"LEKARI SU NAMERNO OSTAVLJALI PACIJENTE DA UMRU" Otkrio je monstruoznu spregu Hitne p

Moj deda kada je umro u Kamenici, prvo se javila pogrebna služba pa jje tek onda stric zvao bolnicu i dobio konačnu vest.

Strašno mi je da mislim da to rade.

Logično mi je da su pogrebne službe povezane sa njima, ipak je to posao, ali mi neverovatno da ubijaju ljude za 2-300 e.

Требали сте да угазите директора те погребне установе док вам не каже одакле му инфо.
 
mene zvali osiguravajuci lopovi kad sam imo saobracajku,to treba po metak svima

Па јес узо неке паре? Чујем један добио 450.000 за одштету...

- - - - - - - - - -

Требали сте да угазите директора те погребне установе док вам не каже одакле му инфо.

Па ил диспечер или шофер, сигурно није чистачица Зора
Него Мраки, које си ти годиште?

- - - - - - - - - -

me neeee nece lekari pustati da umru oni koji su zavestali svoje organe kakvi

Видите, на посо се иде да би узели плату а ако је неко способан он се снађе и за мало преко тога.
Комбинатора колико хоћеш. Мислим да су од свих служба најтањи ватрогасци. Шта они могу да муљају?
 
Pre godinu dana sam sasvim slučajno čuo za ovu priču od jednog od naj uticajnijih lekara u Srbiji.
Uprkos činjenici da smo klonja Evrope i da ne koštamo po' lule duvana ni kao narod ni kao država, ja ne mogu da prihvatim da ova priča prolazi ovako lagano.

Као прво, нисмо клоња Европе јер пуно параметара показује супротно.
Можда мислите на пусто материјално али и то дно дна може рационално да објаснимо.
Било како било не можемо да поредимо Србију са циганским неодговорним навикама
и уређену Европу са планским бандитским.

- - - - - - - - - -


Не питам каси отворио фирму.
Газда Св.Пера ме послао да испроверавам по Крсти.
Радимо много па се поткраде неко годиште да смо испустили.
Баш смо решили да искористимо ово пар топлих дана док не залади тамо од недеље.
 
Nikada u istoriji, osim u dva evropska slučaja u XX veku, i u jednom evropskom slučaju u XXI veku, nije javno iznošena nečija dijagnoza. Dijagnoza je tajna i ona ostaje između lekara i pacijenta. Ali... U Hitlerovom Trećem Rajhu, tokom tridesetih godina prošlog veka, javno su iznošene dijagnoze Hitlerovih političkih protivnika. Hitlerov Rajh je pao i sa tim je bilo završeno za oko pola veka. A onda je u Srbiji 90-tih gamad koja je bila na vlasti javno iznosila dijagnoze svojih političkih protivnika. Šešelj ili neki drugi politički pigmej iz SPS-a i/ili JUL-a dođe na televiziju sa papirima i kaže, otprilike, Vuk Drašković se lečio na psihijatriji tad i tad (i ima tu i tu dijagnozu), ili Vesna Pešić je u mladosti bolovala od te i te polne bolesti... Pih. Bruka. I krajem novembra 2015. godine, u Nikolićevoj i Vučićevoj Srbiji, ministar Zlatibor Lončar javno je iznosio dijagnozu izvesnog Aleksandra Kornica. Dakle samo u nacističkoj Nemačkoj, Miloševićevoj Srbiji, ali i u Nikolićevoj i Vučićevoj Srbiji. Vidite li sa kim smo 90-tih imali posla? I sa kim sada imamo posla?

- - - - - - - - - -

https://www.vesti.rs/Dvor/Oduzmite-im-pendreke-dajte-im-lopate.html
 
Daću lični primer kako pogrebna nema pojma ko je umro:


Moja baba je umrla i ujutru nas zvala pogrebna služba i kažu kako je Gordana umrla,baba se nije zvala Gordana nego Aneta,kada je umrla kažu ne znamo.



Sestre i doktori obavestavaju pogrebnike i za to dobijaju nadoknadu iako ne smeju to da rade,u Novom Sadu je pre par godina bila neka afera oko toga.
 
Moj deda kada je umro u Kamenici, prvo se javila pogrebna služba pa jje tek onda stric zvao bolnicu i dobio konačnu vest.

Strašno mi je da mislim da to rade.

Logično mi je da su pogrebne službe povezane sa njima, ipak je to posao, ali mi neverovatno da ubijaju ljude za 2-300 e.

Hriscanski nema sta. I nebeski.

Ali neka svi ce jednom zavrsiti u postelji ;)
 

Back
Top