Novi jutarnji program RTS-a

miodragstankovich

Aktivan član
Poruka
1.178

Sudeci po ovom video snimku kanala "RTS Prikazuje" izgleda da se definitivno promenio jutarnji.Nova lica:
-Sanja Dragicevic Babic [iz emisije "Tako Stoje Stvari"]
-Nada Gogic [Spikerka jutarnjeg dnevnika]
-Branko Veselinovic [Spiker vecernjeg dnevnika]

Dusica i Dragana ostaju,a evo i citata sa sajta RTS-a:

Radnim danima, Jutarnji program Radio-televizije Srbije trajaće čak dva sata duže. Voditeljski par koji čine Dragana Kosjerina i Branko Veselinović, smenjivaće se sa drugim voditeljskim parom - Dušicom Spasić i Sanjom Dragićević-Babić. Vikendom ćemo se buditi uz pojačanje Jutarnjeg programa - Nadu Gogić.

Ovo sve pocinje 8.Oktobra .Kako ce izgledati,videcemo uskoro.
 
Kada će Srbi (i pre svega srpska deca) ponovo imati priliku da gledaju školski program na javnom servisu?

Bio je tokom leta,pocevsi od filmova itd a vikendom je nesto islo deciji...mada trebali bi da obnove.

- - - - - - - - - -

Ako ništa drugo , tu je Dragana Kosjerina...bomba, "najjača" cura srpskih televizija...

Ohooo pa ja nisam upoznat sa tim...znaci Dusica ne drzi vise prvo mesto? :D
 
E ovako...
Prošlo je malo više od dva meseca i evo mog zaključka o ovom "Novom jutarnjem":
Ovo je do sada najgori program,tačnije pravi copy/paste od TV PRVA.Ubedljivo...
Prvo što sam primetio kao copy/paste jeste vremenska prognoza u istom studiju.To se prvo pojavilo na Prvoj,pa su onda to preuzeli na RTS-u (da podsetim da je ranije vremenska prognoza bila u odvojenom studiju.) jer,bože,oni su najgledaniji,kako da sačuvaju gledaoce?
Druga stvar su ti glupi voditeljski parovi-Koji će tebi đavo voditeljski par,ako će jedna osoba da vodi k'o magarac prvu polovinu,a ova druga samo da dođe i da onu drugu,lakšu polovinu vodi? Džabe tebi takva vrsta programa,ako od početka nemaš oba voditelja...Na Prvoj su od početka Jovana i Srđan.
Elem,da ne odem daleko od teme zaključka,možda ne bi bilo loše kada bi došli neki davno zapostavljeni gosti,kao što su "Lepi Brka",Sanja Ilić,Vesna Dedić itd.
A ocena? Da ne bude nula,neka bude 1,5.Makar da znam zašto mi roditelji plaćaju pretplatu.
 

Prilozi

  • Screenshot_20181216-140709.jpg
    Screenshot_20181216-140709.jpg
    43 KB · Pregleda: 6
  • Screenshot_20181216-140801.jpg
    Screenshot_20181216-140801.jpg
    48 KB · Pregleda: 6
  • Screenshot_20181216-140847.jpg
    Screenshot_20181216-140847.jpg
    45 KB · Pregleda: 8
  • Screenshot_20181216-140946.jpg
    Screenshot_20181216-140946.jpg
    32,6 KB · Pregleda: 7
  • Screenshot_20181216-140959.jpg
    Screenshot_20181216-140959.jpg
    55 KB · Pregleda: 8
А шта си очекивао од тог ртс-а? По мени је ртс једно велико 0 од телевизије боља телевизија је била док је тијанић био на челу него овај додуше мало је смарао са репризама а садашњи нека се врати писању књига није за њега директорска фотеља трба да дође неко ко ће да слуша народ шта има да каже а не само како он каже и нема друге итд
 
Sterilno. ;(
Meni nedostaju radio ili televizijski jutarnji programi "ala Đoka Vještica". Bolje da dovedu Radu iz Beogradske hronike da vodi jutarnji program. Nije bitno da voditeljka bude lepuškasta, nego da ume da izvuče korisne informacije iz sagovornika, da ga pritera uza zid, da nađe odgovorne, da građanima reši problem, da ukaže na nedostatke...
A šta da radi novinar /voditelj kad mu u studio dođe mali čovek zvani Vesić (sa šprehfelerom)? Ne može ni pitanje da postavi. Mali čovek ima rafalnu paljbu floskula o uspešnosti gradske vlasti ... i to traje, i traje, i traje.... i dosadno je za medalju...:roll::thumbdown:
 

Back
Top