Bioenergija

Inkognito9G9

Početnik
Poruka
16
Eee ovako,nedavno sam iznenada nekim "cudom" dobio bioenergiju.

Pa me sad interesuje kako se koristi,kako leciti druge i te stvari.

Znaci,ovo se odnosi na one koji znaju nesto o ovoj temi i one koji posediju bioenergiju. :D
 
Haha NE,konkretno osecam magnetno polje izmedju ruku,trnjenje i toplotu,
nekad mi se cak i kasika lepi za telo.
Stvari koje si ti naveo su ekstremni slucajevi,a savijanje kasike je telekineza,a to za sad nemam,hahah. :D :D

Postoje organizacije koje daju velike pare ako uspes da dokazes da posedujes nadprirodne sposobnosti... bioenergija je jedna od tih sposobnosti.
Bogat si care, samo napred!
 
Eee ovako,nedavno sam iznenada nekim "cudom" dobio bioenergiju.

Pa me sad interesuje kako se koristi,kako leciti druge i te stvari.

Znaci,ovo se odnosi na one koji znaju nesto o ovoj temi i one koji posediju bioenergiju. :D

опустиш се и лагано, лагано, лагано помераш шаке изнад свог тела док не осетиш...
кад осетиш, препустиш се и следиш талас.
неко време вежбај искључиво на себи.

- - - - - - - - - -

Postoje organizacije koje daju velike pare ako uspes da dokazes da posedujes nadprirodne sposobnosti... bioenergija je jedna od tih sposobnosti.
Bogat si care, samo napred!

ниједан вид енергије није натприродан.
свако би могао да користи шта има...
кад би поверовао.
 
опустиш се и лагано, лагано, лагано помераш шаке изнад свог тела док не осетиш...
кад осетиш, препустиш се и следиш талас.
неко време вежбај искључиво на себи.

- - - - - - - - - -



ниједан вид енергије није натприродан.
свако би могао да користи шта има...
кад би поверовао.

Tacno tako,samo sto su mnogi ljudi skeptici. :)
 
Wtf, šta je bioenergija? :D

Ja znam da se ovaj izraz generalno koristi da se označi energija koja se dobija iz nekih obnovljivih izvora, tačnije iz bioloških izvora poput drveta, stajskog đubriva, algi... ali sumnjam da se na to ovde misli. :confused:

Jel to neka energija kojom zrače ljudi?
 
Wtf, šta je bioenergija? :D

Ja znam da se ovaj izraz generalno koristi da se označi energija koja se dobija iz nekih obnovljivih izvora, tačnije iz bioloških izvora poput drveta, stajskog đubriva, algi... ali sumnjam da se na to ovde misli. :confused:

Jel to neka energija kojom zrače ljudi?

Od energije se sastoji sve,i svi ljudi imaju mogucnost da tu istu energiju koriste kako bi lecili i pomagali ljudima,e sad samo je pitanje u tome,ko je oslobodio bioenergiju,a ko nije i u jacini iste.
 
Bioenergija je manifestacija pete osnovne sile u prirodi (tzv. torzionog zracenja iliti tamne energije/materije) i istrazivanja o njoj su u zapadnom svetu cenzurisana tokom XX veka da bi se sakrio destruktivan karakter civilizacije bazirane na elektrifikaciji i digitalizaciji (i bolje prodavali uredjaji konstruisani na tim principima - dakle radi se o vrsti kapitalistickog marketinskog trika), vrlo prosto i jednostavno.

Bez obzira na teorijske nedoumice, jasno je da ova sila postoji i to je odavno eksperimentalna realnost. Imate fenomene psihokineze, telepatije i slicne koji su u SSSR-u jasno dokazani, snimljeni i dokumentovani, kao i mnostvo knjiga u bibliotekama koje se bave tom tematikom.

Oko ove price se vrte astroloigija, akupunktura i radiestezija (sila koju je jedan francuski lekar krajem XVIII veka nazvao animalni magmetizam u startu je zapravo trebala da objasni mehanizam delovanja planeta)

Primer, Nina Kulagina prilikom izvodjenja telekinetickog eksmerimenta:

th
 
"Torziona polja predstavljaju gigantski protok informacija i obrazuju zajednički beskonačni sistem u kom je brzina prostiranja trenutna (koncept vremena ne postoji).

Pošto se rotira planeta, Sunčev sistem, galaksija, to je torzionim poljima sve okruženo. Čovjek, kamen, drvo, planeta su okruženi torzionim poljima koja međusobno djeluju, mijenjajuči i stvarajući nova torziona polja.

Čovjek se ne rotira, ali generiše torziona polja različitog intenziteta. Naučnici vjeruju da je misao - torziona materija iz kojih se sastoji polje i može uticati na torziju čovjeka."
 
Чекај, торзија је увијање, тако да термин торзионо поље не описује природу поља, већ само геометрију
 
Торзијска поља настају класичним центрифугирањем или густоћом момента центрифуге (на макроскопском нивоу). Карактеристике торзијских поља битно се разликују од карактеристика електромагнетног и гравитационог поља. Торзијска поља имају аксијалну симетрију, за разлику од електромагнетних и гравитационих поља која имају централну симетрију. Постоје и десна и лева торзијска поља (овисно о класичној центрифугирању центрифуге или ротацијске оријентације).
Торзијска поља преносе информације без преношења енергије, а шире се кроз физичке медије без интеракције (у традиционалном смислу) са овим медијумом. Али ширење торзијских поља мења стање спина физичких медија. Тако се торзијска поља могу детектовати различитим врстама детектора. Торзијска поља не могу бити заштићени од већине материјала, али могу их заштитити материјали са одређеним спин-структурама. Доња граница брзине торзијског сигнала процењује се на 109ц, где је ц брзина светлости.
http://www.thunderbolts.info/forum/phpBB3/viewtopic.php?f=10&t=969

** Ако се челична кугла која се брзо врти и једнака лопта која се не врти, бацају према горе истовремено и истом брзином, зашто кугла која се врти и пада брже од кугле која се не врти?
 
„Русија ће још дуго остати монополиста торзијских технологија. Промене технологије довешће до промене у индустрији, а ове промене у основи неминовно ће довести до промене надградње - до промене целог система друштвено-економских и геополитичких односа, као и до фундаменталне промене у проблемима међународне безбедности. Ове промене ће неминовно доћи из Русије, и, како то парадоксално звучи у условима наше стварности, Русији је предодређено да уђе у ново доба."
https://sokrovennik.ru/material/torsionnye-polya-budushhaya-realnost-chelovechestva
 
Bas se on razume :lol: Bolje da pitamo drugove masone sta misle o tome
200px-Dollarnote_siegel_hq.jpg

https://www.ekspres.net/intervju/srbija-je-i-masoneriju-bacila-u-blato
O bratstvu slobodnih zidara, o njihovom uticaju i moći gledamo i u TV seriji „Senke nad Balkanom” Dragana Bjelogrlića, razgovaramo sa grand komanderom Vrhovnog saveta Škotskog reda Dragutinom Zagorcem, majstorom najvišeg 33. stepena:
"I danas nauka tumači kako su nastale Piramide u starom Egiptu, na koji način je inženjerstvo to radilo, kako je to moguće u to doba bilo. Smatra se da su arhitekte tog vremena, kao članovi masonskih loža, čuvali tu svoju nauku, nisu je davali profanima da ne bi potrošili to znanje. Znači, masonerija u izvornom, osnovnom, konstitutivnom smislu je izvanredna i vrlo korisna organizacija. Imala je produhovljenost, nauku, kulturu, broj članova koji su gledali da pomognu svom društvu. Ne govorim o ovom vremenu, u kojem živimo. Nažalost, masonerija je danas sebe više isprofanisala nego što su je isprofanisali oni koji nisu njeni članovi."
 

Back
Top