *****. A toga se sećam, jer sledeće što se dešava ja dobijam pp od moderatora koji mi kaže da je ne diram, jer su je već dovoljno tovarili na ženama.
 
A inače sam je bezazleno zezao na tu temu samo jednom, tamo na "žene pitaju, muškarci odgovaraju", jer je ona počela isto nešto da *****. A toga se sećam, jer sledeće što se dešava ja dobijam pp od moderatora koji mi kaže da je ne diram, jer su je već dovoljno tovarili na ženama.

Čudno obrazloženje od jednog moderatora.:lol:
 
Kapiram da je većina videla bilborde... ispostavilo se da je u pitanju reklama za Lidl.

DopBvb5X0AAIGus.jpg



Na tviteru je ova slika podigla mnogo prašine, kažu da je reklama degradirajuća po žene, da sugeriše da je muškarac visokog kvaliteta, a ženina cena niska. Poziva se Lidl na odgovornost, traži smena direktora marketinga, priželjkuje Me too pokret i u Srbiji...


Kako vi to gospođe tumačite, jeste uvređene?

Brate
ovaj svet je odlepio
pa vidis ti ovu situaciju sada
da je doticna visoka koliko i on mogla bi da blokira glavom informaciju o otvaranju I niko ne bi dosao u Lidl 11 oktobra da potrosi zadnje pare na njihovo smece od ponude

- - - - - - - - - -

Nisam videla reklamu, osim ovog sada. Muskarac zaista ima ulogu visokog kvaliteta, a zena niskih cena ili je to tako protumaceno na netu?

Meni je ok to „on visok, ona niska“ ;)

Cena je inace imenica zenskog roda a kvalitet imenica muskog
kakvu bi tek konfuziju izazvali da su obrnuli figure na bilbordu
ovako su pratili bar neku logiku
 
Постоји ли ишта данас а да се неко не нађе прозван, увређен, испровоциран,...?
Шта је са људима, за сваку ситницу кмече!?
Толико реалних проблема које можемо а не решавамо. Него се до бесвести тупи о глупостима.
 
Постоји ли ишта данас а да се неко не нађе прозван, увређен, испровоциран,...?
Шта је са људима, за сваку ситницу кмече!?
Толико реалних проблема које можемо а не решавамо. Него се до бесвести тупи о глупостима.

Ko kmeči? Armija nekih internet likova kojima je možda posao da kmeče, tj.da dižu frku i skreću ljudima pažnju na nešto. Ne bih ja to shvatala previše ozbiljno.
 

Back
Top