bas me interesuje!

katarinat

Obećava
Poruka
57
Mislim da ste ,manje vise ,svi culi za onaj slucaj trogodisnje devojcice koja je silovana do smrti!?i slucaje gde npr.otac napada sopstvenu cerku itd.da ne pisem sve odvratne slucajeve!!! Nije mi jasna 1 stvar!kakav to covek ili bolje reci ne covek moras biti za takvo nesto????!!!!HAJDE NEKA MI TO NEKO OBJASNI ILI STA VEC!!! :-x
 
Ma, kud sam sad i otvarala ovu temu:x

Šta očekuješ ti da će ti sad neko reći, majke ti? da će neko napisati - da, ja sam takav, sa'ću ti objasnim zašto:roll:
Mislim daaaaj; kakav je - sigurno da nije normalan:idea:
 
Nemoj mnogo da istrazuje, da te ne proguta mrak
c015.gif
 
Такви нису присутни на овом форуму па не знам ко ће да ти да адекватан одговор!
Ја се просто згражавам на такве поступке и често сам се питала како могу ... али сам одустала од тражења одговора ... монструми су то, шта ту има да се објашњава?
 
Sharlote:
Stvarno, kakav odgovor ocekujes?! Takvi ljudi su bolesni, to se ne moze objasniti.

mislila sam ,sta vi mislite o tome,jer sam skoro gledala PIRAMIDU i bilo je nesto o tome i o uvodjenju smrtne kazne,htela sam da to napisem u temi ali mi izgledalo preopsirno i predugo!da li takvi ljudi zasluzuju SMRTNU KAZNU ili NE !???naravno da nisam mislila da ce se neko javiti i reci JA SAM TO I TO!
Cinjenica je da toga ima kod nas kao i pedofilije pa sam zato pokrenula ovu temu.Dakle,SMRTNA KAZNA ILI NE!!???? :?:
 
Smrt je nezna za takve osobe-zveri :evil: treba im onaj zatvor u americi gde ce zivotariti godinama sami zivi zakopani bez ikakvog kontakta sa zivima.gde ce svakoga dana prizeljkivati smrt a nje nigde nema :evil:
 
Bravo Bane.
Sve si rekao.
U takvim slucajevima lecenje i rehabilitacija su verovatno nemoguci, a i rizicni, jer dokaz da nisu izleceni moze da bude samo sledeci zlocin.
Isti je slucaj i sa serijskim ubicama.
 
Jeste mozda surovo, ali mislim da za neke slucajeve treba uvesti smrtnu kaznu. I po mogucstvu da se obese na trgu. Kao u srednjem veku. Mozda bi se neko i zaplasio time.
Ipak, to mozda moze da vazi za psihicki zdrave prestupnike, ljudi koji rade takve stvari su bolesni, ne znam da li bi ih to naucilo pameti. Protiv ove pojave bi mozda bilo bolje da se vise angazuju (ali stvarno) socijalne institucije.
 

Back
Top