Изигравање будале

Приметила сам (да, и овде, на форуму) да неки људи стално изигравају будале. Оно, праве се тупавијима него што заиста јесу. Ваљда.

Да ли сматрају да је шармантно бити поглуп, неспретан, или оно што керовође често кажу за свог пса - блентав.

Шта је узрок тој појави чак и код поприлично маторих људи? Да ли мисле да тако делују младо и весело?

Ne znam zašto je teško verovati da ima puno tupavih i blentavih ljudi. Ne mora da znači da se neko pretvara, možda je jednostavno takav.
 
Приметила сам (да, и овде, на форуму) да неки људи стално изигравају будале. Оно, праве се тупавијима него што заиста јесу. Ваљда.

Да ли сматрају да је шармантно бити поглуп, неспретан, или оно што керовође често кажу за свог пса - блентав.

Шта је узрок тој појави чак и код поприлично маторих људи? Да ли мисле да тако делују младо и весело?

Da, ima toga. Ali ne nervira me i ne osuđujem to.
 
Ne znaju da je Intelligence new sexy.

Verovatno su taj tip ljudi, glupiraju i podsmevaju se svemu ne gledajuci sebe..No oni su najmanji problem, samo ignorisati.

- - - - - - - - - -

Sto sam pojeo sad odlicnu salatu. Paradajz, krastavac, crni luk, malo maslinovog i prepecen hleb. Uf...

bon apetit

- - - - - - - - - -

Не видим повезаност.

da se druze i glupiraju, uglavnom...isto je za takve osobe i na forumu, na kom nema mnogo druzenja vec sudara na intelektualnom nivou, ili kojem vec...

- - - - - - - - - -

asocijalne pojave zeljne paznje po svaku cenu iliti attention droplje

i ovaj da kaze nesto pametno, dezurni Djole...
 
Krajno konzervativno ponasanje je nepozheljno isto koliko i krajnje neozbiljan losh i vulgaran humor, iako smatram da oba tipa licnosti imaju identicne psiholoske karakteristike .. I negativno utichu na okolinu. Takva nesigurnost ili nesposobnost razlikovanja, percipiranja humora/shale poprilicno govori o nestabilnom karakteru a donekle i samoj inteligenciji pojedinca.
 
Možda te momente ne deli sa tobom, ili sa forumašima.

Неки из непознатог разлога мисле да им је форумска мисија забављање других.

- - - - - - - - - -

Je l je osho rekao da je ozbiljnost najveca bolest duse, a zaigranost najvece zdravlje...:lol:

Управо се заиграност не може поредити са блентавошћу и говеђим шалама.
 

Back
Top