Crna Gora i Balkan 2118. godine

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zoran Jov

Elita
Poruka
16.194
Planovi tajnih vladara sveta da nasele Evropu afrikancima i azijatima više nije tajna. Ko je putovao po Zapadnoj Evropi video je da su Pariz, Berlin i Beč već postali arapski i crnački gradovi, kao i svi gradovi u tom trouglu, a i šire. E, ti isti tajni vladari sveta imaju planove i za naš region. Ključna zemlja za to je Crna Gora.

Godine 2118. ta država će se zvati Republika Karadag i imaće 3.500.000 stanovnika. Glavni grad, El-Podgorirs, imaće metro, hiljadu džamija i 1.500.000 stanovnika, naravno Arapa, crnaca i meleza, sa nešto malo starosedelaca, naravno muslimana.

Ovakve stvari se stidljivo najavljuju i preko literature: . Zanimljivo. Pogledajte samo imena gradova i broj njihovih stanovnika. Nije nemoguće. Šta mislite o ovome?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Hhahahha dobar pogled u budućnost. Tako su i prije 2000 godina starorimska elita prihvatila hrišćanstvo i postala rimska katolička kurija, zamijenili Saturnalije s novim nazivom Božić samo da sačuvaju sve svoje privilegije i svijetu kojim su nadirali razni narodi kroz vrata nacija na istoku preko Karpata. Ista peiča drugi pravac i religija doseljenika.

Ovi iz Brisela će svi da se prešaltaju kao i tad i nastaviće po starom.
 
Ubacuje ih i finansira MMF zarad sopstvene racunice. Merkelova odobrava jer su u deficitu sa radnom snagom i zbog prirodnog prirastaja, plus osigurava fotelje sebi i svojima.

I sta sad mi da se bunimo i protestvujemo zbog navale migranata na zapad, imamo i ovako problema sa siptarijom.
 
Bolje i bilo koja religija nego bez religije. Treba nam opijum i bič za narodnu stoku. Dati slobodu narodnoj stoci vodi ka intelektualnoj i kulturnoj degradaciji, moralnoj anarhiji i kompetitivnom individualizmu kakav danas imamo. Da li je Alah ili su Sveta Trojica sve je jedno.

Međutim nažalost mislim da ste potpuno obmanuti. Kada Arabljansko poluostrvo ostane bez nafte za tačno 47 godina, sa njim će se raspasti i moćan muslimanski kult koji oni tako posvećeno finansiraju i održavaju u životu. Ne mislim da se smeši svetla budućnost bilo kojoj religiji, pogotovo ne hrišćanskoj.
 
Naprotiv. Imamo iskustva sa društvima bez religije. Bolja su od onih religioznih. Dokazano. Slobode nema nigde, osim u prirodi. Govorimo o državama. Ostaje pitanje da li su današnji još uvek postojeći narodi toiko inferiorni da ih treba potpuno zameniti.

Kada Arabljansko poluostrvo ostane bez nafte tamo više neće biti nikoga, jer će se svi preseliti u Evropu, mada su se u Evropu daleko više doselili Arapi sa severa Afrike nego iz Arabije. Islam ima svetlu budućnost, barem za sada. Hrišćanstvo nema nikakvu.
 
Erdogan u Kelnu danas otvara najvecu dzamiju u zapadnoj Evropi.

1117340717.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Jovane gledaj džamije, sultan Erdogan osvojio ono gdje ni Fatih ni Sulejman nisu mogli nit prism.dit. Bez ispaljenog metka. I to sve zato što Švabe i ostali sa Zapada misle da je vrijeme religija prošlo radi naučnih postignuća. Kako su oni slijepi ni sami ne znaju da to kod muslimana ne pali. Samo nek se tješe, ovi dolaze da preuzmu u budućnosti.
 
Jovane gledaj džamije, sultan Erdogan osvojio ono gdje ni Fatih ni Sulejman nisu mogli nit prism.dit. Bez ispaljenog metka. I to sve zato što Švabe i ostali sa Zapada misle da je vrijeme religija prošlo radi naučnih postignuća. Kako su oni slijepi ni sami ne znaju da to kod muslimana ne pali. Samo nek se tješe, ovi dolaze da preuzmu u budućnosti.

Narode, ja sam rođen đe džamije nema, a i živim đe džamije nema. Niti ih gledam, niti slušam mujezine. Niti sam ikoga od njih uselio, niti će ti useljenici imati išta sa mojimn potomstvom, jer ga nemam iz inata ovakvom poretku. Može mi se tako. Misliš da je ovo slučajno? Pa to su najavili još davne 1924. godine. Pisao sam o tome ovde. Za sto godina Evropa će biti kontinent sa crnom populacijom i muslimanskom verom. A 2024. nije daleko. Pa Krstarica je pisala o tome - https://www.krstarica.com/vesti/svet/frapantno-evropa-ce-biti-muslimanski-kontinent - a forum uklanja ovaj link kad god ga postavim. Kakav je to način da ti mene prozivaš za to što neko useljava muslimane u Švabiju, kao da ja imam nešto sa tim, a meni se ne dozvoljava da ti odgovorim? Nema smisla.
 
Nećemo lako ako šerijat zavlada Evropom. Kad budu većina vrlo lako će promeniti državno ustrojstvo. Pitanje je vremena kada će se Francuska nazvati Islamskom Republikom Francuskom. Ne bih voleo da gledam taj film. I već gledam gde ću se preseliti. Ojha. Ende. Ende und aus.

Tesko da ce zavladati serijat jer je tesko izvodljiv i u muslimanskim zemljama. Ali da ce se Evropljani islamizovati, to ce biti. Buduci potomci ce biti nesto nalik melezima. Sto i nije lose jer melezi vole sunce a i buduca evropska temperatura i klima ce biti nesto nalik suncanom Fidziju sa svakakvim tektonskim potresima i poplavama.


Da ne mislis da imam nesto iskljucivo protiv nemaca, francuza i drugih zapadnih tvorevina (a imam), ili nesto protiv tebe licno. Kazem samo da je ovo sa muslimanizacijom logican sled dogadjaja jer se zapad okrenuo zlu i moraju biti kaznjeni.

Kao sto i muslimane stize kazna jer piju alkohol iako im je po Kuranu zabranjeno.

"Najmanje 27 ljudi je umrlo, a više od trista osoba ima simptome trovanja zbog pijenja ilegalno proizvedenog alkohola u Iranu, objavile su tamošnje hitne službe, prenosi Rojters".
 
Tesko da ce zavladati serijat jer je tesko izvodljiv i u muslimanskim zemljama. Ali da ce se Evropljani islamizovati, to ce biti. Buduci potomci ce biti nesto nalik melezima. Sto i nije lose jer melezi vole sunce a i buduca evropska temperatura i klima ce biti nesto nalik suncanom Fidziju sa svakakvim tektonskim potresima i poplavama.


Da ne mislis da imam nesto iskljucivo protiv nemaca, francuza i drugih zapadnih tvorevina (a imam), ili nesto protiv tebe licno. Kazem samo da je ovo sa muslimanizacijom logican sled dogadjaja jer se zapad okrenuo zlu i moraju biti kaznjeni.

Kao sto i muslimane stize kazna jer piju alkohol iako im je po Kuranu zabranjeno.

"Najmanje 27 ljudi je umrlo, a više od trista osoba ima simptome trovanja zbog pijenja ilegalno proizvedenog alkohola u Iranu, objavile su tamošnje hitne službe, prenosi Rojters".

U Evropi će biti lakše izvesti ga nego u arapskim državama. Baš me briga šta će biti Evropljani u budućnosti. Moji potomci neće učestvovati u tome. Ne dam da se rode i žive u takvom svetu. Kome smeta neka me tuži gradskoj čistoći. Klima je već sada ovde postala nepodnošljiva (kolebljiva), a kao na Fidžiju neće biti nikada, jer je dotični u tropskom pojasu, osim ako se ne promene polovi. Knjigu u šake.

Baš me briga šta imaš protiv bilo koga i čega. Ako imaš nešto protiv mene to treba da razrešimo izvan foruma, jer ovo što činiš protiv mene po forumu je ispod svakog nivoa. Šta je to "muslimanizacijom"? Nikad čuo. Ko izmišlja nepostojeće reči? Šizofrenici.

Ko god konzumira alkohol treba da ga stigne kazna.

Ma je li moguće da toliko piju u Iranu? Naučili od Rusa.

- - - - - - - - - -

Crna Gora i Balkan 2118. godine su baš dobri

Mog uma delo.
 
Erdogan u Kelnu danas otvara najvecu dzamiju u zapadnoj Evropi.

1117340717.jpg

Koga je briga za Erdogana i za Keln (Köln, nekadašnji francuski Kolonj - Cologne), i za zapadnu Evropu, i za sve džamije?

Beć nam je bliži...

Wien mosque.jpg


- - - - - - - - - -

Nepismeni su i muslimani pa osvajaju pismene zapadnjake. I prisvajaju njihove zene.

Nepismeni, ali svi do jednoga pismeniji od tebe. Baš me briga šta sve osvajaju i koga prisvajaju. Mnogo će me oštetiti. Ojha.

- - - - - - - - - -

Ne napadam nikoga, samo potvrđujem jer imam ličnog iskustva da se već sad vidi razlika po Zap. Evropi od prije recimo 13 godina i danas.

Moja majka je Austrijanka, a otac Crnogorac. Sećam se Beča iz 80-tih godina prošlog veka, kad sam bio dete, pa iz 90-tih, kad sam bio tinejdžer, pa iz prvih godina ovog veka, kad sam bio momak, i najzad od pre godinu dana... to nije isti grad... niti ima iste žitelje... ma nije ni ista država. Dobro je što još uvek ne primaju migrante u policiju. Ako to učine - trajno su izgubili državu. Isto važi i za Francusku, kao i za sve ostale ugrožene države.
 


To ti kazem, udri brigu na veselje. Nemacka ima svoju karmu i mora da je odradi.

Površno razmišljanje, kao i uvek do sada. Ne znam kakve veze ove nebuloze imaju sa ovom temom. Karma ne postoji, jer kad bi postojala svi bi nazadovali. Reinkarnacija - da, ali bez karme. Karma - ne. Oni koji su izmislili karmu ne boje se karme. Boje je se samo oni koji su slabi, da ne kažem ovce za šišanje. Onaj ko tvrdi da postoji karma ima samo jedan problem - da dokaže kada i zašto je prvi put nešto ili za nešto ispaštao. To još niko nije pronašao. Pametnom dosta.

- - - - - - - - - -

karma ne postoji

Naravno da ne postoji.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top