Изигравање будале

електрика

Zaslužan član
Banovan
Poruka
122.448
Приметила сам (да, и овде, на форуму) да неки људи стално изигравају будале. Оно, праве се тупавијима него што заиста јесу. Ваљда.

Да ли сматрају да је шармантно бити поглуп, неспретан, или оно што керовође често кажу за свог пса - блентав.

Шта је узрок тој појави чак и код поприлично маторих људи? Да ли мисле да тако делују младо и весело?
 
Приметила сам (да, и овде, на форуму) да неки људи стално изигравају будале. Оно, праве се тупавијима него што заиста јесу. Ваљда.

Да ли сматрају да је шармантно бити поглуп, неспретан, или оно што керовође често кажу за свог пса - блентав.

Шта је узрок тој појави чак и код поприлично маторих људи? Да ли мисле да тако делују младо и весело?

Oni to i jesu samo bez onog šarmantno

U reali glume

ovde ne moraju .... štiti ih monitor
 
A bogami rade tu i supstance poput etanola, raznih medikamenata i ostalih psihoaktivnih stimulansa

- - - - - - - - - -

Најзанимљивије је што такве људе углавном сматрају 'позитивнима' а оне који не регресирају на ниво детета из петог основне сматрају надрцима и преозбиљнима.
pa zabavljaju ih

- - - - - - - - - -

A neki su i stvarno blentavi:rumenko:
 
Мени је битно да нису злонамерни, злопамтила, као и у животу.

Шта раде са собом, да ли тако скрећу пажњу, или су стварно такви уопште ме не занима.

Фасцинантнији су ми они који овде дођу да проспу сву своју негативну енергију, јед, мржњу и немоћ који су им се накупили током живота.

Али, они нису тема.
 
Мени је битно да нису злонамерни, злопамтила, као и у животу.

Шта раде са собом, да ли тако скрећу пажњу, или су стварно такви уопште ме не занима.

Фасцинантнији су ми они који овде дођу да проспу сву своју негативну енергију, јед, мржњу и немоћ који су им се накупили током живота.

Али, они нису тема.



negativna energija jed mrznja i nemoc se nakupila svima. jednostavno u takvom svetu zivimo. mnogo je iskrenije normalnije i korisnije pricati o tome nego praviti sajber mece dobrici utociste u koje cemo bezati praveci se da realan svet ne postoji i da je sve ok
 
Не, не, Доцо,нисам мислила на искреност, наравно да треба да будемо искрени, мислила сам на троваче, а овде их има баш много.

Знаш кад си годинама овде и од особе никада, али никада не прочиташ нешто позитивно, весело, вечито нешто мрсомуди, критикује, напада...
 
Мени је битно да нису злонамерни, злопамтила, као и у животу.

Шта раде са собом, да ли тако скрећу пажњу, или су стварно такви уопште ме не занима.

Фасцинантнији су ми они који овде дођу да проспу сву своју негативну енергију, јед, мржњу и немоћ који су им се накупили током живота.

Али, они нису тема.

Откуд ти знаш да они нису злопамтила и злонамерни. Многима се омакне па се покажу у свој својој горопади.

Зато се и питам што глуме идиоте.

- - - - - - - - - -

Још испада да је срамота бити одрастао. Не знаш да се забављаш јeботе.
 
Откуд ти знаш да они нису злопамтила и злонамерни. Многима се омакне па се покажу у свој својој горопади.

Зато се и питам што глуме идиоте.

- - - - - - - - - -

Још испада да је срамота бити одрастао. Не знаш да се забављаш јeботе.

Ако му се омакне, значи да није тако безазлен каквим се представља.

А нико то не може дуго да крије, чак ни на форуму.

Ко каже да је срамота бити одрастао...

У мени првој чуче две особе, једна која је јако озбиљна, и свему приступа озбиљном анализом, друга је потпуно детињаста и неозбиљна.

Зависи и од тренутка и од особе, на ком ћу нивоу комуницирати.
 
То ти причам. Све хахаха хихихи а кад те набоде, не знаш где ти је дупе а где глава.

Па, ок, изнабадамо се међусобно и идемо даље :lol:

Овде свако може да буде оно што је одувек желео, једини је проблем што, пре или касније, право ЈА исплива, и ето незгодације.
 
Па, ок, изнабадамо се међусобно и идемо даље :lol:

Овде свако може да буде оно што је одувек желео, једини је проблем што, пре или касније, право ЈА исплива, и ето незгодације.

Не знам, ја форум не сматрам балом под маскама.
 
Не знам, ја форум не сматрам балом под маскама.

Али јесте, а постоји и лов на вештице, игре разоткривања су баш актуелне...

Никада нисам могла да схватим то периодично мењање никова (сем ако се неко не одјави, па се предомисли, или је заборавио шифру после дужег одсуства), а онда се играмо погађања ко се иза тог ника крије ( мени никад не пође за руком да откријем).

Мада ме много и не занима, ко хоће, пусти ми поруку на пп да се представи, ко не, идемо испочетка, као да се никада нисмо "знали".

А неки људи баш воле да чачкају ко је заправо особа А, да ли лаже или не, да ли су слике заиста њене, да ли је заиста била у позоришту и тако...

Е, кад неко стално мења своје никове, помислим да можда неко време жели да буде неко други.
 
Ti su najgori, a sto je najzanimljivije upravo takvi su miljenici vecine forumasa

И ја мислим. То ти је она појава кад ти није јасно у чему је квака.

Паде ми на памет избор за најлепшу фотографију на икс/ипсилон подфоруму где сви као овце дају највише поена слици која не вреди пет пара.
 
Poslednja izmena:

Back
Top