KAKO JE UBIJALA UDBA: Jugoslovenska INDUSTRIJA SMRTI za dva meseca likvidirala 59.000

Nisu komunisti ubijali bez razloga , nikada.

:eek:....... па, јбт.... да ли си ти нормалан???!!! Немој да ме провоцираш да почнем да ти пишем овде
о случајевима за које знам и имам документацију - не бламирај се !!!
 
:eek:....... па, јбт.... да ли си ти нормалан???!!! Немој да ме провоцираш да почнем да ти пишем овде
о случајевима за које знам и имам документацију - не бламирај се !!!
Ti nemas dokumentaciju da si zreo a kamoli nesto drugo ...
Hahaha.
 
Ti nemas dokumentaciju da si zreo a kamoli nesto drugo ...
Hahaha.
Х

Хехехе..... па хвала Богу да немам такву документацију - А ТИ АКО ЈЕ ИМАШ ТО ЈЕ САМО НАПИСМЕНИ ДОКАЗ ДА СИ ЗРЕО ЗА "ЛАЗУ ЛАЗАРЕВИЋА" јер само ово радиш ............

. .
 
dobro covek kaze, samo je pitanje koji su to razlozi :zper:
Dosla nova pravila , revizije i keramicari u tajnoj sluzbi...

Zlatno doba! Cg mafija i patriote po Bgu sto bi rekli Srbi po zanimanju.

Takav olos je u komunizmu barem 80ih bio exportovan u inostranstvo da tamo ebu i pljackaju a ne u domovini... Ovi danas prvo prevrnu Bg pa se skrivaju po Makedoniji [emoji23]
 
Х

Хехехе..... па хвала Богу да немам такву документацију - А ТИ АКО ЈЕ ИМАШ ТО ЈЕ САМО НАПИСМЕНИ ДОКАЗ ДА СИ ЗРЕО ЗА "ЛАЗУ ЛАЗАРЕВИЋА" јер само ово радиш ............

. .
Mito sta te uzbudilo veceras, Parovi , Farma?!

Jos uvek se emituje , uzivaj u demokratiji.

Zasto glumis poluliberala a lozis se i dan danas na Milosevica i Miru Markovic?
 
Dosla nova pravila , revizije i keramicari u tajnoj sluzbi...

Zlatno doba! Cg mafija i patriote po Bgu sto bi rekli Srbi po zanimanju.

Takav olos je u komunizmu barem 80ih bio exportovan u inostranstvo da tamo ebu i pljackaju a ne u domovini... Ovi danas prvo prevrnu Bg pa se skrivaju po Makedoniji [emoji23]

dobro de sto se oman ljutis? nije da sam te napao da vratis stan i vikendicu u prirodnom rezervatu sto ti deda udbas dobio za "pozrtvovanost" sluzbi :cool:
 
dobro de sto se oman ljutis? nije da sam te napao da vratis stan i vikendicu u prirodnom rezervatu sto ti deda udbas dobio za "pozrtvovanost" sluzbi :cool:
Ponosan na dedu ,. nije ni stan i vikendicu dobio iako su mu nudili, sagradio je kucu. Prodao sam je i kupio vecu uz doplatu na boljoj lokaciji, uspomene cuvam.
Udba je bila ozbiljna sluzba , to u sta se pretvorila 80ih i 90ih to je sve uticaj politike i tragicnih okolnosti , raspada te drzave.
Zabrinjavajuci su ovi nazovi liberali koji i dan danas zive u komunistickim stanovima i pljuju po tom vremenu a ne vide u kakvoj rupi od drzave danas zive... to je ozbiljno stanje nesvesti.
A odavno bio 5 oktobar , sloboda i demokratija , kapitalizam i lgbt prajdovi.
 
Poslednja izmena:
quote_icon.png
Оригинал поставио eremita
Хехехе..... па хвала Богу да немам такву документацију - А ТИ АКО ЈЕ ИМАШ ТО ЈЕ САМО НАПИСМЕНИ ДОКАЗ ДА СИ ЗРЕО ЗА "ЛАЗУ ЛАЗАРЕВИЋА" јер само ово радиш ............

. .





Mito sta te uzbudilo veceras, Parovi , Farma?!

Jos uvek se emituje , uzivaj u demokratiji.

Zasto glumis poluliberala a lozis se i dan danas na Milosevica i Miru Markovic?

:eek::eek::eek:

Ништа НЕ ГЛУМИМ --- ја сам Србин православне вероисповести, подржавам Равногорски покрет и монархистички сам настројен!

п.с.
Свињарије типа "парови" или "фарма" - НЕ ГЛЕДАМ осим десетак секунди док не променим програм...
 
Srbima je bilo najvaznije da su dobro ziveli par godina pa i danas drze slike Tita na zidu i prisecaju se kako je bilo extra.



A za gomilu streljanih ih nije briga ocigledno.

To je kao kada bi sada SNS streljao DOS-ovce iako su Srbi, a ostatak bi rekao ma ko ga j.be bitno je da sam dobio 2 hiljade na kutijama i lanc paket hehe
 
:eek::eek::eek:

Ништа НЕ ГЛУМИМ --- ја сам Србин православне вероисповести, подржавам Равногорски покрет и монархистички сам настројен!

п.с.
Свињарије типа "парови" или "фарма" - НЕ ГЛЕДАМ осим десетак секунди док не променим програм...
I Draza je bio protiv fasista i nacista u pocetku ... to se mora priznati i odati postovanje.
Drago mi je da ne pratis te bljuvotine.
 
Srbima je bilo najvaznije da su dobro ziveli par godina pa i danas drze slike Tita na zidu i prisecaju se kako je bilo extra.



A za gomilu streljanih ih nije briga ocigledno.

To je kao kada bi sada SNS streljao DOS-ovce iako su Srbi, a ostatak bi rekao ma ko ga j.be bitno je da sam dobio 2 hiljade na kutijama i lanc paket hehe
Srbi su i dalje ponosni na antifasisticku borbu a na koga su Hrvati?

Nada i dalje postoje grupe kako u Hr tako i u Srb koje kao i ti mrze partizane i to sto su pobedili na ovim pristorima, to nije slucajno... mrznja ide sa nekim razlogom...
Vidis Rusi su shvatili neke stvari vremenom, zato ja i povremeno kazem da smo mi njihova zaostala braca nazalost.
 
Poslednja izmena:
Srbi su i dalje ponosni na antifasisticku borbu a na koga su Hrvati?

Nada i dalje postoje grupe kako u Hr tako i u Srb koje kao i ti mrze partizane i to sto su pobedili na ovim pristorima, to nije slucajno... mrznja ide sa nekim razlogom...
Vidis Rusi su shvatili neke stvari vremenom, zato ja i povremeno kazem da smo mi njihova zaostala braca nazalost.

Mom dedi su Partizani ubili brata u kuci i zakopali ispred kuci, posle su morali otkopati i premestiti.

Ja nemam razlog da volim partizane.

I pokrali su mu stvari iz kuce.

A zbog pesmice o Titu 70tih u kafani, je dobio 6 meseci zatvora. Posle zbog toga nije mogao u Nemacku.
 

Back
Top