Koga bi voleli opet da vidite na Ljisu?

Svakako, treba zabraniti ovakve teme.
spam.gif
 
pa, ti i takvi kao ti, svesno ili nesvesno, doprinosite njegovm problemu da bude veći problem
pšravite tu famu oko toga što čovek nije imao seks, ko da je to stvarno nešto bitno, kao da mu stvarno nešto fali
ih, čudna mi čuda, jaka stvar
uostalom, dečko sasvim dobro izgleda, mogla bi ti, petunija, da mu pomogneš, ništa ti ne bi falilo
zamisli koliko je tu akumulirane strasti, i kako mu je samo prošaran venama, baš kao što voliš

ozbiljno ovo kažem, ne da zezam tebe ili njega

da sam toliki filantrop, tebi bih prvom pomogla da se ušrafiš, al hbg nisam

- - - - - - - - - -

za sve postoji prvi put :lol:
da samo znaš sa koliko žara je petunija opisivala i objašnjavala koliko voli napet sa izraženim venama :lol:

kaže se proširenim venama
 
gubljenje nevinosti tj prvi sexualni čin nema veze i ne treba da ima veze sa finansijskim sstatusom, nego sa socijalnim veštinama, lova tu ne igra ulogu uopšte, lepota ili ružnoća taakođe ne igra ulogu,..glup nisi, samo si inafantilan..veruj mi da inteligencija nema veze sa skidaanjem mraka,najveći retardi to obave jako rano, ali ti si prekardašio i normalu, a retard nisi :lol:

Meni pare trebaju za psihoga, znam da imam probleme oko toga.

Ne mogu da nateram sebe da imam seks sa nekom devojkom koju ne volim, logican sled dogadjaja mi je ljubav pa seks.

ja ga lečim hbt, dok ga drugi truju,,on zamislio da mora da ima auto, bazen, vilu, račune na kipru da bi imao prvi sex :lol:

Ja bi da ebem zenu a ne narod :lol:

Doktorka za sex :lol:
Ni meni nije jasno kako već nije, jbt sa moje tačke gledišta to izgleda neizvodljivo ostati nevin do 29 ili koliko već :lol:

Lakse je nego sto mislis.

Neće ni mene da bude :lol:

Sedi tu, ako odes ode i zenskadija.

@Tema:
Atavizam i Andjelko
 

Back
Top